Skocz do zawartości
flimbooo

Pompki perystaltyczne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do zaoferowania na wymianę (za jakieś żyjątko) lub oddać pompki perystaltyczne. Widzę że dużo sprzętu akwarystycznego opiera się na szeroko pojętej automatyce i elektronice, w ramach wdzięczność za okazaną pomoc mogę podzielić się tym co posiadam lub wiedzą (jestem automatykiem) czy coś naprawić (może być nienaprawialne) ;-)

Jeżeli potrzebujecie Państwo jakiś rzeczy (czujniki temperatury, wężyki, przewężenia, zaworki, zasilacze, pompki czy jakieś inne dziwne rzeczy) to proszę pisać mam dostęp do takich przedmiotów może coś znajdę lub uda się zastąpić.

Pompki zasilane 24V = (można przerobić na inne napięcie i obroty stosując bądź to inny napęd - silnik bądź regulator obrotów)

http://nano-reef.pl/...mage/39766-001/

Edytowane przez flimbooo (wyświetl historię edycji)

8076_8309.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chetnie bym takie pompki od Ciebie odkupił. tak ze 3 sztuki najlepiej żeby do ballinga było.

Też jestem automatykiem i mam do akwarium sterownik PLC Beckhoffa, więc nawet napięcie zasilania 24V by mi bardzo odpowiadało.

Niestety nie mogę Ci zaproponować żadnego żyjątka na wymianę bo sam zalałem akwarium 2 tygodnie temu, ale może sie dogadamy co do ceny i sobie jakieś żyjątko kupisz :) ?

Napisz na PW.

Pozdrawiam

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem chętny na kilka sztuk


03.09.2011 ~ 400netto - 29.06.2015 zlikwidowane - przeprowadzka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie lub za zwierzaki, tylko problem z trasportem. Potrzebuje pompke do podawania pokarmu . Moze byc bez napedu, albo ta na 24V



140l + 42l + 12l podmiana; obiegowa NJ4500; cyrkulacja JVP-101;

DSR

UAPS

Zalane 18-11-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja zazdroszczę umiejętności zrobienia czegoś z niczego :)


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie spodziewałem się aż takiego zainteresowania. Wszytskich którzy do mnie napisali postaram się jakoś obdarować. Pojawiło się też mnóstwo pomysłów co do konstruowania różnych ustrojstw. Faktycznie jak tak popatrzyłem to ceny są spore a same układy nie wydają się być skomplikowane. Inna rzecz, że choć jest tego sporo to i tak nie wiem co do czego służy (muszę poznać zastosowanie i przeznaczenie tych wszytskich urządzeń a z pewnością coś da się dużo tańszym kosztem sklecić). Od poniedziałku postaram się zagłębić w temetach- jeśli toś ma jakieś podpowiedzi czy sugestie bardzo chętnie poczytam (człowiek w końcu uczy się całe życie... a i tak umiera głupi).

Edytowane przez flimbooo (wyświetl historię edycji)

8076_8309.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.