Skocz do zawartości
czadol81

mombasa-kenia-nurkowanie

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie, juz niedlugo czyli za 9 dni spadam na wakacje do keni.

pytanko dla ludzi co byli w keni a dokladnie w okolicach mombasy , jak tam z nurkowaniem ,

jakies ciekawe tipy,

z tego co sie orientuje to rafka jest tam bardzo ciekawa.

z gory dzieki za info


4788_4801.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam wystarcza maska z rurka. Super! :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super jeszcze tylko musze sie zaopatrzyc w dobra kamere pod wode i bedzie git.


4788_4801.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mombasa do Egiptu wypada blado.

Ja nurkowałem tylko na ABC, ale znajomi w tym samym czasie byli w różnych miejscówach - wrakach, lagunach - za każdym razem wracali zawiedzeni.


[420L] by acezary - jest || Szkiełko 140x50x55h - 385l + sump 110l, 120W LED + 2xT5 54W, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, NJ2300

64l CUBE - było || Szkiełko 40x40x40 | światło - 2 x PC Aquael | kaskada FZN2 z Purigenem + Chemipure |Tunza Nanostream 6015 | 8kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w egipcie bylem i mi sie nie podobalo. nurkowalem juz w kilku zakatkach swiata i dlatego wybralem kenie bo troszke slyszalem o tamtych rafach , bardzo duze i bogate -ale czy to prawda dowiem sie juz w przyszla sobote


4788_4801.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Kenia SUPER - koniecznie Safari 3 dniowe z Amboseli. Jak byś chciał namiary na zaufane biuro lokalne to pisz na prv.


[420L] by acezary - jest || Szkiełko 140x50x55h - 385l + sump 110l, 120W LED + 2xT5 54W, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, NJ2300

64l CUBE - było || Szkiełko 40x40x40 | światło - 2 x PC Aquael | kaskada FZN2 z Purigenem + Chemipure |Tunza Nanostream 6015 | 8kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie- juz niestety po wakacjach.

jesli ktos sie wybiera na wakacje a nie wie gdzie chce jechac to polecam -KENIA.

bylo super , bardzo ciekawe miejsce .wszystko w jednym.

bieda,bogactwo,ciekawe krajobrazy,inne jedzenie,super rafa i niesamowite okazy ryb.

pogoda oczywiscie super.

jesli sa zainteresowani prosze walic smialo z pytaniami


4788_4801.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy masz jakieś podwodne zdjęcia albo filmy?


akwariatlogo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mam nagrane ale musze jeszcze troszke nad tym popracowac jakos to pozbierac w calosc i wtedy wstawie na forum


4788_4801.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja niedawno w okolicy byłem, tyle ze troszkę na południe czyli tanzania, snurkowalem sporo na Zanzibarze, tez coś przy okazji wrzuce. Kolega nurkowal na Zanzibarze i był pod wyjątkowym wrażeniem :)


200x80x60, sump 90x60x45, 3xtunze 6205, odpieniacz Skiba made na pompie red dragon, OR3500, 8 x 80W T5, profilux, reaktor, pellety i kupa pierdół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

Byłem w marcu na zanzibarze. Nurkowania były takie sobie. Korali mało ale za to ryb na maksa. Niestety wielorybiego nie widziałem bo dopiero na porę deszczową w okolicach kwietnia przypływają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie siedze w Meksyku, szalu nie ma jesli chodzi o korale ale sa zolwie mureny i barakudy. Najlepsze nurkowanie to mialem w ,Egipcie z godzine szybka lodzia w morze.

Edytowane przez seal (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.