Skocz do zawartości
Luki

Chcialem sie pochwalic...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W koncu udalo mi sie ogarnac ten nowy baniak. Z pomoca przybyl niejaki rs4, za co mu bardzo dziekuje. Wczoraj razem zrobilismy mala przerzutke ze starego do nowego akwa.

Wyglada to tak: ( sorki za jakosc ale robione telefonem)

ml5kat.jpg

ml5kc7.jpg

ml5kdf.jpg

I jak wam sie podoba...??


300L+80L sump, Bubble Magus NAC7, newjet 3000, 2 x newjet 3900, UV 11w, pudełko przelewowe

32kg LR, 18kg LS, 2 x ocellaris, 2 x sexy shrimp, hepatus, żółtek, doktorek, escenius midas, centropyge loricula, 2 x krewetka czyszcząca, 3 x euphylia, zoanthusy, grzybki, barierum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tez bardzo podoba. Jaki masz zarniki, 16kK ?


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefonik to NOKIA 6630...

A zarniki to 2szt 13000k Aquamedica, na zdjeciach swieci tylko jeden, ale dzisiaj jade po nowe swietlowki, to dopiero bedzie efekt, foty wieczorem...


300L+80L sump, Bubble Magus NAC7, newjet 3000, 2 x newjet 3900, UV 11w, pudełko przelewowe

32kg LR, 18kg LS, 2 x ocellaris, 2 x sexy shrimp, hepatus, żółtek, doktorek, escenius midas, centropyge loricula, 2 x krewetka czyszcząca, 3 x euphylia, zoanthusy, grzybki, barierum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie to wyglada:)Gratulacje


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super baniaczek a i fotki lepsze niż niejedne zrobione aparatem ;-)


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Luki :

Witam

W koncu udalo mi sie ogarnac ten nowy baniak. Z pomoca przybyl niejaki rs4, za co mu bardzo dziekuje. Wczoraj razem zrobilismy mala przerzutke ze starego do nowego akwa.

Wyglada to tak: ( sorki za jakosc ale robione telefonem)

ml5kat.jpg

ml5kc7.jpg

ml5kdf.jpg

I jak wam sie podoba...??Szkoda że sam nie potrafisz dać sobie rade .... moje motto życiowe to (nikt i nigdzie nie bedzie mi decydował) żal mi cie

:con

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piona jak Cie tak czytam to mi Cie tez szkoda.....


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i przy zakładaniu czy w ułożeniach skalek w banialu potrzebna ci byla pomoc??????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piona ja sie nie chce klocic na tym forum wiec lepiej przemilcze.....


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacne akwarium :) tylko że mogło by być troche szersze bo skała jest blisko przedniej szyby.

P.S Piona nie zachowuj sie tak jak byś zjadł wrzystkie rozumy :)


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Myślę że wiem co @pionie po głowie chodziło, są pewne granice które jest niesmakiem przekraczać, wiem jak ja sie czułem jak nie mogłem być przy wkładaniu skały do zbiornika , bo żona akurat była w domu, ale zaraz jak przyszedłem zrobiłem to po swojemu. Chylę czoła przed rs4 a raczej przed jego akwa, ale myslę że Luki jest na tyle zdolny że równie dobrze poradziłby sobie z ułożeniem skały (jeśli o to chodziło).

I tyle, co tak będę pisał pójde sobie.

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman ja tez tak mysle ale mysle tez ze we dwojke to zawsze razniej :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@AquaManiac, we dwojke to wiesz co można ....:)

@piona, a Ty się nie podniecaj bo żona czeka ....:), apropo jak tam korale?

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piona - uwazasz to za jakiś dyshonor, gdy ktoś Ci w czymś pomoże? Uważam, że dobre ustawienie skały nie jest łatwe. Zawsze łatwiej, gdy jedna osoba podaje kawałek po kawałku a druga układa. Co dwie głowy to nie jedna, a co cztery ręce to nie dwie... Nie dyskredytuj ludzi tak pochopnie i nie uprawiaj prywaty na forum - jak masz jakieś żale do kogoś to jest taka opcja "wyślij wiadomość prywatną".


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Roman wszaystko oki nie lubie gadki typ... dziekuje za ułożenie skały..... opanowałem mój baniak :):) i takie bzety .... doceniam Rs4 a to reszta to hmm daje na luz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Luki :

Witam

W koncu udalo mi sie ogarnac ten nowy baniak. Z pomoca przybyl niejaki rs4, za co mu bardzo dziekuje. Wczoraj razem zrobilismy mala przerzutke ze starego do nowego akwa.

...I jak wam sie podoba...??

Cześć

Więc akwarium jest fajne tylko CZEMU NIE JEST MOJE!!

A tak bardziej serio to bardzo fajne ładne i kurcze takie fajne niebieskawe ja mam u siebie BLV 70W HQI 20000k i nie jest takie niebieskawe.

Dla rs4 to pochwała sie należy że pomaga akwaryscie , ja nie maiłęm takiego szczęścia ale teraz to sie zmieniło i juz znam kilku akwrarystów ze swojego miasta :)

Raffi dobrze zobaczył że skałka jest blikso szyby przedniej ja też mam w tym 30l bardzo blisko teraz w wiekszym juz dałem sporo dalej by zwierzaki miały gdzie ganiać i bawić sie w piasku :)

Tynio

Pozdrawiam


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, chcialem tylko sprawdzic czy bedzie wam sie podobac takie ulozenie skaly i wogule zagospodarowanie baniaka. NIe interesuja mnie texty typu: "szkoda ze sam nie dales rady" itp. Piona ,ulozenie samemu prawie 70kg skaly w takim akwa nie jest latwa sprawa a tym bardziej jednorazowe ulozenie, ktorego juz raczej nie bede przestawial. Ukladalismy to razem i uwazam ze pomoc kogos kto naprawde ma doswiadczenie w tej dziedzinie i juz troche skaly sie naukladal jest naprawde przydatna.

Skoncz lepiej te swoje docinki bo nie moge czytac tych twoich bzdur.

A jezeli chodzi o ta skale blisko szyby to niestety ale akwa ma tylko niecale 40cm i nie dalo sie inaczej.

Fajne niebieskawe moze i fajne ale wczoraj skusilem sie zakupic Arcadie

:D to dopiero efekt

pozdro dla wszystkich


300L+80L sump, Bubble Magus NAC7, newjet 3000, 2 x newjet 3900, UV 11w, pudełko przelewowe

32kg LR, 18kg LS, 2 x ocellaris, 2 x sexy shrimp, hepatus, żółtek, doktorek, escenius midas, centropyge loricula, 2 x krewetka czyszcząca, 3 x euphylia, zoanthusy, grzybki, barierum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Luki

Przylaczam sie do gratulacji.

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.