Skocz do zawartości
siwy811

Pompa dozujaca Aqua Trend doser one

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Probuje skalibrowac pompe, i nie wiem albo cos nie tak z pompa albo ja robie cos nie tak. W instrukcji jest napisane zeby skalibrowac pompe nalezy jednoczesnie wcisnac i przytrzymac kilka sekund przyciski + i -, nastepnie powinnien pokazac sie komunikat kalibracja pompy. Ja tak robie i nic zadnego komunikatu, pokazuje sie jedynie albo ustawienie czasu lub ustawienie pompy nr1 az do 4.

Ktos pomoze....

dzieki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, wszystko dziala, doczytalem sie jak nalezy, moja wina a nie sprzetu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy Inmar. Tak jak pisalem, moje niedokladne niedoczytanie sie, zrozumialem ze trzeba przez trzy sekundy przytrzymac dwa przyciski naraz, a dokladnie jest ze w przeciagu trzech sekund od wlaczenia zasilania trzeba wcisnac te przyciski w przeciwnym razie niezadziala. Pisalem do firmy Aqua Trend i w przeciagu godziny dostalem sprostowanie... tak to jest jak sie nie czyta dokladnie :rtfm:

Chciałem Ci pomóc,ale ja mam pompy sterowane z Posejdona i inna instrukcja,czekałem aż ktoś odpisze -_-

Edytowane przez siwy811 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem te pompy,ale zapomniałem jak się to ustawiało.To jest tak,że kupujesz,bawisz się,ustawiasz a za kilka miesięcy jak coś chcesz zmienisz to szukasz instrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zaprogramowaniem dozownika (Doser One Evolution 3Ch) w trybie "AUTO" - wg instrukcji po wybraniu numeru pompy trzeba wybrać opcję "podział auto",wybrać ilość dawek na dobę (1,2,6,12 lub 24),wprowadzić sumaryczną dobową wielkość dawki i zatwierdzić wybór.Sterownik wyświetli godzinową wartość dawki wynikającej z podziału dobowej dawki na ilość dawek i po chwili wyświetli zapytanie "Na pewno?",czekając na potwierdzenie. Za chińskiego boga nie mogę ustawić ilości dawek na dobę - po wyborze numeru pompy i "podział auto",dozownik nie pyta o ilość dawek na dobę,tylko od razu pyta o dobową wielkość dawki i z automatu dzieli ją na 24 dawki :vava: . Pomoże ktoś?


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wtedy - lub + zmienić ilość jaka Cię interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wtedy - lub + zmienić ilość jaka Cię interesuje.

Ale co mam zmieniać - lub +? Sumaryczną dawkę dobową i owszem,ale dozownik nie pyta,na ile dawek w ciągu doby ma ją podzielić :vava: .


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś w opcji "podziel auto" to tak jak wyżej napisałeś możesz zmienić dawkę dobową na 1,2,6,12 lub 24 naciskając + lub - i zatwierdzając ok.

Następnie przejdziesz do ustawienia ilości dawki jaka ma być podzielona na dobę.

Po opcji "podziel auto" musi pokazać się opcja "podziel na 24" i wtedy tak jak pisałem +lub- i ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś w opcji "podziel auto" to tak jak wyżej napisałeś możesz zmienić dawkę dobową na 1,2,6,12 lub 24 naciskając + lub - i zatwierdzając ok.

Następnie przejdziesz do ustawienia ilości dawki jaka ma być podzielona na dobę.

Po opcji "podziel auto" musi pokazać się opcja "podziel na 24" i wtedy tak jak pisałem +lub- i ok.

Nie da rady :no ,po wybraniu opcji "podziel auto" od razu pyta o wielkość dawki dobowej, nie ma opcji "podziel na...". Prawdopodobnie coś jest nie tak z moim egzemplarzem,bo żadnej filozofii w programowaniu nie ma...Póki co ustawiłem mu jedyny możliwy podział na 24 dawki,czekam i nasłuchuję,bo minęła prawie godzina i nic się nie dzieje...

EDIT: No nic,muszę się skontaktować z serwisem,bo po ustawieniu w auto w jedynym możliwym trybie,tj. na 24 dawki,dozownik niestety nie działa...

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady :no ,po wybraniu opcji "podziel auto" od razu pyta o wielkość dawki dobowej, nie ma opcji "podziel na...". Prawdopodobnie coś jest nie tak z moim egzemplarzem,bo żadnej filozofii w programowaniu nie ma...Póki co ustawiłem mu jedyny możliwy podział na 24 dawki,czekam i nasłuchuję,bo minęła prawie godzina i nic się nie dzieje...

EDIT: No nic,muszę się skontaktować z serwisem,bo po ustawieniu w auto w jedynym możliwym trybie,tj. na 24 dawki,dozownik niestety nie działa...

Pan z Aqua Trend bardzo miły więc myślę że nie będzie problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już rozmawiałem z Łukaszem - prawdopodobnie błąd w oprogramowaniu. Dozownik spakowany,kurier już w drodze,jak zawsze w Aqua Trend - obsługa na najwyższym poziomie :thumbup: .


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dozownik już po wymianie oprogramowania - śmiga pięknie,a wszystko,tj.wysyłka w dwie strony i wymiana oprogramowania trwało mniej niż 48 godzin :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: .


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.