Skocz do zawartości

Historia edycji

Dexter2k13

Dexter2k13

27 minut temu, human_87 napisał:

@Dexter2k13 ale mówimy o filtrze z żywicą cały czas... membranę i prefiltry różnie sobie montują, ale żywicę, zamontowałbym pionowo, dla pewności, bo może mieć to znaczenie moim zdaniem.

tzn. ja mam akurat filtr odpięty pod węża od prysznica. i mogę go podpiąć i odpiąć w każdym momencie i schować do szafki.

EDIT: nie wierzę jakim głąbem jestem, ustawiłem filtr w pionie w wannie. TDS pokazuje 000. HAHAHA dzięki za pomoc. Tylko niepotrzebnie wyrzuciłem jakieś 0.5 litra żywicy :D

Dexter2k13

Dexter2k13

6 minut temu, human_87 napisał:

@Dexter2k13 ale mówimy o filtrze z żywicą cały czas... membranę i prefiltry różnie sobie montują, ale żywicę, zamontowałbym pionowo, dla pewności, bo może mieć to znaczenie moim zdaniem.

tzn. ja mam akurat filtr odpięty pod węża od prysznica. i mogę go podpiąć i odpiąć w każdym momencie i schować do szafki.

EDIT: nie wierzę jakim głąbem jestem, ustawiłem filtr w pionie w wannie. TDS pokazuje 000. HAHAHA dzięki za pomoc

Dexter2k13

Dexter2k13

Teraz, human_87 napisał:

@Dexter2k13 ale mówimy o filtrze z żywicą cały czas... membranę i prefiltry różnie sobie montują, ale żywicę, zamontowałbym pionowo, dla pewności, bo może mieć to znaczenie moim zdaniem.

tzn. ja mam akurat filtr odpięty pod węża od prysznica. i mogę go podpiąć i odpiąć w każdym momencie i schować do szafki

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.