Skocz do zawartości
Greg87

Cyjano

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to co jest na zdjęciu moze być cyjano bo nie bardzo wiem jak wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to co jest na zdjęciu moze być cyjano bo nie bardzo wiem jak wyglada

post-16312-0-74297700-1354297262_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ze tak mi po dwie wstawilo ale coś mi padło w iPhone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to co jest na zdjęciu moze być cyjano bo nie bardzo wiem jak wyglada

W celu rozwiania wątpliwości zerknij na moją historyczną plantację cyjano, u Ciebie najprawdopodobniej to początek cyjnao.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam podobnie.Na pierwszym zdjeciu 100% nie cyjano (wyglada na glony wapienne),na drugim bankowo cyjano.

baszurek nadaje mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym zdjęciu nie widzę cyjano, na drugim chyba jest.

To jak to zwalczyć jeśli masz jakiś pomysł to słucham

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W celu rozwiania wątpliwości zerknij na moją historyczną plantację cyjano, u Ciebie najprawdopodobniej to początek cyjnao.

To tak ma to wyglądać w fazie końcowej to nie bardzo chce coś takiego oglądać możesz mi poradzić jak sie tego pozbyć jak jest jeszcze tego malo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak ma to wyglądać w fazie końcowej to nie bardzo chce coś takiego oglądać możesz mi poradzić jak sie tego pozbyć jak jest jeszcze tego malo

Ja poszedłeb brutalnie ChemiClean'em, wg. instrukcji. Potem z odpieniaczem nie mogłem dojśc do porozumienia przez prawie dwa dni i od tamtej pory już ponad 3 miesiące jest spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłeb brutalnie ChemiClean'em, wg. instrukcji. Potem z odpieniaczem nie mogłem dojśc do porozumienia przez prawie dwa dni i od tamtej pory już ponad 3 miesiące jest spokój.

Możesz mi powiedzieć jaka jest przyczyna pojawienia sie cyjano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź kolego poczytaj dział dla nowicjuszy,poszukaj trochę a nie zaśmiecasz forum tematami które są już tutaj od dawna.

http://nano-reef.pl/forum/57-plagi/

Edytowane przez bober6662 (wyświetl historię edycji)

4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź kolego poczytaj dział dla nowicjuszy,poszukaj trochę a nie zaśmiecasz forum tematami które są już tutaj od dawna.

Kolegi to poszukaj w szkole jeśli cię temat nie interesuje to go nie otwierają kazał ci ktoś chciałeś coś mądrego napisać czy co każdy ma prawo napisać jeśli chce sie czegoś dowiedzieć nie byłem pewien czy mam czy nie mam cyjano i już wiem ze mam a ty idź śledzić gdzie indziej czy ktoś coś zasmieca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo masz tego cyjano? To z drugiej foty odessij i już, nie ma co panikować.

Na pierwszej focie masz glony wapienne.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo masz tego cyjano? To z drugiej foty odessij i już, nie ma co panikować.

Na pierwszej focie masz glony wapienne.

Tylko w paru miejscach sie pojawiło tak właśnie zrobię odsysanie powinno załatwić sprawę dzięki wielkie za zainteresowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wszystko rozumiem, ale jakieś podstawy języka polskiego powinno się znać, zanim się na polskie forum napisze. Abstrachując już od tego, że temat jest wałkowany codziennie od lat...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wszystko rozumiem, ale jakieś podstawy języka polskiego powinno się znać, zanim się na polskie forum napisze. Abstrachując już od tego, że temat jest wałkowany codziennie od lat...

Abstrachując,to jak się komuś coś wytyka,może warto samemu pamiętać,że słownik ortograficzny nie ma zębów i nie gryzie !!! :welcome:


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 8 lat żyję poza Polską, mi wolno robić błędy, przynajmniej na interpunkcję staram się zwracać uwagę :)

Wracając do tematu, jeśli zbiornik jest młodszy niż jeden rok, nie ma tematu, trzeba przeczekać...

Edytowane przez AquaManiac (wyświetl historię edycji)

http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.