Skocz do zawartości
Przemek

Nowa dostawa w ReefShop.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj otrzymaliśmy dostawę ryb z Morza Czerwonego m.in:

Acanthurus sohal M i L

Zebrasoma xanthurum M i L

Pseudochromi fridmani

Pseudochromis springeri

Pomacanthus asfur

a także:

Siganus corallinus

Chaetodon auriga

Halichoeres chrysus

Halichoeres iridis

Pomacanthus imperator

Pomacanthus maculosus

Lista powinna być zaktualizowana jutro wraz z filmikami poszczególnych gatunków.

W przyszłym tygodniu dwie dostawy w drugiej połowie tygodnia Dostawa LPS oraz ryb - indonezja.

Jako ciekawostkę podam że będzie także ośmiornica(do display tanku - Octopus macropus)

Pozdrawiam i uciekam spać i się kurować

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super, nareszice ośmiornica. ja bym sprowadzał jednak octopus bimaculatus z półwyspu kalifornisjkiego, dzisiaj spokojnie się takie rozmnaża. może się to trochę nie opłacać bo za dużo koralików w kaliforni nie ma :):) tak czy siak super

PS: a octopua aculeatus można spokojnie hodować w 80l :) według amerykanów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ciekawe swoja droga jak dlugo jeszce Bede musial czekac na jaki kolwiek odzew z ReefShop-u,bo zamowilem juz jakis czas towar,wplacilem kase,i juz dobre pare dni sie nie dzieje nic .

Wysylalem e-meile do Pzremka i nic:((

To juz chyba Moje ostatnie zakupy w sklepie internetowym,jakim kolwiek.

Niema jak osobiscie,chocby na Gieldzie w Lodzi!

Pozdrawiam.


:):p:Satisfied

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek - nie dostałem Twojego maila - kiedy wysyłałeś? I za co wpłaciłeś pieniądze, bo nie widzę żadnego Twojego zamówienia.

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku naprawde nie dostales zadnego e-mila ode Mnie?

Przeciez wyslalem ich ,no może z 10 do Ciebie i żaden bez odpowiedzi!!!

Nie chodzi Mi o te kilka krabikow i slimakow ale o uczciwosc!

Przeciez to hańba ,dla Takiego Sklepu........................................................!

A jeśli chodzi o zamowienie to nr 051220-210807-2474

A pozostale zamowienia, tak jak Uzgadnialismy usuniesz z listy zamowien.

„Adi” dzieki za info , co do „Boti”,ale możesz być pewien ze już zadnej rzeczy nie kupie w sklepie internetowym,bo nawet Ci najlepsi i najbardziej doswiadczoni ostatnio daja d*p.........!

Wole podjechac osobiscie i już,lepiej poswiecic troche czasu i pieniazkow na paliwo,ale się nie denerwowac niż zamowic i czekac,czekac ................................................................:):):)


:):p:Satisfied

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirek, mi chodziło o to że w necie możesz sobie zobaczyć co jest w botii itp. a pisałeś że już prędzej poszedłbyś na giełdę akwarystyczną w łodzi. może się mylę ale chyba w takim razie mieszkasz w łodzi, więc napisałem i botii która IMHO jest w łodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi, botia jest OK (choć jestem pewien, że u nich nie byłeś), ale niestety wszystkiego tam nie dostaniesz. Nie ma w Polsce sklepu (i długo nie będzie), który by od ręki zadowalał pragnienia wszystkich akwarystów we wszystkich sprawach od ręki - takie są fakty.

Niektóre sklepy przyznają się faktycznie ile potrwa sprowadzenie różnych urządzeń czy zwierząt, a w przypadku zwierząt wręcz zaznaczają, że często dostawawy są inne od zamówień i nie gwarantują wszystkiego i to podejście do klienta jest najwłaściwsze. ReefShop i Um-Um ma 10 dni roboczych na zrealizowanie zamówienia i @MMirekJ możesz wtedy odstąpić od niego o czym zapewne wiesz:)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek - już mam Twoje zamówienie - szukałem po Twoim nicku lub mailu i nic nie znalazłem - a po numerze owszem - ale nie składał żaden Mirek :).

Prosze o kontakt po niedzieli - jak będe w pracy.

Z tym że, widze że jest tam wybrana przesyłka kurierska - prosze się zastanowić na konduktorską, gdyż nie damy żadnej gwaranacji że zwierzeta dotrą na drugi dzień i żywe.

Zimą zawsze proponujemy wysyłki konduktorem. W poprzednim tygodniu dostaliśmy dostawę heatpaków więc wysyłka jest możliwa - ale moim zdaniem szkoda zwierząt - szanse są niewielkie.

Co do rezygnacji z zamówień - można zrezygnować w każdej chwili - Klient ma do tego prawo.Prosimy nas jedynie o tym poinformować.

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przemku nie wazny jest nick,bo juz tyle razy pisalem pod innym e-mailem do Ciebie ale zawsze podpisywalem sie Mirek i reszte moich danych podawalem:)

Co do przesylki to juz dawno ,nie pamietam w ktorym e-mailu,napisalem Ci ze Konduktorska,zreszta sam Mi Ja zaproponowales w nasze rozmowie:) ale juz nie wazne:))

Odezwe sie w poniedzialek to zobaczymy co dalej bedzie:):)........Moze w koncu uda sie zreazlizowac zamowienie:):)..................!

Pozdrawiam.


:):p:Satisfied

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirku - pewnie i masz rację , ale ciężko jest wszystkich zapamiętać - po weekendzie mam zawsze kilkadziesiąt listów a dziennie przychodzi ich nawet po 25-30 sztuk. :)

Dzwoń po 11

Pozdr

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mija kolejny tydzien,zadnej odpowiedzi ani decyzji,poprostu kontak zerowy pomiedzy kontrachentem a sprzedawca:(

Wsytd dla takiego sklepu:(:):)

Pisalem,dzwonilem,przez caly tydzien i zero odpowiedzi ani zadnej reakcji :)

:D:(:D:kma:szok:szok:((:D(:D( :kma


:):p:Satisfied

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

dołaczam sie do wypowiedzi Mirka podobnie jak on dokonałem zamówienia w ReefShop dokładnie 15 dni temu i do tej pory przesyłka nie dotarła dzwonic próbowałem i na stacjonarny i na komurke bez skutku maile wysłałem a co otrzymałem od ReefShop-u jednynie maila z numerem zamówienia i przypomnieniem o wpłacie i na tym sie skonczyło rozmawiałem z Pane Przemkiem na gg miał sie zorientowaac i dac mi znac nastepnego dnia pomimo ize gg Pana Przemka było aktywne przez dwa kolejne dni prubowałem sie kontaktowac nie dostałem odpowiedzi i nadal nie wiem czy czekac na filrt z ReefShop-u czy darowac sobie ta kase i kupic gdzie indziej dodam jeszcze ze robiłem zakupy w erybka i otrzymałem towar bardzo szybko

pozrawiam

Maciek


www.informacja-gospodarcza.pl/doradztwo_finansowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Natomiast Ja robiac zakupy w AquaMedicu,towar mialem wraz ze skala na drugi dzien!

A na dodatek Bartek powiedzial ze kase mpge wplacic pozniej, a nie najpierw kasa a pozniej towar!!!

Wplacilem i co ??? Gow........


:):p:Satisfied

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek Powiedz mi dlaczego Ty musisz się wszystkim zajmowac?

Czy reefshop nie ma paru złotych żeby zatrudnić jakiegoś zapalonego akwarysty żeby wiedział o co biega, i miał jakie takie pojecie o sprzeda?

Przecież zainwestowane pieniążki w pracownika sądze że szybko się zrekompensują.

Szukaj Tutaj ludzi do Twojego sklepu jako sprzedawców a napewno się nie zawiedziesz !


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na wstępie chcę przeprosić wszystkich za zaistniałą sytuację - faktem jest że w ostatnim czasie czesciej jestem poza biurem niż w biurze(dostawy etc)

Maćku - zamówiłeś filtr z komisu - przepraszam że tyle czekasz, ale dopiero po naszych 3 monitach właściciel filtra wysłał go do nas - stąd to opóżnienienie(nauczka dla nas :) )

Co do MMirka - na pewno dzwoniłeś na własciwy numer do biura? Codziennie sa tam conajmniej 2 osoby(a zazwyczaj 3 - poza mną) i trudno mi uwierzyć aby celowo nie odbierali od Ciebie telefonów - żona jest na tym punkcjie szczególnie drażliwa. Co do dzwonienia do mnie na komórkę - zawsze staram się odebrać, czasem jak moge oddzwaniam(jak nie odbiorę) - zresztą wiele osób w ten sposób się ze mną komunikuje bez problemu.

Wyślij prosze maila (bo chyba nie pisałeś - przynajmniej ja nic nie mam) z informacją kiedy i jakim pociągiem mamy wysłac paczkę - tylko na to czekamy -m sprawa dawno mogła by byc już załatwiona.

Tak czy siak przepraszam.

Co do pracy - daliśmy ogłoszenia na grupach, w portalu tójmiasto, w gazecie wyborczej(dziś się ukazało) - niestety ni ema osób takich na jakich nam zalezy - choćby z podstawową wiedzą nt akwarystyki morskiej, rozpoznawania chorób itd. 95% dzwoniących to kobiety - sytuacja z przed 10 minut - dzwoni

Pani - na jakie stanowisko szukacie? odp: Szukamy najlepiej akwarysty, miło widziane doświadczenie w sklepie.

Odp. Akwarysty? Hmm.. No coż, kiedyś troche malowałam, to o to chodzi? Bo akwarysta to ten co maluje?( chyba Pani chodziło o akwarele, farby - i stad skojarzenie ).Normalnie Monthy Payton.

Pozdrawiam


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To podaj Przemku te numery telefonu,zarowno stacjonarnego do Biura do ReefShopu,jak i do Ciebie na komorke,tak aby nie bylo zadnych nie domowien i zapytan.Jak co to juz zdzwonie:):):)

Pozdrawiam.


:):p:Satisfied

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon komórki do Przemka masz w jego stopce, patrz powyżej.


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem na ten numer i nic:( , na ten podany na stronie do ReefShopa,do biuro tez i nic:(

Wiec niech poda konkretni Przemek zeby nie bylo!!!


:):p:Satisfied

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MMirek - pracujemy do 16 - komórka - 0508259 086

tel do biura - 058 690 7084(biuro do 16, czasem ktoś z dołu z akwarii podejdzie i odbierze wieczorem, pod warunkiem ż enie ma discmana na uszach i nie czyści zbiorników):)

Pozdrawiam

Przemek

PS> Jutro mnie nie - jest dostawa

Tylko pod komórą


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zamowilem skale i wplacilem pieniazki wyslalem meila i zadnej odpowiedzi cos jest nie tak:( . Czekam juz 3 dni i nic zadnej reakcji zaczyna mnie to powoli troche dzaznic


- Akwarium 200 L

- Sump 60 L

- Cyrkulacja 2x Jebao RW-8

- Oświetlenie Glisten 150R2

- Odpieniacz Turboflotor Blue 1000

- Pompa obiegowa EcoRunner 2700

- 30 kg LR i 13kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.