Skocz do zawartości
pawcio1980

Wigilia dla ubogich "po polsku"

Rekomendowane odpowiedzi

mialo byc dla bezdomnych i ubogich a jak wyszlo?

http://wiadomosci.dl...omiu,89365.html

baba co zawinela 3 zbyszki juz ma swoj fanpage na fb i mase memow, wystarczy wpisac "chytra baba z radomia" w google ;)

/comment plz

wigilia_radom4.jpg

Edytowane przez pawcio1980 (wyświetl historię edycji)

zoasy to kwintesencja koralowców

solanka ponownie kreci się od czerwca 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł ale to ta babcia go adoptowała?

ps.szkoda, że nasi nie wiedzieli wtedy o Zbyszkach..Euro 2012 byśmy mieli w kieszeni


Cytuj

 

100x50x50 bez sumpa,

oświetlenie 2x60W led DIY,

odpieniacz Deltec MCE 600,

cyrkulacja Jebao RW8 + Tunze 6025,

20kg real reef rock + 5kg live rock.

Sól i ewentualne dodatki do wody - Colombo :)

Link do bańki;

http://nano-reef.pl/topic/77781-banka-huberta-250-low-tech/page__st__20#entry791962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, nie wiedziałem o co kaman z tą babką a teraz już wiem. Buraki na sto.


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstyd za rodzicow ktorzy wyslali dziewczynke (kilka sekund wczesniej tez zgarnela 2 zbyszki)

Edytowane przez biegala (wyświetl historię edycji)

narodziny - wrzesień 2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma z czego się śmiać ,to odzwierciedla sytuacje w kraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że to odzwierciedla grupę społeczną czyt: mocherowe berety. Sytuacji w kraju nie.

Jeżdżę po różnych ogólnodostępnych zawodach sportowych czyli takich co może każdy uczestniczyć po wprowadzeniu opłaty oczywiście. Głównie biegowe i kolarstwo MTB - pierwsze jako "wsparcie zawodnika" drugie jako zawodnik.

Do czego zmierzam - na takich zawodach także jest full jedzenia od bananów, arbuzów,ciastek, wody, Poweradów i oczywiście sponsorów - gadżety smyczki, baloniki. Najbardziej obładowane są starsze babcie, nawet w zwykłe ulotki reklamowe. Po prostu jak są to trzeba brać.

Na półmatatonie w Tarnowie Podgórnym sponsor rzucił kartony z brelokami i tabliczkami rejestracyjnymi z imionami. Co tam się działo...jak w ulu. Najśmieszniejsze było to że kartony z tabliczkami i brelokami położyli po przeciwnych stronach siatki ogrodzeniowej :)


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale, żeby napoje za 2 zł? Ludzie wstydu nie maja i tyle a nie sytuacja w kraju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez z jednej konferencji wzielam 3 pendrivy ... podejrzewam ze gdybym miala wiecej sposobnosci to wzielabym wiecej ;D

ogolnie potem je rozdalam, bo wiecej frajdy sprawia mi zdobywanie i rozdawanie niz zatrzymywanie dla siebie :D


narodziny - wrzesień 2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo chytrości przypomniało mi się otwarcie 2000 biedronki... Dla tych co nie widzieli

http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,12629274,Otwarcie_2000__Biedronki_w_Polsce__Przepychanki_z.html


2ef676195c8b05cd1669c2e6d8531c1fu977a854.png

Reefmax - T5 2x15k Sylvania Marinestar + 1x Giesemann Actynic+ + 40w LED Royal blue,

Odpieniacz Hydor slimskim nano 135.35,

Jebao RW4 + JVP 110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tez z jednej konferencji wzielam 3 pendrivy ... podejrzewam ze gdybym miala wiecej sposobnosci to wzielabym wiecej ;D

ogolnie potem je rozdalam, bo wiecej frajdy sprawia mi zdobywanie i rozdawanie niz zatrzymywanie dla siebie :D

Jak Robin Hood normalnie:D

tapatalk


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez z jednej konferencji wzielam 3 pendrivy ... podejrzewam ze gdybym miala wiecej sposobnosci to wzielabym wiecej ;D

ogolnie potem je rozdalam, bo wiecej frajdy sprawia mi zdobywanie i rozdawanie niz zatrzymywanie dla siebie :D

A potem sie mowi kazdy Polak to zlodziej. :(

Zbiornik: 330+Sump

Swiatlo: ATI Sunpower 8x54

Odpieniacz: Deltec APF600

Pompa Obiegowa: Jebalo 3000

Cyrkulacja: 2xJebalo wp25/R8

RO/DI: RO-MAN 75GPD

SOL: Tropic Marine

Start: 01.01.2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miklas przeprasza za Radom. :wacko:

Pozdrawiam, Marek (z tapatalk)


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bo każdy pijak to złodziej :)


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest być starym człowiekiem. Gdy będziecie starzy będziecie mieć mniej na jedzenie z emerytury. Smuci nas zalosnosc tej pani ale życzmy jej zdrowia i pogodnej Wigili. Pozdrawiam


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest być starym człowiekiem. Gdy będziecie starzy będziecie mieć mniej na jedzenie z emerytury. Smuci nas zalosnosc tej pani ale życzmy jej zdrowia i pogodnej Wigili. Pozdrawiam

Ehh lufcik, jakby baba nie miała z emerytury co jeść to by chleb kradła, a nie napoje gazowane... Ja widzę regularnie babcie które nie mają co jeść, za to na gazety o zdrowiu modzie i urodzie a przede wszystkim o gwiazdach zawsze kilkadziesiąt (!) zł się znajdzie...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotti, nie każdy wychowywał się w takim samym środowisku. Uwierz mi, że takie 3 flaszki zbyszka na dobre babci nie wyjdą. Ja obsługuję wiele imprez... babcia bierze fure jadła na talerz, z niego śledzia w oleju do serwetki, do drugiej, trzeciej, czwartej i do torebki. I nie o feromony tutaj chodzi. Starsi ludzie już nie tyle myślą o wstydzie co o tym by coś mieć, zwłaszcza jeśli kiedyś mieli, a teraz nie. Uwierz mi skromny i nauczony biedy tak nie zrobi. Miała być Wigilia dla ludzi, a wyszła drapanka. Trzeba z miłością patrzyć na ludzi, a nie potępiać ich zdziczenie :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba z miłością patrzyć na ludzi, a nie potępiać ich zdziczenie :)

No, Stary, podziwiam :)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trochę jest też zaszłość poprzedniego systemu, niestety ludzie z tamtej epoki już tak mają. Jak jest okazja to się bierze, nic nie może się zmarnować. Cała akcja przypomina nieco sceny z filmów Barei - jak walka o miejsce w kolejce w sklepie z mięsem :smiling: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak byli glodni - to czemu na stolach zostal tylko chleb? glodni powinni go wziac w pierwszej kolejnosci nie sadzisz Luft?

Miklas przeprasza za Radom. :wacko:

przyznaj sie raczej czy udalo ci sie chwycic jakiegos zbyszka ;)


zoasy to kwintesencja koralowców

solanka ponownie kreci się od czerwca 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznaj sie raczej czy udalo ci sie chwycic jakiegos zbyszka ;)

Nie, nie było mnie tam wtedy, ale następnego dnia piłem 3 cytryny u babci :thumbsup:


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wracajac do tematu to jest to dosc ciekawy temat od strony psychologicznej i zachowania ogolnie tlumu. Z jednej strony byla Wigilia - kilka tysiecy osob, wystawiono napoje a .... nie wystawiono kubeczkow. Wszyscy jada po tej babci a nikt nie jedzie po organizatorach ktorzy po prostu nie wystawili napoji. Dwa napoje byly od sponsora - radomskiej firmy Zbyszko. Te napoje byly po to zeby ludzie je sobie zabrali skoro nikt nie pomyslal zeby wystawic kubeczki. Ludzie mieli pic z gwinta i podawac sobie od ust do ust ? A czy tylko ja widze na 0:17 ze druga kobitka prosi ta kobitke aby jej podala napoj ? I tak naprawde bierze nie 3 a 2 ? Ta druga babka nawet mowi dziekuje ;P Filmik jest krotki nie wiadomo co dalej. To tylko kilkanascie sekund, ktore ponoc nie oddaja calosci tej wigili. Nie wiem nie bylem, zaluje bo na allegro Zbyszko z wigilii stal nawet 61zl ;P Ale no wlasnie, internet temat chwycil i to kolejne zachowanie tlumu :) :) Memy, nagonka, zarty :) To pieknie pokazuje jak mozna sterowac tlumem :) :) Ja pamietam Biegnij Warszawo albo cos w tym stylu - stolica, kartony z powerrade ;) Ludzie podjezdzali samochodami i pakowali calymi paletami to co bylo wystawione ;) ;) Tak dziala tluszcza, zawsze i wszedzie niezaleznie od miasta :)

Znacie projekt: Grażyna Żarko ? Katolicki glos wydawniczy ??? Sluszna strona wiary ? Polecam obejrzec kilka filmikow a pozniej wyjasnienie co i jak ;) Bedziecie zaskoczeni :D

dla przykladu:

nawet Baska Kwarc dala sie nabrac ;P

a na koniec:


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, robi wrażenie. Ale czy ostatni film to prawda czy kolejna mistyfikacja?

To własciwie nie jest ważne - ważne, że przedsięwzięcie (nie lubię słowa "projekt" w takich sytuacjach) "Grażyna Żarko" daje do myślenia.

Żyjemy jak w Matrixie - nie wiadomo co jest jawą a co snem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu warto sie zastanowic nad tym co widzimy... czasami jeden komentarz potrafi wywrocic to co mowimy, jedno zdanie wyrwane z kontekstu potrafi zmienic sens wypowiedzi...

Zreszta takich historii jest wiecej. Kononowicz ? Ilez smiechu bylo, a co sie za tym krylo tak na prawde ?

A historie tego Pana znacie ? Sorki ze link do takiego portalu ale:

http://www.pudelek.pl/artykul/42245/nastolatki_smieja_mi_sie_w_oczy_zniszczyli_mnie/

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/zrobili-z-niego-najwiekszego-prostaka-pyta-dlaczego-ja,269944.html

Pamietacie to :

to przeczytajcie to:

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/bohater-drugiego-planu,1,3352646,wiadomosc.html

Jak to mowia - kazdy kij ma dwa konce. Czasami cos ma drugie dno, no i nie wszystko zloto co sie swieci.

Oczywista oczywistosc czasami zaskakakuje ;) ;)

To tak do przemyslen ile cukru jest w cukrze i co kryje prawda :)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.