Skocz do zawartości
BartY

aukcje WOŚP - pierwsze loga już czekają

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm szkoda, ale wolałbym, jeśli lubisz smród abys robił go we własnym topicu. Po zatym normalny człowiek wyraża swoje zdanie w sposób kulturalny. A to co piszesz to kiepska pyskówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i masz racje ten temat irytuje mnie i koncze ten temat !! pomagaj i pomóż sobie!!!!! zegnam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ,nie.

przejdź na GG bo nie chcę tego dalej tutaj kontynuować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ty piona juz tam nie marudz wiecej , placisz tylko za naklejke te 5 zeta , a gdzie pujda pieniadze to juz nei Twoja ani moja brocha stary , swoje otrzymasz nie boj sie , o ile teraz wogole otrzymasz :) buahhaha , Bartkowi nie zle za skore zalazles , a mnie to powalilo z nog co psiales hehe :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sprawa techniczna biorę udział w aukcji na allegro jako Libero 5

Tu pytanie czy logo jest tylko w kolorze czarnym. Pytam ponieważ czarne mogę tylko przykleić na lodówkę:), mój samochód ma karoserie czarną nie będzie go widać

Czy jest w innych kolorach? np złoty, taki kolor najbardziej mi pasuje bo aktualnie mam logo nurka w tym kolorze

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwariowa? mo?na. @piona, czytasz czasami to co zosta?o napisane wcze?niej czy tylko piszesz takie teksty jak na poprzedniej stronie? Aukcje WO?P maj? t? wad?, ?e nie mo?na zrobi? opcji "kup teraz". Tak przynajmniej by?o jeszcze wczoraj.

@siatkarz 5, pisz? to bez porozumienia z BartY'm ale postaramy si? dla Ciebie zrobi? z?otego b?azna.

Je?li kto? ma jakie? konkretne wymagania kolorystyczne to prosz? pisa?. Spr?bujemy spe?ni? czekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widze ze z kolorem mozna pokombinowac, ale ja bym chciał z adresem naszego forum,dało by sie cos takiego?


"Plany...,plany ;)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne, kilka nawet z adresem jest u rs'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znów ktoś przelicytował Waldka:) to chyba Ty Przemek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:):)

Tak to ja,ale niewiele brakło jakies 37s i Logo nalezało by do Waldka, najpierw zwiesił mi sie komp a jak juz udało mi sie go odpalic to siec tak zamulała ze do konca niewiedziałem czy sie udało ufff.

Ps. zerknij na "PW"


"Plany...,plany ;)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja juz jedno wygralem :), teraz czekam na (mam nadzieje) szybka przesylke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BartY :

i znów ktoś przelicytował Waldka:) to chyba Ty Przemek:)

To ja nie będę miał?

BartY zapakuj, (jeśli możesz) dwa srebrne na mój samochód i motor żony, następnie wyślij za zaliczeniem pocztowym na mój adres.

Chyba, że jest inne rozwiązanie?

Może mam się dalej ścigać, to trudno, będę się ścigał.

Adres na mail waldek@home.pl


http://rafa.koralowa.pl Katalog przyrodniczych stron --> http://katalog-www.eu Serdecznie pozdrawia, Waldek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wygralem aukcje z logo i niestety do dzis go nie mam :Dozingoff troche dlugo idzie ta przesylka moze dojdzie przed nastepna WOSP :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.