Skocz do zawartości
Krystian

Cos wylazlo!

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

podczas ostaniej obserwacji nocnej zauwazylem dwa nowe 'obiekty' w moim akwarium. Caly czas zastanawialem sie, co moze powodowac odglos klikania w nocy, az w koncu znalazlem sprawce:

http://156.17.100.1/~krystian/P1040003.jpg

Co o tym sadzicie. Czy ten krab jest bezpieczny dla rafy? Bo jezeli ma mi narobic balaganu to z checia go komus oddam.

Dodaktowo wylazlo mi cos takiego http://156.17.100.1/~krystian/P1040002.JPG

domyslam sie, ze to jakas strzykwa.

Z gory dzieki za pomoc

Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:):) wygląda jak krab nosferatu :) - widzę, że skubie glony - jeśli nie będzie podjadał korali to bym zbója zostawił ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotka miesiąca jak nie roku :)


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowski ten krab ;] Patrzy jakby zaraz mial dac komus w pysk ;]


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mam ryb, krewetek itd. Mam nadzieje, ze "toto" - krab nie zaatakuje ich w przyszlosci. Jak na razie to w nocy slychac "trzaskanie" i "klinanie" - wiec chyba skubie skale ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w nocy slychac trzaskanie i klikanie to moze to byc krewetka modliszkowa lub pistoletowa. Ja mam u siebie jedna taka rure i musze ja zlapac. Juz wiem gdzie przesiaduje skubana :))

pozdrawiam


300L+80L sump, Bubble Magus NAC7, newjet 3000, 2 x newjet 3900, UV 11w, pudełko przelewowe

32kg LR, 18kg LS, 2 x ocellaris, 2 x sexy shrimp, hepatus, żółtek, doktorek, escenius midas, centropyge loricula, 2 x krewetka czyszcząca, 3 x euphylia, zoanthusy, grzybki, barierum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwoli scislosci - to modliszkowa nalezaloby zlapac. pistoletowa nie, zreszta sa takie male ze i tak sie nie uda :). watpie zeby to ten krabik tak strzelal


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, to zostawie tego kraba na jakis czas i zaobserwuje jego zachowanie. Czy ktos moze sie wypowiedziec na temat tego stworka http://156.17.100.1/~krystian/P1040002.JPG . Czy to jakas strzykwa?

P.S.

Inne zdjecia kraba :):

http://156.17.100.1/~krystian/P1040004.JPG

http://156.17.100.1/~krystian/P1040005.JPG

Pozdro

Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takiego samego brzydala w akwarium (kraba) ale za chiny nie dam rady go upolować,wychodzi tylko w nocy a na dodatek szybko ucieka


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raffy: a czy ten krab jest bezpieczny dla innych mieszkancow rafy? Nie zjadl Ci innych stworzonek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo strasznego wyglądu:D nigdy go nie przyłapałem na podjadaniu korali, mam też pustelnika 5 ślimaków i dwie krewetki wrzystko żyje i ma sie dobrze :)

(ale i tak gdy bede mieć okazje go złapać to go złapie i wrzuce do panela )


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj krabik zaciagnal do nory jakis kawalek skaly i zaczal go namietnie lupac na male kawaleczki, zeby mi tylko calej skaly nie posiekal na drobny maczek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie 3 1-duuży i dwa mikrusy, są bardzo grzeczne i niczego nie zjadają, u mnie wychodzą tylko pod wieczór i na żarcie, kiedy karmie ryby -w nocy chodzą przy szybie:)


coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie, tzn jakie ? moze zdjecie?


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@harnaś@Takie jak Krystian , tz takie jak ma Krystian:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.