Skocz do zawartości
Gość buczi82

Dzial "targowisko"

Rekomendowane odpowiedzi

Gość buczi82

Chcialbym przedstawic troszke inna wersje w targowisku jak na innych forach, bedzie bardziej czytelnie, jak dla mnie zycie i sprzet w jednym to troche za duzo...

ZYCIE

SPRZET

SZUKAM

ZYCIE - WYMIANA

SPRZET - WYMIANA

ODDAM

OPINIA SPRZEDAJACEGO - KUPUJACEGO

Tak jest na UR i jak dla mnie jest bardzo czytelne... Moze i nie korzystam z targowiska na naszym forum, ale czasem jak czegos szukam to za duzo stron do przewalenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za chciałem dziś poszukać wątków ze sprzedażą życia i musiałem wertować, a tak było by all w jednym. :)


Akwarium 100x50x50 + sump 63l zasolone 7.09.2012

3917_3922.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki podział nie był by złym pomysłem, napewno było by to bardziej czytelne :thumbsup:


2ef676195c8b05cd1669c2e6d8531c1fu977a854.png

Reefmax - T5 2x15k Sylvania Marinestar + 1x Giesemann Actynic+ + 40w LED Royal blue,

Odpieniacz Hydor slimskim nano 135.35,

Jebao RW4 + JVP 110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w trakcie, niedługo będą widoczne :ninja:

post-8473-0-59576400-1349010165_thumb.jp


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:thumbup: :thumbup:

Akwarium 100x50x50 + sump 63l zasolone 7.09.2012

3917_3922.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie "targowisko" rozwiązane jest na tym forum:

http://www.terrarium.com.pl/forum/gielda.php?c=502

wchodzimy w odpowiedni dział np. Sprzedam Gady, Płazy, Małe Ssaki i po prawej stronie,na górze możemy wybrać sobie ogłoszenia z konkretnego miasta lub województwa.Wydaje mi się to naprawdę przydatną opcją:) Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

Sorka za dodatkowa prace dla Modkow :)

aha i dzieki hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekombinowane jak dla mnie. Obecna forma jest optymalna.

Im jest mniej podkategorii tym łatwiej coś wyszukać.

A tak będzie niezły burdel :D


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekombinowane jak dla mnie. Obecna forma jest optymalna.

Im jest mniej podkategorii tym łatwiej coś wyszukać.

A tak będzie niezły burdel :D

Jakim cudem ma być burdel jak wszystko będzie posegregowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie za co ludzi napominać ;)


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ta całkiem przy okazji, czy to że temat "ostrzeżenie" wylądował w offtopicu to na stałe i celowe działanie, czy tak już będzie ?

Edytowane przez Piostu (wyświetl historię edycji)

Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już wróciło... błąd w sztuce..


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SkoczekPL , moja uwaga jest skierowana do działu sprzedam/archiwum !!

Często dochodzi do tego, że jeśli czegoś szukam (wiem, że konkretna osoba coś sprzedawała) to nie mogę tego znaleźć po jakimś czasie gdyż osoba sprzedająca dany przedmiot usunęła - po sprzedaży !! Nie zostaje żaden ślad po przedmiocie, opisie, cenie, itd Więc wychodzę z założenia, że archiwum jest niepotrzebne lub należało by zmienić zasady obowiązujące na targowisku dotyczące PIERWSZEGO postu dotyczącego sprzedaży i jego modyfikacji w jej trwaniu Pozdrawiam Rafał


AKWARIUM - ok.650litrów w obiegu !!!

ZBIORNIK ZALANY !!!

START 07.11.2012r.

Akwarium 150x65x60+sump 80x40x45, LR 60kg., odpieniacz mBK200, obieg NJ6000, lampa LED PS Phobos, i takie tam ....

6018_6107.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafi a do czego miałyby to być potrzebne, był okres że nie było możliwości edycji na targowisku i tworzył się niezły bałagan, szczególnie w postach z wieloma sprzedawanymi pozycjami. Jeśli chcesz mieć dowód że zawierałeś transakcje wystarczy nie usuwać korespondencji priv. W archiwum targowiska nie ma możliwości edycji postów.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kmirko ja nie chce edycji w targowisku/archiwum !!

Czasami jest tak, że ktoś coś sprzedaje a NAM jest to na chwilę obecną nie potrzebne. Lecz za jakiś czas okazuje się, że jednak przydałby się ten przedmiot I tu zaczyna się : ktoś coś miał : - w jakim stanie, -jak długo czegoś używał, -za ile sprzedał i okazuje się że tego już zupełnie nie ma. Więc do czego było stworzone Archiwum, bo według mnie do wglądu że ktoś sprzedał dany opisywany przedmiot za daną kwotę a nie pozostawił wpis SPRZEDANE Pozd.

Edytowane przez Rafi (wyświetl historię edycji)

AKWARIUM - ok.650litrów w obiegu !!!

ZBIORNIK ZALANY !!!

START 07.11.2012r.

Akwarium 150x65x60+sump 80x40x45, LR 60kg., odpieniacz mBK200, obieg NJ6000, lampa LED PS Phobos, i takie tam ....

6018_6107.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła zagwózdka dla administratora :) Jak to ugryźć technicznie żeby pomysł funkcjonował. Sam czasami wracam aby sprawdzić na jakim poziomie kształtują się ceny za życie czy używany sprzęt. Archiwum zostało stworzone żeby oddzielić nieaktualne oferty od tych aktualnych.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za offtop

bardzo fajnie brzmi temat "oddam życie" - dział dla samobójców? :D "przyjmę życie" - też całkiem niezłe :)


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.