Skocz do zawartości
rs4

reefmax by rs4

Rekomendowane odpowiedzi

A moja nowa inspiracja to taki zbiornik , tzn mam taki projekt w nowym domu ..... cudo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna partia nudnych fotek .... to juz prawie 2 mc

gallery_7277_2460_381062.jpg

gallery_7277_2460_148116.jpg

gallery_7277_2460_36630.jpg

gallery_7277_2460_200797.jpg

gallery_7277_2460_218765.jpg

bąble już lepiej

gallery_7277_2460_172450.jpg

gallery_7277_2460_72283.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różowa monti już nie jest taka różowa, ale ogólnie cudo. Może sprzedaż briareum lub clavularie? Będziesz miał miejsce na innego korala :p


pozdrawiam Arian. Tel.608-353-030, Gadulec 32936596

Moje 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj lezala na niej acropora i dzisiaj jeszcze nie polipuje jak zawsze dlatego koloru w pelni nie widac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja nowa inspiracja jest genialna :D czyli mówisz nie 2000 a 4000 :D będzie się działo.


6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 od zawsze mowilem ze 4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chetny na mojego RM juz jest .... teraz logistyka bo dzisiaj mam termin ... no wiesz ;) i cigle walcze bo sie boje e w tej 300 to bedzie jak w RM czyli 2 mc i koniec ;) ...... Moe utre nosa tym co yczyli mi zaamastemu i twierdzili e RM to lampka nocna i potrzymam go ten rok ..... bo naprawde sam patrze na niego i mi sie ryj smieje , e taki adny wyszed. Cigle chciabym doda栬edy ale , e sam nie mam czasu to wole zaplaci栿eby ktos mi cos dostruga tylko chetnych brak poki co .

bo o RM najgorzej pisz Ci co nie umiej ... :)

Miejsca zaraz Ci braknie :) Na pewno trzeba bꤺie ykn栴roch꠷ꧬa (czyt. powstrzyma栣h꣩ dokadania kolejnych korali) by baniak dalej tak piꫮie szed w dobr stronꊊZamiast baznarka decor (u mnie jedna jest solo w RM i cudnie to wyglda, bez strachu przed innymi rybami)

pozdro

Rs4 - o lampce,moze troche przekornie,pisalem ja,ale zalamania nigdy Ci nie zyczylem :rolleyes:.RM pierwsza liga,dzieki Twojemu doswiadczeniu i pieniadzom w niego wlozonymi osiagnales super efekt i chyba tylko ktos wyjatkowo zawistny moze tego nie zauwazac lub zyczyc zalania systemu ;).

luft - a czy Ty zaraz po zalaniu swego RM tak wszystko umiales???

baszurek nadaje mobilnie...

nie bede zasmiecać wątku więc swoją obecność zaakcentuje tutaj. Widzę, że to pytanie retoryczne i brak zrozumienia mojego wpisu. RM krytykują Ci co nie mieli nigdy baniaka owego lub też guzik w nim się udało.

pozdro.

luft

Edytowane przez luft (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troche faktow . Nie liczylem dokladnie ( ew moge wykonac tel do ksiegowej ) ale moj RM szybuje juz w okolice 5 tys zl to tak dla uswiadomienia jakie sie koszty ponosi budujac w sumie 80l akwarium morskie ;)

Pytanie do was bo nurtuja mnie te ledy ..... nie chce zamienic t5 na led ... chce dolozyc takie ledy to sie wogole da technicznie ? http://***.pl/product.php?id_product=29 jutro do nich napisze czy sa w stanie mi dolozyc to do t5 a nie zastapic

Edytowane przez rs4 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej zadzwoń bo jesteś już raczej w okolicach 7 ;) .. ja jak przekroczyłem 5 to miałem o wiele biedniejszą obsadę od Twojej..


5572_5646.png

225l (125x40x45) OptiWhite, DeltecAP600, 2xTunze6055 + multikontroler 7095, NJ4500, oświetlenie LED Loccutus, IKS Aquastar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calkiem mozliwe , bo w sumie tego nie licze ;) teraz koncentruje sie na temacie ledow ..... patrz post 208

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołożyć nie.. przysyłają Ci komplet do zamiany bebechów z reefmaxa na te od nich.. Lizard miał takie w swoim reefmax..


5572_5646.png

225l (125x40x45) OptiWhite, DeltecAP600, 2xTunze6055 + multikontroler 7095, NJ4500, oświetlenie LED Loccutus, IKS Aquastar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie to jak mam zostawic t5 i dodac ledy ? 3 x t5 musi zostac + jakies wypasione ledy cena nie gra roli ..... jutro do nich napisze czy moga zrobic cos custom

Edytowane przez rs4 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś pasek ledowy na pewno da się wcisnąć.. napisz do nich to na pewno Ci zrobią..


5572_5646.png

225l (125x40x45) OptiWhite, DeltecAP600, 2xTunze6055 + multikontroler 7095, NJ4500, oświetlenie LED Loccutus, IKS Aquastar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano tzn 5 min temu ;) zadzwonil Pan z ja jebie ... no wiecie z jakiej firmy ktora jest cenzurowana ... i powiedzial ze podejmie sie tematu wiec jest szansa ze wkrotce cos ruszy w temacie

Edytowane przez rs4 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczerpalem limit zalacznikow .... da sie cos z tym zrobic ?

dzisiaj sie mocniej otworzyla i doszla nowa swietlowka ;)

gallery_7277_2460_79613.jpg

gallery_7277_2460_144447.jpg

gallery_7277_2460_139793.jpg

gallery_7277_2460_117388.jpg

gallery_7277_2460_266930.jpg

Edytowane przez rs4 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fughia ma sie coraz lepiej i odbudowauje tkanke ... juz polowe wrocilo wiec jestem mega szczesliwy .

gallery_7277_2460_33814.jpg

gallery_7277_2460_16532.jpg

gallery_7277_2460_96069.jpg

gallery_7277_2460_22922.jpg

gallery_7277_2460_16063.jpg

gallery_7277_2460_24069.jpg

gallery_7277_2460_3286.jpg

gallery_7277_2460_48354.jpg

Edytowane przez rs4 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nieźle karmisz tę Funghię? :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zwierzaki jedza codziennie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać :D Szczególnie Plerogyra pięknie wygląda, ale inne korale też zdrowiutkie. Karmienie to jednak podstawa...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uwazam ze najbardziej widac po trachyphylli ona otwiera sie do jedzenia i po masakrycznie . Kiedys mialem ale mi zanclus zjadl ale ten zwierzak jest w mega kondycji a nabylem go u Tomka w erybce w markach . Mam nowy plan z racji , ze nie mam miejsca zaczne przyklejac zwierzaki do tla .... zaczynam 8.02 jak Sewer przywiezie mi szczepki od siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym ty chopie je karmisz? mrożonki co dziennie? i co jeszcze jakieś aminokwasy, pierwiastki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie, zostało tylko tło do obsadzenia :D

To ile ma to twoje akwarium w piwnicy, 300 litrów? Odpalaj :D


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karmie je mrozonkami ... tak naprawde to jak karmilem ryby to przy okazji jadly zwierzaki ... teraz jest zupelnie odwrotnie bo to hepatus i fridmani jedza resztki to co koralowce nie zjedza. Moze z tym dziennym karmieniem przesadzilem ale 5 razy w tygodniu na pewno ;) NIc nie dostaja zadnych aminokwasow itd jak pisalem wczesniej ... moze one mnie lubia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie były kupowane koralowce które tak zdrowo zaaklimatyzowały się w reefmax ?

możesz podać adres sklepu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie zwierzaki kupowalem

- acropora - tam kupowana wiekszosc

- aqua medic warszawa

- erybka marki .... uwielbiam ten sklep za niedziele otwarta chociaz mam 30 km :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.