Skocz do zawartości
BartY

aukcje WOŚP - pierwsze loga już czekają

Rekomendowane odpowiedzi

@BartY a co chcesz upiekszac? Jak juz wystawiles to nie poprawisz a jedynie dodasz opis.

Jak bedziesz wystawial nastepna aukcje to zrob sobie jakis projekt w html`u nawet w glupim Frontpeagu, pozniej przeklejasz caly kod html do aukcji i zaznacza Ci tylko co jest niedozwolone ( niektore znaczniki ) poprawiasz i wystawiasz.

Mozesz rowniez skorzystac z kilku innych mniejszych "pomocnikow" wystawiania aukcji. (mozna je kupic na allegro) W razie czego PM to udostepnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Waldek@ naklejek jest sporo , na pewno wystarczy, koszt minimalny to 5zł, ale trzeba będzie poczekać na aukcję na której nikt nie będzie licytował zaraz daję następne, trochę nie wiem jak to organizacyjnie zrobić te aukcję maja ograniczanie, nie można np. dać „kup za:” i co zrobić jak ktoś chce dać więcej niż wylicytował a nikt nie chce podbić jego oferty.

o wszelkich pomysły co do aukcji prosze pisać tutaj

pozdro... znaczy siema :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BartY-proponuje zrobić kilka aukcji z opcją "kup teraz". W każdej możesz dać inną kwotę "kup teraz" np. 6,50 zł, 15, 30, 50 zł. Dajesz w każdej aukcji określoną ilość przedmiotów do sprzedaży i wtedy każdy wybierze, czy chce dać 6,50 zł, czy 15, czy 50, czy jeszcze inną jeśli zrobisz i wtedy nie będzie zastoju, a naklejki będą sprzedawane. Teraz to jest bezproduktywne licytowanie jednej naklejki, a to jest w tym przypadku bez sensu.

W opisie aukcji możesz podać, że chętne osoby do wspomożenia akcji mogą kupić loga za wyższą cenę, a każdy znajdzie już sobie "inne aukcje sprzedającego"


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma opcji "kup teraz" za określoną kwotę to jakoś nie widzę możliwości sprzedaży tych naklejek w tych aukcjach. Nie sądzę, że znajdzie się wielu co wylicytują jedną naklejkę za kilkaset złotych. Może w takim razie dawać systematycznie wiele aukcji (chociaż nie wiem ile to roboty z tym jest) z krótkim terminem licytacji, powiedzmy max 24 godziny?

A osoby bez konta na allegro to już nie zalicytują :/

Ale mogą sobie założyć :)


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Sluchajcie , troche inaczej to sobie wyobrazalem ..hmmmm

Bo przeciez nie bedziemy wystawiac pojedynczo kazdej jednej naklejki (logo) do licytacji (zrezsta o tym z BartY`m rozmawialem dzisiaj i mialem zrobic to troche inaczej i wam tutaj w sumei przedstawic , tylko niestety po rozmowie z nim padl mi system na maxa i musialem ponownie doprowadzic wsyztko do porzadku .

Wiec pomysl za chwilek wam przedstawie podam linka , ale w skrocie moze opowiem o co chodzi .

Postanowilismy zrobic stronek cos w rodzaju ksiegi gosci i kazdy bedzie mogl zakupic sobie jedna czy wiecej nakljek naszego wspolnego logo AKWARYSTOW MORSKICH - cene taka symboliczna 5 zlotych bez licytacji bo wiadomo dla kogo te pieniadze ida :) jezeli ktos ma chec czuje sie na silach :) nikt nikogo nie zmusza , to moze wtedy wpisac swoja cene za naklejke powiedzmy 10 zlotych ..itd....

Za chwilke podam wam link do tej "wolnej" licytacji w formie jednak zakupu za symboliczna cene 5 zeta :)

Jak ktos kupi dobrowolnei za wieksza cene to wiadomo komu pomoze :) to tyle .

Prosze tam dopisywac swoje nicki , mysle ze to wystarczy i podawac cene od 5 zeta w zwyz .... kto da wiecej :)

pozdr...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem jest tylko jeden , jak zebrac te pieniadze pozniej do kupy :] bo trzeba je tam wyslac i kto to zrobi ? :]

ja proponuje nic wiecej nie robic , tylko BartY niech zmienic "kup teraz" cena 5 zeta a jesli ktos ma zyczenie t owysle wiecej i problem z glowy , innej koncepcji nie mam ...umeisilem na tamtym forum bannerek , ale z linkiem sie narazie wstrzymalem ...bo to cale licytowanei to troche bez sensu uwazam IMO.

Jeden kupi naklejke za 5 zeta drugi za 50 zeta i po co takie naciaganie ...? niech kazdy najlepiej zaplaci sam tyle co uwaza i tyle co moze .

aquareef


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to juz jedziemy z tym koksem bo szkoda czasu .

LICYTUJ/KUP - LOGO AKWARYSTOW MORSKICH

wpisywac nicki i kupowac piekne logo Akwarystow Morskich , pozniej BarTy zbierze kase i podesle na konto przedstawi nam rachuneczek :)

pozdr....

Ps; Jeden wplaci tyle , drugi wiecej trzeci mniej bez roznicy ...wazne ze sie cos uzbiera i wyslemy , a logo nakleimy naprzyklad na kubek w ktorym bedziemy pili czajure z rumek przed naszymi baniakami :) HA :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to chyba jest dobry pomysł, teraz to tylko kwestia zaufania, narazie musze się rozliczyć z 90zł :) wszystko będzie odbywało się oczywiście oficjalnie z potwierdzaniem wszelkich przepływów gotówkowych.

Dla tych co się boja zostaje allegro, jak ktoś chce za pośrednictwem aukcji wylicytować większa kasę to niech pisze na priv a ja wystawię aukcje z odpowiednim minimum.

do dzieła!!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mi sie wydaje panie szefie :) podmienilem tylko tlo na ciemniejsze zeby sie nie rzucalo w oczy ze jeden wplacil tyle , a drugi to tyle itd ...wystarczy ze widac.

pozdro...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i cisza :) za friko nie , zarobic dac komus nie , pomoc Jurkowi tez nie :) czego WY chcecie ? :)

MAOAM ...MAOAM :)

Licytowac , nabierac ....chcieliscie LOGO .. co jest ?


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na ta orkieste S pomocy to mogę sie tylko odlac !!!!!!!! niech sie pier..ą dziady (żydostwo) PŁACE ZUZ 1500 ZŁ miesiecznie niech dziady sami robią k...a pod siebie I mam to w zadzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha :) o kur.... piona ale dajesz :) , ide ja sie wykompac na to konto :)

ale , co Polak powie to powie :):):D:D

Ja proponuje te naklepki rozdac po zlotowce wsyztkim i juz miejmy t oza soba :)

Przepraszam , ale spadlem z fikola wlasnie :)

Ps; Kasa miala byc dla Jurka , a takich Jurkow jest na swiecie do za...., wiec pomozmy naprawiac swiat , no tak rozbawilo mnie t ow koncu , pewnie niektorych tez :) Piona , nie pisz juz nic wiecej prosze bo nie wyrobie :)

jak by niechcial to i tak wyjdzei zle :) ehhh , chcial wam Przemek sprezentowac naklepki trzeba bylo brac i podziekowac bo widze ze jakby nie robil to i tak wyjdzie zle :D najlepiej zrzucic je bylo z samolotu :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAka prawda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie mieszać gównno z musztardą to jest chore!!!!!!!!!!!!!!!Jak ktoś chce i ma ochote to napewno pomoże A z tej calej arkiesty Ś pomocy siano tak czy srak zawsze co roku ginie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n otak , kase zbiora i podpier.... jasne :) buahhahaha

i tym optymistycznym akcentem zamykamy akcje "ale - puszka pandory" :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długie przesiadywanie przed komputerem niszczy zdrowie: psuje się wzrok, wiotczeją mięśnie, dochodzi do zwyrodnień kręgosłupa, przybywa tłuszczu. Niestety, to nie wszystko, okazuje się, że trzymanie na kolanach laptopa może powodować bezpłodność. Problem polega na tym, że trzymanie na kolanach pracującego laptopa powoduje wzrost temperatury w jądrach i wpływa na obniżenie jakości spermy (sprawności plemników). Zdaniem nowojorskich badaczy każdy stopień ponad normalną temperaturę (36,6 st. C) obniża o 40 proc. sprawność plemników. Na razie naukowcy nie ustalili, w ciągu jakiego czasu bez ryzyka można posługiwać się laptopem umieszczonym na kolanach. Niestety fatalne skutki długotrwałego przesiadywania przy komputerze dotyczą nie tylko dorosłych, ale także dzieci. Lekarze ostrzegają, że coraz więcej jest dzieci otyłych i z nadwagą, a to dlatego, że zamiast zażywać ruchu, siedzą przed telewizorem oraz przy komputerze, przede wszystkim grając. W komputerowych grach chłopcy wcielają się w wysportowanych, szczupłych mężczyzn: wirtuozów deskorolki, mistrzów sztuk walki, piłkarzy. Strzelają efektowne gole, fikają trudne fikołki, walczą ze złem. I tyją.


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA dam 1000 zl jak bede mial pewnosć gdzie kasa poszła a nie zusowkim złodziejam i .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piona@ weź wykasuj swoje posty i nie rób obory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.