Skocz do zawartości
Swirlej2

UWAGA ! - DownDraft Skimmer

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA !

W lodzi pojawily sie DownDraft skimmer`y i jakis gostek podszywasie pode mnie ze to niby ode mnie je ma :] wiec ostrzegam nie kupowac podrobek :):D:D to nie moje dzielo , to jakas tandeta nie ma w nich zaworow bramowych tylko jakas kupa GARDENY , ktorej ja bym tam nigdy nie umiescil nikomu nawet wrogowi ! :D:D

A juz podszywanie sie pode mnie ze to moj wyrob o kurf.....panie :D

W dodatku domyslam sie co to za gosc :] moze sobie robic ale niech sie nie podszywa pode mnie :/ jak tandete robi to niech sie potrafi do tego przyzanc a nie probuje zrzucic na mnie wine :) ... to juz jest chwyt po nizej pasa :/

pozdr...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Swirlej a masz jakies namiary na niego? Moze mala prowokacja ? hehe i oduczymy go podszywania sie pod innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka nie mam , ale slyszalem z pewnego zrodla ze tak walsnie jest , i wiem w sumie kto to jest .

Moze robic co mu sie podoba i ile tego tylko chce , ale niech nie opowiada ludziom bajek :]

Ponoc w Boti jeden moj odpienaicz stoi ten ala - HSA , byc mozliwe ze to ten orginalny jeden prze ze mnie osobiscie wydlubany ktory mu wyslalem , ale reszte ktore tam goni po bazarach to nie moje !!!!!! moje sa tylko z zaworami bramowymi , nie brac kupy od nikogo ! :D mialem tam gdzies telefon do niego , musze zadzwonie i go opieprzyc .

:D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi oto , bo mi nie zalezy na tym zeby wsyzscy wiedzieli ze to ja robilem , chodzi oto zeby to czego nie robilem o tym zeby wiedzieli :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D jeszcze mnie brzuch boli ze smiechu :D

http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie moge, Chinczyki podrabiaja DownDrafty od Swirleya :):D :D


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie podoba ze ktos robi te odpienki w polsce. I nie podrabia swira tylko jak juz delteca czy inne firmy na ktorych swir sie wzoruje. Czy cvzerpie natchnienie, zwal jak chcial. Na pewno swirowskie sa dokladniej wykonane ale niedostepne!!


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chinczki podrabiaja Swira:D dobre hehe ... , dobra to wsyztko nie porozumienie , jeden cos powiedzail , drugi nei doslyszal i zmyslil itd . rozmawialem z tym kims w sumie to moj dobry kolega i nie wierzylem zeby robil takei numery prawde mowiac ..numery w tym sensie ze naklepal DownDraft`ow na szybkiego i mowi ze to ode mnie ma wsyzstkie :) ..jeden ten ktory m uwyslalem dal do sprawdzenia tylko do sklep u, ludziska tam chodza i widza ten DD i sobie bajki dorabiaja nie z tej ziemi panie :D hehe ...chinczyki podrabiaja Swira :D:D

Po to pokazuje zeby kazdy kto ma chec i troche zdolnosci zeby sobie zrobil sam , ale jak juz sami zrobicie to nie mowicie ze macie to ode mnie. prosze ..:) zaczne znazcyc , logo jakies wypalac :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat sprzetu to za duzo nie potrzeba .... tylko kurwi*a moze czlowieka strzelic przy takim dlubamiu.

Wczoraj cialem recznie rure fi 110mm.

Ale to czlowiek musi uwazac, zeby nie peklo :)


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr

trzy razy przycinana i ciagle za krotka :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.