Skocz do zawartości
Tomasz Młot - Kwidzyn

Sympozjum w Łodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj na grupie znalazłem zdjęcia z II Sympozjum AM w Łodzi. Śmiało napisałem do organizatorów z prośbą o przysłanie materiałów, no i tu zdziwienie otóż nie ma szans dostać materiałów w tym roku, a dopiero w przyszłym na następnym sympozjum. No to zastanawiam się po co to jest organizowane, bo chyba nie po to żeby promować akwarystykę skoro wszystko jest takie tajne, a dostać mogą tylko ci którzy mają czas i kasę akurat wybrać się do Łodzi. A co by szkodziło nagrać to na kasetę video i sprzedać akwarystom?

Napiszcie co o tym myślicie. A może by tak zrobić sympozjum Akwarystyki Morskiej klubowiczów nano-reef?

Pozdrawiam


na razie 50 l żeby nie wypaść z obiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę nikt nie chce podyskutować o rozwoju morskiej akwarystyki?


na razie 50 l żeby nie wypaść z obiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zwroc sie bezposrednio do prlegentow, z tego co wiem materialy sa ich prywatna wlasnoscia i nie udostepniaja ich organizatorom do publikacji


"===""never change a winning team""!==="

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sympozjum było imprezą zorganizowaną przez grono zapaleńców i chwała im za to. Takie wiec wnioski i to płynące z klawiatury kogoś kto nie był - "nie jeździć" są chyba przegięciem.

Przygotowanie materiałów pociąga za sobą dodatkowe (i to nie małe) koszty - nośniki, prawa autorskie - wreszcie czyjś czas i praca. Może w przyszłym roku wpiszesz się na listę sponsorów i zajmiesz się materiałami?

Chciałem zaznaczyć, że jestem zwykłym "słuchaczem" i z organizacją sympozjum nie miałem nic wspólnego. Jednak dobrze, że komuś się chce coś zrobić i takie spotkania naprawdę dużo wnoszą. Nie tylko wiedzy, ale także po prostu można w końcu uścisnąć rękę komuś z kim się pisze od paru miesięcy czy lat.

Samo nasuwa się przysłowie "dać chłopu palec ..."

Bez obrazy. Pozdrawiam


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porządku nie było tematu, jeśli kogoś uraziłem to przepraszam. Być może wybiorę się kiedyś osobiście.

Pozdrawiam


na razie 50 l żeby nie wypaść z obiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznaję, że ja również bym raczej chwalił a nie ganił. chłopaki robią coś naprawdę dobrego a o materiałach można im podpowiedzieć - sam bym je zakupił

pozdrawiam


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Ja również nie byłem. Jednak materiały zainteresowałyby mnie. Jeśli cena nie byłaby kosmiczna to chętnie zapłaciłbym za ciekawe artykuły nawet w formie elektronicznej.

rah


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, ale odczyty z Włocławka ukazują się cyklicznie w "Nasze Akwarium", no a co myślicie o zorganizowaniu spotkania klubowiczów nano-reef.pl?


na razie 50 l żeby nie wypaść z obiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie

w Łodzi za rok

połączymy przyjemne z pozytecznym:)


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.