Skocz do zawartości
Adi Zet

Akwa adiego (moje)-30l

Rekomendowane odpowiedzi

No toz pisze ze brakuje Ci jakiegos dll-a :D Sciagnij go z sieci, z google-a chyba miesz Adi korzystac? Sciagnij i wklej do katalogu c:windowssystem32

I nie denerwuj sie, jakos sobie wspolnie damy rade :D

Aaaa i pomysl z printscreenem nie jest zly, to taki klawisz na klawiaturze ktory "robi zdjecie" tego co jest na ekranie, potem mozesz to w schowku znalezc.

I jeszcze jedno: kup sobie jakas ksiazke do Windowsa :D


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz wyskakuje coś takiego: "plik NEWDEV.DLL jest połączony z brakującym eksportem NTDLL.DLL:NtQueryInformationProcess"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie spadaj. Ja Ci tu chce pomoc od wczoraj a Ty masz jeszcze jakies pretensje????

A twoja wiedza na temat komputerow jest naprawde na poziomi trzylatka skoro z google-a korzystac nie potrafisz :D


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AquaManiac :

I nie denerwuj sie, jakos sobie wspolnie damy rade :D

chodziło mi tylko i wyłącznie o ten cytat, nawet nie wiesz czy się denerwuję i już piszesz "nie denerwuj się". tak w ogóle to wcale się nie denerwuję jakbyś nie wiedział.

a z google korzystać umiem jakbyś nie wiedział :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aquamaniac mam prosbe powiedz mi jak sie znajduje w schowku printscrena bo wylecialo mi zglowy dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo przez Podglad Schowka ale najlepiej chyba odpalic Painta, potem Edycja, Wklej i gotowe :D


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adi sprawdź czy masz zainstalowane porty USB poprawnie, w Win98 nie jest to takie oczywiste i z aparatem będziesz się męczył a wina zapenwe leży w braku odpowiednich sterowników USB, na płytce do aparatu powinieneś mieć katalog specjalny dla win98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 98se to trzeba sie napocic zeby USB dzialalo ok :D

i nie zobaczymy juz nigdy baniaka Adiego hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USB działa na 100%, sam aparat jest wykrywany tylko że ponieważ nie ma do niego sterowników instaluje się jako "nieznane urządzenie"

@teq, już pisałem że aparat mam tylko pożyczony i żadnej płytki nie dostałem (i w tym problem).

PS: a czy aparat będzie działać na windows 2000? bo mam do takiego kompa dostęp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel miał problem z podłączeniem modemu w swoim kompie, bo na USB miał za niskie napięcie - dokupienie karty dodatkowej karty USP załatwiło sprawę. No ale w tym przypadku to nie wiadomo czy to wina windy, kompa, aparatu czy właściciela ;-)


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego coolpixa podłączam do kompa, a ten wykrywa go jako urządzenie pamięci masowej, które można bez problemu eksplorować. Żadnych sterowników do aparatu nie instalowałem. A jedynie sterowniki do portu USB(na window 98/ME), ale te są popularne (każde urządzenie USB z nich kozysta), a XP ma je zintegrowane.

To chyba wina właściciela...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli to jest canon (nie czytałem całego wątku :) ) to nawet jak zobatrzy go jako dysk to i tak nie zawsze odczyta zdjęcia. co do windy 2000 to ona widzi chyba wszystkie aparty (z wyjątkiem starych soniaków) bez dodatkowych sterów.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że coś tam komp wykrywa nie oznacza że USB funkcjonuje poprawnie. Dla mnie poprostu brakuje ci odpowiednich sterowników do USB i dlatego później są problemy z driverami. Miałem takie problemy kiedyś z win98 i skanerem na USB, odkąd porządnie zainstalowem mu USB to śmiga aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale za to nigdy wcześniej nie miałem problemów z USB, wszystko działało dobrze, no może poza kamerą internetową

PS: czy na XP na 100% wszystko zadziała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadziala. jeszcze ni e udalo mi sie kupic niczego czego by xp nie wykryl automatycznie. nawet stery do mojej komorki sobie sam znalazl


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi - zmien kurde ten obrazek bo nie wiem czy tam ktos tanczy czy cos innego... . Jak mi ktos w biurze zajrzy przez ramie to nie znajac polskiego pomysli, ze zone zdradzam albo do jakichs agencji pisze.

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) jak pierwszy raz zobaczylem ten obrazek to myslalem, ze to traktorzysta w ochraniaczach na uszach wykonuje ruchy ....... , a tu niespodzianka to mucha :D

400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.