Skocz do zawartości
skoti79

Reef Interests - PO4X4 Phosphate

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie do osób które stosowały lub stosują produkt z tematu a mianowicie jaka wasza opinia na jego temat


baniaczek 450+160sump oświetlenie t5+led obsada koralin mieszana mieszana 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w trakcie testów , ale nie jestem w stanie na chwilę obecną stwierdzić jego działania , a to dlatego że działa równolegle z biopellets.

PO4 z 0,11 spadło po 13 dniach do 0,03 i tak się utrzymuje , w systemie też chodzi 500 ml PO4x4


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam juz dosyc dlugo i jest super. Peletki panuja nad no3, a po4x4 Nad po4.


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też to używałem. Produkt rewelacyjnie trzymał po4 w ryzach, tylko ta cena i.... utrzymaj to w filtrze!!! :chris:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam od około tygodnia i wynik niezły. Fosforany zbite z ok. 3 mg/L do 0,32mg/L (test RedSea). Nie myslałem że tak ściągnie fosforany do dołu, aż się bałem o życie w baniaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działać, działa, ale za tą cenę nie ma takiej rewelacji jak się spodziewałem.


Start 19 marzec 2010 ... od czerwca 2015 - OptiWhite 130*80*60h, Sump 140*60*40

Dolewka DIY 60l, 20kg LR, LED Reef Factory 210W, pompa Blue Reff Motion 12K z wylotem loc-line, ATI PowerCone 250iDC, Maxspect Gyre 350 + Jebao RW-15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Używam od około tygodnia i wynik niezły. Fosforany zbite z ok. 3 mg/L do 0,32mg/L (test RedSea). Nie myslałem że tak ściągnie fosforany do dołu, aż się bałem o życie w baniaku.

Tak samo zbijesz fosforany standardowymi adsorbentami na bazie żelaza. A żelaza i tak jest za mało w prawie każdym akwarium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad, tak wyszło że mam PO4X4. Innych na żelazie nie używałem. Wcześniej wykorzystywałem absorber Sery, bo taki leżał po słodkim zbiorniku, ale niestety on nic nie działał w słonym. Na razie jestem zadowolony z wyników PO4X4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.