Skocz do zawartości
piona

taki patent!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym sie podzielic z wami pewna wiadomoscia,chodzi o karmienie naszych pupili w akwa.Ja osobiscie przeszedlem na skarmianie kawalkami z fileta z dorsza efekty są zajewaniste ,moj platox i pokolec rosnie jak na drozdzach o garbiku i krewetkach nie wspomne Oczywiscie traktuje to jako urozmaicenie w menu pokarmowym np. co 3 dzien Mam jeszcze jednego pomysla lecz o nim napisze troche pózniej -Trwają testy !!!! :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposob im przygotowujesz tego dorsza?? Ja mam pange moze tez sprobuje.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZNAM pange ,sole ja tym handluje:D:D ja osobiscie polecam sw.plata dorsza normalnie potnij to nożem jakis (maly kawalek )wymieszaj z wodą z akwa np. w kieliszku i dodaj malymi porcjami Napisz mi czy mam racje ...u mnie to sie wrecz rzucają na to jedzonko:D:D jak zadziala to powiem ci o nastepnym pomysle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie karmiłem aiptasie i pustelniki paluchami krabowymi i rybnymi. aiptasy rosły jak na drożdżach, ale teraz nie obciążam zbiornika biologicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@AdiZet czy dobrze zrozumiałem, karmiłeś aiptasie ??

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karmil :). Nasz Adrian to po prostu milosnik sportow extremalnych :haha


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piona :

Chciałbym sie podzielic z wami pewna wiadomoscia,chodzi o karmienie naszych pupili w akwa.Ja osobiscie przeszedlem na skarmianie kawalkami z fileta z dorsza efekty są zajewaniste ,moj platox i pokolec rosnie jak na drozdzach o garbiku i krewetkach nie wspomne Oczywiscie traktuje to jako urozmaicenie w menu pokarmowym np. co 3 dzien Mam jeszcze jednego pomysla lecz o nim napisze troche pózniej -Trwają testy !!!! :):)

hihihi , albo baniak wiekszy albo nowe ryby :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.