Skocz do zawartości
Seaweed

Proszę o identyfikację kilku korali

Rekomendowane odpowiedzi

Wygodnictwo niektórych nie zna granic. Tobie też gratuluję pierwszego posta.

Edytowane przez tomasz (wyświetl historię edycji)

380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam reeflexa:D

Ale jak już napisaleś to niech Ci będzie... następnym razem najpierw poszukaj:/

1: Capnella

2: Pseudogorgonia

3: Briareum

4: Discosoma

5:?

6:?

7:Protopalythoa

8:?

9: Makroglon

Edytowane przez golob1210 (wyświetl historię edycji)

2ef676195c8b05cd1669c2e6d8531c1fu977a854.png

Reefmax - T5 2x15k Sylvania Marinestar + 1x Giesemann Actynic+ + 40w LED Royal blue,

Odpieniacz Hydor slimskim nano 135.35,

Jebao RW4 + JVP 110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie każdy kiedyś zaczynał tak jak kolega i każdy z nas podniecony pisał pierwszy post, spojrzyjcie w swoje pierwsze wpisy jakie banialuki każdy z nas wypisywał, dajcie sobie z tym szukaniem na wstrzymanie.

Jak ktoś chce odpowiadać po raz enty to fajnie,jak nie to nie.

Ostatnio czytając forum widzę że jest coraz to więcej strażników pilnujących co mamy pisać a czego nie, co było już na forum i trzeba tylko użyć opcji szukaj.

Nie podoba mi się określanie< młody napisał, młody niech poczyta itp.> za postami często stoją ludzie z wykształceniem i z wiedzą akademicką bądź naukową z wielu dziedzin i tak potraktowani odchodzą na inne fora często zagraniczne.

A my na nano reef tracimy przez to wartościowych kolegów, którzy mogli by często pomóc w innych tematach, tym którzy pozjadali wszystkie rozumy.

Pozdrawiam

Robert


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strugas, pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą.

Pasja pasją, a wygodnictwo wygodnictwem.

Ciekaw jestem czy do "wykształcenia i wiedzy akademickiej bądź naukowej z wielu dziedzin" też dziś dochodzi się po najmniejszej linii oporu ???

Pozdrawiam

T


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strugas, pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą.

Pasja pasją, a wygodnictwo wygodnictwem.

Ciekaw jestem czy do "wykształcenia i wiedzy akademickiej bądź naukowej z wielu dziedzin" też dziś dochodzi się po najmniejszej linii oporu ???

Pozdrawiam

T

Witam

A ja zgadzam się z Tobą że do wiedzy nie dochodzi się po najmniejszej linii oporu, w moim poście chodziło mi o to że każdy kto zakłada słone akwarium na początku, po przeczytaniu iluś tam wątków na forum czy w internecie ma mętlik w głowie, dla niego każda forma życia w jego baniaku jest czymś nie powtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju.

Każdy z nas miał kiedyś takie dylematy a co to jest, ja na swojej drodze spotkałem prezesa <Grześ Dyzma> i tomcio żebyś wiedział ile ten chłopak musiał mi udzielać odpowiedzi na błahe pytania i nigdy nie zbył mnie bele czym, tylko czasami było że <jestem w pracy i muszę popracować>.

Nie każdy ma takie szczęście jak ja, dla tego powinniśmy być troszkę wyrozumiali i nie mierzyć wszystkich swoją miarą. Wszak po to są fora a żeby zadawać na nich pytania ,i nie ma głupich pytań tylko odpowiedzi.

Pozdrawiam

Robert

Pozwoliłem sobie na małą edycję

Tomcio zadaj to samo pytanie na forum zagranicznym i w większości przypadków uzyskasz odpowiedź na zadane pytanie, a nie tak jak u nas <a dlaczego, a po co, a poszukaj, a bo jesteś leń, itd.>

Edytowane przez strugas (wyświetl historię edycji)

Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.