Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, czy ktoś kupował u nich zwierzaki? Opisy na stronie są mierne więc się boję w ciemno brać a mają kilka fajnych okazów w przeciwieństwie do cen...


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko doczytaj czy mają faktycznie. Bo to wygląda jak wklejony atlas tylko z adnotacją że na zamówienie. Odbieram to raczej jako kpiny.

Edytowane przez tomasz (wyświetl historię edycji)

380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego pytam bo coś za fajnie to wygląda. Ty Tomasz masz blisko do Żarek, możesz sprawdzić :namacalnie" jak sklep wygląda :)


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę przejeżdżał to sprawdzę. Jednak z ilości zwierząt jaka figuruje 193 szt dostępne "na wyczerpaniu" jest z dziesięć. Reszta "na zamówienie".

Edytowane przez tomasz (wyświetl historię edycji)

380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie udało się Panu ustalić coś w temacie sklepu reeftank.pl

w sensie stanu zdrowia sprzedawanych zwierząt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pierwsze zakupy zrobione w reeftank.pl

Parę dni temu pytałem czy ktoś robił zakupy w sklepie reeftank.pl,

podszedłem do tego sklepu z dużą ostrożnością bo nikt nie odpisał mi na temat tego sklepu na tym forum ani też nie mogłem znaleźć opinii o tym sklepie w google obawiałem się żebym nie trafił na firmę ,,krzak,, tym bardziej że większości ryb mają na zamówienie.

Za ryzykowałem i zamówiłem klika ryb które normalnie w sklepach w Warszawie są rzadkością i to jeszcze na specjalne zamówienie, efekt końcowy taki że:

Zamówione ryby trafiły do mnie w bardzo dobry stanie dodatkowo w cenie bardzo konkurencyjnej co sami możecie sprawdzić na ich stronie.

Pan Maciek u którego zamówiłem ryby okazał się bardzo konkretny i uczciwy, dodatkowo co mi się po raz pierwszy raz w życiu trafiło facet po sprzedanych już rybach i otrzymanych pieniądzach sam z siebie zadzwonił i zapytał czy ryby dotarły i czy wszystko jest w porządku.

Takie zachowanie przekonało mnie ze mam do czynienia z pełnym profesjonalizmem i pasjonatom a nie zwykłym sprzedawcą trzepiącym kasę – ale to tak w moim prywatnym odczuciu.

Pozdrawiam,

Daniel

Edytowane przez Daniell (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę z czystym sumieniem polecić Maćka, ryby ściągane na zamówienie w doskonałej kondycji.


Zajęcie? Mieszam w wodzie, czasem wyławiając trupy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep jeszcze istnieje?


Solniczka a w niej: obieg Jebao, cyrkulacja Maxspect, odpieniacz BK, lampa Maxspect, dolewka Levelautomatic Milestone.

5ec28973961f7244464f928796a3fc08u1399a12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.