Skocz do zawartości
Orik

Przeczytajcie koniecznie !!!!!! Myciok

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to ktoś powiedział z poloneza ferrari się nie zrobi. Najlepiej chyba zamówić o szklarza najbliżej domu i dobrze go dopilnować. W Krakowie najlepsza renomę ma "plac Imbramowski"

Akwarium Mycioka miałem jako słodkie teraz mam posolone AquaMedic i to jest ferrari w porównaniu z zbiornikiem z Mikołowa jeżeli chodzi o staranność wykonania, szkło, fugi itd. Zaletą Panów z Mikołowa jest to, że są konkurencyjni cenowo.


700 L // Diuna 10x54 // BK250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu osoby, które nie mają w tym wątku nic do powiedzenia zajmują się krytykowaniem tej dyskusji. A sprawa jest ciekawa z kilku powodów. Mało zabieram głos na forum ale tu jakoś nie mogę się pohamować. Wiem, że każdy kto prowadzi własną firmę mimo najlepszych intencji ma wianuszek niezadowolonych klientów. Dzieje się tak z różnych względów, bo pracownik coś "napsoci", bo dużo pracy i spada koncentracja itd. Zwykle powodem nie są złe intencje a splot nieszczęśliwych wypadków. Panowie możecie sobie wytykać swoje wzajemne błędy. To nie ładne moim zdaniem, ale macie do tego prawo bo to wolny kraj. Takie dyskusje nie przynoszą nic dobrego żadnej ze stron a wręcz przeciwnie. Dziwie się Wam, że daliście się w to wciągnąć zamiast skontaktować się i wzajemnie porozmawiać. To dziecinada nie busines.

Nie podoba mi się to, że do dyskusji włączone zostały inne podmioty i to koncerny (precyzyjnie rzecz ujmując). Pan Tomasz z "Erybki" nie odniósł się do zarzutu jakoby był autorem słów, iż: "My robimy swoje akwaria ze szkła Pilkington a nie z jakiegoś Guardiana czy innych wynalazków" Czy Pan faktycznie to powiedział? Nie wiem tego, nie widziałem, ale taki zarzut w Pana kierunku wysunięto a Pan się do niego nie ustosunkował. Jeśli to prawda to nie miał Pan prawa tego robić, szczególnie na tym forum, które stanowi grono potencjalnych klientów. Jeśli Pan Myciok znalazłby na forum podobną wypowiedź, zrobił kopię i przekazał taką informację (przez opiekuna handlowego) do firmy Guardian to proszę mi wierzyć, że po tym jak by z Panem skończyli to zamiast informować o nowej dostawie zwierząt do sklepu przez długi czas zamieszczałby Pan oświadczenia, iż szkło "odbarwione" firmy Guardian jest szkłem o tych samych właściwościach i parametrach co szyby z koncernu Pikington. Oni nie dyskutowali by z Panem za pośrednictwem tego portalu. Guardian ma z 7 hut szkła tylko w Europie i stać ich na to by dbać o swoje dobre imię. Możecie więc sobie dyskutować o jakości Waszych usług ale nie mieszajcie do tego innych bo to jest nie na miejscu szczególnie, iż może być traktowane jako czyn nieuczciwej konkurencji. OD 17 lat sprzedaję szkło w budownictwie. Korzystam z różnych źródeł bo wymagania i upodobania klientów są różne ale nigdy nie widziałem podobnego wzajemnego ataku. Wstyd.


Start: 10.01.2016 r.

Akwarium: IM Fusion 30L, odpieniacz: Tunze 9004, lampa: Nanobox Quad, cyrkulacja: Vor-Tech MP10w, i trochę drobiazgów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie widziałem podobnego wzajemnego ataku. Wstyd.

Qrcze nie rozumiem w tej całej wypowiedzi słowa "wzajemnego" . Czy ktoś wykasował posty adwersarza Pana Rafała ?

BTW: Nie znam, nie kupuje i nigdy nie byłem w e-rybce czy jak jej tam, kupuje tylko u Oliviera czasem u Skiby. Z akwariami Myciok miałem do czynienia bo sprzedają je na giełdzie w Krakowie i kilka nabyłem droga kupna na tej właśnie giełdzie stąd moja opinia.


700 L // Diuna 10x54 // BK250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie jedna rzecz zastanowiła-to właściciel firmy nie może negatywnie wypowiedzieć się o żadnym półprodukcie? Wybiera szkło takie a nie siakie, innego nie chce, jego sprawa-nie wolno mu? Bo inaczej firma z nim "skończy"? Sory, ale zupełnie nie rozumiem takiego podejścia.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nie rozumiesz bo sam się pogubiłem tych dysputach. Odpowiedź adwersarza jest w innym wątku ;)

Każdy producent ma prawo do tego by wybierać swoich dostawców. Sam to robię i nie widzę w tym nic złego. Żaden odbiorca nie ma natomiast prawa (bez twardych dowodów) mówić publicznie, że materiał z którego wykonuje konkurent jest gorszej jakości nie mając na to twardych dowodów. W tym przypadku mówimy o "surowcach", które nie różnią się w żaden sposób od siebie (świadczą o tym stosowne certyfikaty). Gdyby padło stwierdzenie, że "moim zdaniem" szkło takie to a takie jest fajniejsze,... to z Bogiem sprawa, bo to subiektywna opinia, ale publiczne zaklasyfikowanie szkła konkurencji o tych samych parametrach i właściwościach do "wynalazków" to już inna bajka prawda? Chciałbym jednak podkreślić z całą stanowczością, że nie widziałem tej wypowiedzi Pana Tomka. Wywnioskowałem to jedynie z zarzutów jakie postawił mu Pan z firmy Myciok a do których Tomasz się nie odniósł.

Edytowane przez Józef (wyświetl historię edycji)

Start: 10.01.2016 r.

Akwarium: IM Fusion 30L, odpieniacz: Tunze 9004, lampa: Nanobox Quad, cyrkulacja: Vor-Tech MP10w, i trochę drobiazgów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche nie na temat , czemu piszecie ze temat do zamkniecia

Kurde czy to jest forum dyskusyjne czy juz Białorus?


Akwarium 112L 80x35x40 + 22L sump

Odpieniacz DIY,

Oświetlenie: 2x24W T5, 21W Led

Cyrkulacja :Koralia nano 900, JVP-100 2500L.Jakis sunsun 650L

Obieg: Eheim 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie rozumiem tego co Tutaj się dzieje, czy w którymś z moich kilku postów Napisałem firma Myciok jest zła ??

Pan Rafał sam zaczął dysputy moja odpowiedź na jego zarzuty jest napisana w tym wątku http://nano-reef.pl/topic/51045-firma-myciok-mikolow-opinie/page__st__20

Wybroni się sama ja już nic do tego nie dodam ...

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Napiszę tylko tyle że Rafał klei bardzo dobrze akwaria wiem coś o tym bo niejedno szło przez moje ręce.Po drugie ,Inmar trochę mnie bawi stwierdzenie (bez renomy ) bo sam masz firmę i też nie ma renomy a jednak zdarzają się zadowoleni klienci.

Po trzecie wstyd żeby właściciele takich firm na forum wyciągali brudy \

Dziwi mnie to że ten temat nie został wykasowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że kryzys napiera :santa:


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że kwestia została wyjaśniona. Nie ma potrzeby aby dyskusja w tym temacie trwała dalej - niech bie strony wątpliwości wyjaśnią sobie na priwa - na pewno się dogadają.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.