Skocz do zawartości
ramus 590l

sprzedam odpieniacz Blau Scuma IT 110 DO 500L Wa-wa.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych kupnem odpieniacza który pracuje u mnie 8miesiąc odpieniacz wygląda jak nowy nie zalega na nim syf zakupiony w e-rybce do obejrzenia w Warszawie .Sprzedaje zakupiłem większy baniaczek i zwiększam obsadę boje się ze sobie nie poradzi tym bardziej ze pieni dosyć mocno już teraz i co dziennie muszę go opróżniać w poprzednim akwa 375l kubełek opróżniałem co 2,5 dnia teraz chodzi na 590l + 70 L w sampie razem w obiegu 660l . Wrzucę kilka fotek i mam tez filmik ale nie wiem czy uda mi się go zainstalować w razie co proszę o pomoc . cenę myślę ze daje nie wygórowana bo zależny mi na szybkiej sprzedażny

krótki opis ze strony E-rybka

Blau Scuma IT 110

Jeden z najlepszych odpieniaczy w tym przedziale cenowym. Max. pojemność zbiornika to 500 litrów. Dzięki mocnej 18-watowej pompie o wydajności 1000 l/h i wirniku igiełkowym produkuje duże ilości piany.

CENA 450ZŁ DLA OSÓB Z POZA WARSZAWY DORZUCĘ PRZESYŁKĘ NA MÓJ KOSZT.

TEL.604787485.

Filmik jest za długi żeby go zainstalować ale na e-mail zainteresowanym mogę podesłać pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosze o rezerwacje


Panelowe 148 l. (82/47/47 - 15cm panel boczny). Miniflotor AM, Tunze 6025 w obieg, Koralia 4 cyrkulacja. 6x 24W T5 ATI w obudowie DIY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok rezerwuje do jutra

i dodaje link o akwa i jak pracuje odpieniacz.

Poprosze o rezerwacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie jakieś sugestie na temat zbiorniczka chętnie posłucham .

ok rezerwuje do jutra

i dodaje link o akwa i jak pracuje odpieniacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zainteresowanych kupnem odpieniacza który pracuje u mnie 8miesiąc odpieniacz wygląda jak nowy nie zalega na nim syf zakupiony w e-rybce do obejrzenia w Warszawie .Sprzedaje zakupiłem większy baniaczek i zwiększam obsadę boje się ze sobie nie poradzi tym bardziej ze pieni dosyć mocno już teraz i co dziennie muszę go opróżniać w poprzednim akwa 375l kubełek opróżniałem co 2,5 dnia teraz chodzi na 590l + 70 L w sampie razem w obiegu 660l . Wrzucę kilka fotek i mam tez filmik ale nie wiem czy uda mi się go zainstalować w razie co proszę o pomoc . cenę myślę ze daje nie wygórowana bo zależny mi na szybkiej sprzedażny

krótki opis ze strony E-rybka

Blau Scuma IT 110

Jeden z najlepszych odpieniaczy w tym przedziale cenowym. Max. pojemność zbiornika to 500 litrów. Dzięki mocnej 18-watowej pompie o wydajności 1000 l/h i wirniku igiełkowym produkuje duże ilości piany.

CENA 450ZŁ DLA OSÓB Z POZA WARSZAWY DORZUCĘ PRZESYŁKĘ NA MÓJ KOSZT.

TEL.604787485.

Filmik jest za długi żeby go zainstalować ale na e-mail zainteresowanym mogę podesłać pozdrawiam.

SPRZEDANY POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.