Jump to content

fal

Klubowicz
 • Content Count

  1879
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Informacje o profilu

 • Imię
  Darek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Barcin , Kujawsko-Pomorskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Akurat mój zbiornik nie jest wyznacznikiem niczego możesz mieć dużo racji w tym , że korale głodują od tygodnia zmieniłem troszkę podejście co trzy dni karmię korale zmiksowanymi mrożonkami owoców morza efekt jest taki , że delikatnie ruszyła konsumpcja KH ale na wyciąganie wniosków jest jeszcze za wcześnie.
 2. Po zmianie czasu nabierają koloru , ale nie wszystkie korale reagowały tak na to światło wszystkie włochate były zadowolone no może poza jedną zieloną milleporą która straciła kolor i nie polipuje tak jak kiedyś.
 3. Norbert, Ja świecę w tej chwili 5 godzin na dobę problem u mnie polega na tym , że korale robiły się białe przy 12 godzinach. Chciałem dołożyć do lampy jeszcze dwie belki ale bielenie korali spowodowało , że temat odpuściłem.
 4. Norbert, Ile godzin dziennie świecisz belkami LED nad akwarium i drugie pytanie jak wysoko wiszą nad taflą wody ?
 5. fal

  Refreaktometer AquaMedic

  Zaraz zapodam zdjęcia
 6. Podpowiedzcie proszę co on mierzy Density ( gęstość ) czy SG ( ciężar właściwy ) Na stronie producenta podają , że zasolenie i ciężar właściwy a w instrukcji , że gęstość. Na wyświetlaczu podany jest D 20/20 i sądzę , że chodzi o gęstość ale pewności na 100% nie mam.
 7. Rozumiem , że nie masz w domu aparatu ? Czy może nie chce się Tobie wyciągnąć z szafy ?
 8. Norbert , ale zdjęć to ty totalnie nie potrafisz robić wstyd , czym robisz zdjęcia ?
 9. W mojej ocenie najważniejsze to przemyślane zakupy kiedyś dawno temu na forum pisałem ile kosztował mnie docelowy odpieniacz o ile dobrze pamiętam to chyba jakieś 16 tyś pln , docelowa lampa pewnie też z 8 tyś o innym sprzęcie nie wspomnę. Osobiście zakładając w tej chwili akwarium od zera to nie żałował bym na pompę obiegową dobrej firmy , lampę no i zdecydowanie pienidło z górnej półki , reszta sprzętu to średniaki na maksa to takie moje zdanie.
 10. Korale rosną i nawet się wybarwiają Metamorfoza zdjęcia wykonane dokładnie na przestrzeni 3 miesięcy i z dzisiaj ten sam koral
 11. fal

  Zasilacz do lamp UV-C

  Sytuacja jest dość dziwna na początku przez 30 sekund żarnik miga później zapala się i świeci. Ma strasznie długi rozruch czy to normalne ?
 12. fal

  Zasilacz do lamp UV-C

  Dzięki Panowie za informację Lampa to 36W SUNSUN oryginalna wymieniony nowy żarnik
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.