Skocz do zawartości
Paweł B.

Świeże ryby w sklepie reefshop

Rekomendowane odpowiedzi

W nocy do baniaków trafiły ryby z Indonezji oraz kilka gat. bezkręgowców. Poniżej wklejam listę zwierząt z dostawy. Dzisiaj w nocy dotrą do nas koralowce SPS oraz LPS i kolejne ryby. W ciągu dnia pojawią się również zdjęcia.

Mirolabrichthys Dispar Pseudanthias Hutchi Premnas Biaculeatus Apogon Cyanosoma Chromis Viridis Chrysiptera Leucopoma Chrysiptera Rollandi Plectrantias Inermis Acanthurus Lineatus Ctenochaetus Tominiensis Lo Vulpinus Naso Unicornis Siganus Spinus Zebrasoma Veliferum Zebrasoma Veliferum Balistapus Undulatus Amblyeleotris Gutata Amblyeleotris Randalli Amblyeleotris Steinitzi Amblyeleotris Wheeleri Amblygobius Phalaena Amblygobius Rainfordi Cryptocentrus aurora Cryptocentrus Cinctus Ctenogobiops Tangaroai Gobiodon Quinquestrigatus Pterosynchiropus Splendidus Salarias Fasciatus Signigobius Biocellatus Stonogobiops Sp. W/Alpheus Shrimp Stonogobiops Xanthorhinica Synchiropus Picturatus Cirrhilabrus Cyanopleura Cirrhilabrus Exquisitus Cirrhilabrus Lubbocki Cirrhilabrus Rubriventralis Labroides Dimidiatus Pseudocheilinus Hexataenia Calcinus Elegans Sabellastarte Spectabilis. Trochus Pyramis Astropecten Sp. Fromia Monilis Linckia Sp. Heteractis Sp. Heteractis Crispa Heteractis Magnifica Heteractis Magnifica

Pozdrawiam,

Paweł

Edytowane przez Paweł B. (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez to chlopie popraw bo nawet w brylach tego nie da sie odczytac

:coffee: chyba za słabe okulary kolega ma...hehehehehehe :rofl: ...pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie pojawiła się pełna oferta zwierząt z dostawy, za wyjątkiem 3 gat. ryb, którym nie mogę zrobić zdjęcia, a nie chcę "podbierać" z internetu. Zainteresowanych zapraszam na strony sklepu: http://www.reefshop.pl/eshoper/pl/c/Zywe-zwierzeta/10

Wysyłki będą realizowane po okresie kwarantanny.

Pozdrawiam,

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem no i nabyłem parę SPS-ów.

Takich kolorów, juz dawno nie widziałem. :thumbup:


Nowe szło 135x90x65h-> start listopad'2016.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.