Skocz do zawartości
-dominik-

AQUAEL NANO REEF

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam w moich 30 litrach 100W bo innej nie było w sklepie akurat i z tego co zauważyłem to włącza się bardzo sporadycznie zimą.

Co prawda z racji mocy dość szybko wyrównuje sobie temperaturę ale nie ma to wpływu na mieszkańców kostki.

Termometr zamontuj bo dużo nie kosztuje a sporo może uratować. Masz 70W możesz dać, byle miała termostat ;)


54 litry od Aquael'a ^^,

Akwarium: 60x30x30, Oświetlenie: 2x Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (aktualnie pusta), HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 24.01.2013 - KONIEC 20.06.2015

30 litrów od Aquael'a ^^,

Akwarium: 30x30x35, Oświetlenie: Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (purigen, chemi pure elite, aniphos, żywa skała) HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 22.07.2011 - KONIEC 26.01.2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym też trzymać w innym pokoju temp. ok. 20-28


Pozdrawiam:

Dominik T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mógłbym też trzymać w innym pokoju temp. ok. 20-28

Planowałeś akwarium na poddaszu trzymać?

Co do kosztów, mój 30l baniaczek już pochłonął około 1,5 tysiączka. I to nie jest koniec. Niemal codziennie wychodzi coś nowego. Ale na podstawę i na start 1000 to tak lekką ręką sobie policz. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto kosztorys:

Akwarium 268zł

Żywa skała 60zł (4kg)

Discoma czer. i nieb. 30zł

Zoanthus 20zł

Xenia 15zł

C. elegas 2x 60zł

L. abonensis 2x 90zł

B. tricilia 35zł

A. angelatus 45zł

Grzyby xenie i może elegasa możesz wykreślić z listy - dostsniesz odemnie za darmo ale pod warunkiem że wystartujesz z min 70l ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.