Skocz do zawartości
pawcio1980

Nowa erybka w wawie

Rekomendowane odpowiedzi

http://erybka.pl/Nowy-salon-eRybka-exclusive-cinfo-pol-80.html

robi sie nam sie tam morskie skupowisko, acropora, aquamedic i teraz erybka... :/


zoasy to kwintesencja koralowców

solanka ponownie kreci się od czerwca 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale ceny z racji czynszu pewnie trochę będą jeszcze bardziej warszawskie :(

Ale pozyjemy zobaczymy, do Marek mam sporo dalej, tu bedzie mi bliżej na pewno.


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus

Chyba jednak bardziej będzie się opłacało pojechać do Marek zwłaszcza że droga prosta i mniej stania w korkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z naszej strony to do marek droga bajka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie fajnie ja mam najbliżej do sklepu z morszczyzną Wrocław 160km , Poznań 135km :(

Edytowane przez Skala (wyświetl historię edycji)

Akwarium 112L 80x35x40 + 22L sump

Odpieniacz DIY,

Oświetlenie: 2x24W T5, 21W Led

Cyrkulacja :Koralia nano 900, JVP-100 2500L.Jakis sunsun 650L

Obieg: Eheim 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już funkcjonują?może ktoś był


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do panoramy pan z ochrony powiedział że jakieś akwaria już są rybki też ale co do otwarcia to jeszcze nic nie wie wiec chyba jeszcze nie funkcjonuje.


63l + 14l i 27l cube po nich są już tylko wspomnienia (i graty po szafkach)

144 litry pasji 80x45x40h

pacific sun 120w + 2x24w

odpieniacz deltek mc500,

koralia 2+ jebao rw-4,

jager 200w, obieg tunze 2400

refugium z piachem +6w led

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Dojazd w to miejsce też jest beznadziejny prawie jak do marek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojazd w to miejsce też jest beznadziejny prawie jak do marek...

a niby dlaczego to blisko Acropory i Aqua medica i z dojazdem problemów nie ma,wiadomo to Warszawa i korki to normalność


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam chyba nie ma za duzego parkingu, bo ogolnie jest przy szerokich arteriach, ten budynek znam z dawnej przeszlosci poczatku "kapitalizmu" w PL. tam sie roiło od złodzieji, pralnia brudnych pieniedzy jedna wielka, salony z towarami które miały ceny z czapy, sliczne sprzedawczynie nudzace sie w sklepach gdzie zero klienta :) no i kilku szlajających sie kolesi z nokiami walizkowymi w czasach poczatków centertela kiedy telefon w zimie dawał ogrzewanie :) a stac na niego było tylko posłów i złodzieji :) co w sumie czesto jest jednym i tym samym.


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem w piatek w Markach,pytalem o nowy sklep i dostalem odpowiedz ze jeszcze nie otwarty jest.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja rozmawiałem z chłopakami z erybki to będzie to mniejszy salon, ale w ofercie znajdzie sie większość asortymentu z Marek. Chłopaki maja zamiar trzymać niskie stany magazynowe i codziennie dowozić towar z Marek więc fajny pomysł, biznesowo przy posiadaniu takiej hali jak najbardziej sensowny więc tylko się ciszmy bo mieszkając w tej części miasta bedzie kolejny punkt do odwiedzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wam zazdroszcze posiadania sklepów z morszczyzną w swoim miejscu zamieszkania. Bydgoszcz choc to miasto spore i sklepow zoologicznych tez nie mało to trzeba się przejechac do Poznania lub Gdyni aby cos dostac. Jeszcze 20lat temu w naszych sklepach widzialem spore zbiorniki morskie, a teraz to tylko nature aquarium

a moze ktos chciałby zalozyc sklepik ^_^:blushing:

Edytowane przez Dejvix (wyświetl historię edycji)

Gdy wszyscy wiedzą że czegoś nie da się zrobić pojawia się ten jeden, który nie wie że się nie da i on właśnie to coś robi. Einstein

Moje 42l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okolice panoramy to moje miesjce zamieszkania przez 20lat parking jest nawet spory ale płatny z tego co pamiętam, lepiej jest zajeżdżać od bobrowieckiej generalnie znajduja się tam drogie sklepy z tego co pamietam.

Edytowane przez kukabana (wyświetl historię edycji)

63l + 14l i 27l cube po nich są już tylko wspomnienia (i graty po szafkach)

144 litry pasji 80x45x40h

pacific sun 120w + 2x24w

odpieniacz deltek mc500,

koralia 2+ jebao rw-4,

jager 200w, obieg tunze 2400

refugium z piachem +6w led

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze wie kiedy sie otworzy eRybka w Panoramie? Bylem dzisiaj, ale szyby nadal pozaklejane papierem. W srodku akwa juz stoja i cos nawet plywalo ;) A na wejsciu karta, ze sklep sie otworzy na poczatku stycznia 2013 - troche maja poslizg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eRybka w Panoramie jest otwarta. Mi osobiście się tam podoba. Ładnie urządzony sklep, inaczej niż większość tego typu sklepów. Spory wybór korali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bylam :) ciezko trafic bo sie zakickali w rogu na samej gorze. Sklep ladnie urzadony, baniaki czyste, trup tez poplywa czyli standard ;) Na pewno duzo mniejszy wybor niz w markach, wszystko czego nie ma a sie potrzebuje sprowadza z marek :) Do panoramy mam zdecydowanie blizej ale chyba wole marki :)


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sytuacja wyglada na podkarpaciu? Pochodze z tamtych okolic i zastanawiam sie czy sklep z morszczyzna mial by szanse przetrwac w Rzeszowie? Bo z tego co szukalem w necie to wyglada ze tam pustka?! Duzo ludzi jest z tamtad? Moze ktos sie wypowie?


75 gal 6x54w T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez byłem w eRybce w Panoramie niedawno, wszystko ładnie, czysto i schludnie. Uważam, ze maja tam dość spory wybór jak na tak małe miejsce plus mam blisko do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w panoramie kupiłem dwa kraby, dwie krewetki, jedną rybkę i rozgwiazdę. Ceny takie jak na stronie, a do tego bardzo miła obsługa, minus taki, że godziny otwarcia od 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w panoramie kupiłem dwa kraby, dwie krewetki, jedną rybkę i rozgwiazdę. Ceny takie jak na stronie, a do tego bardzo miła obsługa, minus taki, że godziny otwarcia od 15.

dla mnie to akurat na plus że są późne godziny otwarcia :) po pracy mogę na spokojnie tam podjechać, a nie tak jak inne sklepy zamykane wcześniej i tylko soboty zostają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek moja propozycja taka żebyś nie stawiał tyle erybek w Warszawie tylko zrobił jakiś mały oddział w bielsku białej bo muszę jeżdzić po 120 km żeby u Was zakupy robić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.