Skocz do zawartości
dziadu

www.reefspot.pl duzy problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, chcialbym forumowiczow uczulic na zakupy w tym sklepie internetowym. Kupilem od nich kilka elementow hydrauliki trzy tygodnie temu. Od tamtego czasu brak odzewu ze strony sklepu. W momencie kilkukrotnych reakcji z mojej strony, ciagle krecenie, obietnice bez pokrycia (zwrotu wplaconej przeze mnie kwoty). Nie myslcie ze pienie tutaj, dzwonilem do nich przez 2 tygodnie codziennie, codziennie slyszalem przepraszam, zaraz sprawe zalatwimy. Nie wiem czy spotkalo to kogos innego czy ja mam szczegolnego pecha. Lepiej dajcie sobie spokoj z zakupami tutaj:

http://www.reefspot.pl/kontakt

Zenada. Szkoda ze baniak stal bez opieki przez ten czas, byly to ostatnie elementy do przeprowadzki...

Niestety nie moge powiedziec ze obylo sie bez strat :(

pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez dziadu (wyświetl historię edycji)

tank 150x60x60, w obiegu lacznie 650l, swiatlo 500W, cyrulacja 6000l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest czasami ten nowy sklep w poznaniu? Co THCskiba jest tam jakoś udziałowcem?


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli tak to nie jest udane polaczenie bo swojego czasu THCskiba mial niepodwazalna opinie. Szkoda nerwow...


tank 150x60x60, w obiegu lacznie 650l, swiatlo 500W, cyrulacja 6000l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz na zakładkę sklep to w e-mailach masz użyty skrót THCSKIBA, ale możliwe też, że sprzedał firmę/domenę i tylko ktoś z tego korzysta.


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo z thcskiba.com jest przekierowanie do tytulowego sklepu.


tank 150x60x60, w obiegu lacznie 650l, swiatlo 500W, cyrulacja 6000l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi ale u Rafała robie zakupy od długiego czasu i nigdy nie miałem najmniejszych problemów.

Może zawaliła poczta, okres Świąteczno Noworoczny?


250L SPS, ATI sunpower 6x39, Schuran 150, Tunze 6095 + 7092, 2xRW8, Jebao WP 25

Poprzedni zbiornik 130L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...225#entry375225

Obecnie 250L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...097#entry416097

pppzm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nawalila poczta tylko sklep.

Rozmawialem przez telefon z ktoryms z wspolnikow pod koniec grudnia, warunkiem zakupu byla wysylka kurierem w tym samym dniu. Dostalem zapewnienie ze tak bedzie. Nie nadali przesylki, obiecali ze nadadza kolejnego dnia, w dalszym ciagu nie nadali. Tak przez tydzien w kolko, codziennie. Zazadalem zwrotu wplaconych pieniedzy, sytuacja analogiczna. Przeprosiny, juz wysylam, nie wyslane i tak

od 2 tygodni... Nie bede opisywal tu niuansow goscie osmieszaja sie poprostu. Poprostu omijajcie jesli nie musicie.

W efekcie za 4 luki, 2 trojniki, 4 dwuzlaczki i rure zaplacilem 200zl :/

EDIT:

Tu jest moj crosspost, widac inni tez maja ten problem.

http://aqua-reef.pl/...spot#entry63588

Edytowane przez dziadu (wyświetl historię edycji)

tank 150x60x60, w obiegu lacznie 650l, swiatlo 500W, cyrulacja 6000l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również nie miałem problemów z zamówieniem i bardzo chwalę sobie ten sklep


baniaczek 450+160sump oświetlenie t5+led obsada koralin mieszana mieszana 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też w tym okresie zamawiałem i wszystko dotarło szybko i bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko kiedys to bylo thcskiba.pl a teraz jest reefspot.pl.


tank 150x60x60, w obiegu lacznie 650l, swiatlo 500W, cyrulacja 6000l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego a napisałeś na kontakt@tvn24.pl ? Bo widzę że "obok" to aż założyłeś konto aby rozpisać swoje przygody.

Sklep polecam, ale najlepiej znaleźć "wolną linię" do Skiby co zazwyczaj jest trudne. Bo trochę ludzi tam się przewija.

Tak dla rozluźnienia emocji:

http://youtu.be/Omo-JU08hXg

Szczegółów nie znam to nie opiszę, ale pisanie w tagach oszust to przegięcie.


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed świętami zamówilem też kilka drobiazgów i dostałem przesyłke (kurier) 4 stycznia.prawie dwa tygodnie.Niby swięta a i zaraz nowy rok tak wiec nie wiem czy to krótko czy długo.Tego samego dnia zamówiłem też 3 inne przesyłki na alledrogo i przyslali między swiętami a nowym rokiem.Ogólnie polecam.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo rzeczy brałem i nigdy nie było problemów Rafał to gość jakich mało mam nadzieje że się wyjaśni


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odzyskalem wplacone pieniadze tak ze nie moge mowic o oszustwie. Stanowisko w pozostalych kwestiach podtrzymuje.


tank 150x60x60, w obiegu lacznie 650l, swiatlo 500W, cyrulacja 6000l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam podobną sytuację jak kolega @dziadu.

Złożyłem zamówienie, pieniądze przelałem i nic. Czekałem 1,5 tygodnia aż w końcu zadzwoniłem. Osoba która odebrała telefon powiedziała, że nie ma jej teraz w firmie ale wszystko sprawdzi i zadzwoni. OK. Telefonu nie otrzymałem, zadzwoniłem sam. Zostałem poinformowany o tym, że paczka została wysłana. OK. Czekałem i nic. Kolejny telefon i Pan z drugiej strony telefonu stwierdził, że w takim razie on mi pieniądze odda (ani razu od początku naszych telefonicznych rozmów nie spytał się nawet o jakie zamówienie chodzi). Kolejny telefon i kolejne zapewnienie, że dostane pieniądze z powrotem. Tym razem zapytałem się Pana sam czy nie chce wiedzieć o jakie zamówienie chodzi - Tak, chciał, poprosił o maila z nr zamówienia i danymi. Poszło. I nic. Kolejny telefon i zapewnienie, że na 100% pieniądze wyśle w poniedziałek. Mamy środę i jak łatwo się domyślić nadal NIC.

Szczerze wam powiem, że pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją robiąc zakupy przez internet. Mam dosyć dzwonienia i proszenia się o zwrot moich pieniędzy. Szkoda mi na to nerwów.

Tu mam do Was pytanie, czy jest więcej osób, które ma obecnie takie problemy ze sklepem Reefspot.pl ?

Co mogę zrobić dalej żeby odzyskać pieniądze? Dzwonić już nie będę bo nie przynosi to żadnego skutku, słyszę tylko zapewnienia i obietnice i na tym się kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu rozmawiałem z współwłaścicielem sklepu i sklepu stacjonarnego nie ma już od kilku miesięcy i ogólnie wspólnicy się rozdzielają więc pewnie stąd te problemy...


Akwarium 1200L + Sump 450L, Odpieniacz BK500, Oświetlenie LED EcoTech Radion XR30W, Cyrkulacja EcoTech VorTech MP40 + MP60, Obieg Tunze Silence Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiba jest w porządku, tylko jego już tam nie ma - rozejście

do Rafała teraz

xxxxxxxxxxxx Regulamin

Skoczek

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie napawa mnie to optymizmem :/

może podpowiecie jak postępować dalej? zielony jestem w tych tematach. Czy takie rzeczy zgłasza się na policję? Osobiście czuję się oszukany ale nie wiem czy wedle prawa jest to oszustwem :p ?

Edytowane przez kermit85 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiba jest w porządku, tylko jego już tam nie ma - rozejście

do Rafała teraz

xxxxxxxxxxxx Regulamin

Skoczek

pozdr

ok sorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie napawa mnie to optymizmem :/

może podpowiecie jak postępować dalej? zielony jestem w tych tematach. Czy takie rzeczy zgłasza się na policję? Osobiście czuję się oszukany ale nie wiem czy wedle prawa jest to oszustwem :p ?

pewnie że jest.

to nie jest sprawa klienta że spółka się rozpada...mogli zawiesić sklep internetowy zeby uniemożliwić składanie zamówień. odpowiedzialnośc za sprawy spółki ponosi spółka

majątek po spólce tez ktoś przejmuje......zobowiązania też


http://7140_7307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem ze na Niegolewskich w Poznaniu nie ma juz sklepu?


Start: 12.10.2012, 80/40/40 front OptiWhite, sump 69/30/30 +dolewka 8l, 128l + 45l

LR 15 kg, LS 9 kg, Odpieniacz Blau Scuma IT 110, 2x Tunze 6025, Lampa Pacific Sun Black Python 110w plus lampa GLO HAGEN 2xt5 ATI Aquablue, Pompa obiegowa Tuzne Silence 1073.020, Grzałka Jager 150W, Autodolewka aqua-trend, 1x Moonlight LED 1 Watt, Sól: Reef Crystals , Balling, SUMP: siporax 4l, refugium - 18/30/22h -swiatlo LED 10W 6500k - glony: Caulerpa Grape C . Racemosa, wata, filtr przepływowy DIY na węgiel na pompce Tunze Silence 1073.008, sera silicate clear, 3x pompka perystaltyczna ze sterownikiem mirekkon.pl

Moja solniczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze rozumiesz nie ma


450l , bk dc200 , ps pandora R2 2 x 150W 4 x 39 W , profilux 2 , schuran pico twice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś sprawę na policję jak dostanie właściciel wezwanie na komendę ,pieniążki szybko Ci zwrócą .Ale ja bym jeszcze raz spróbował zadzwonić i porozmawiać .

Edytowane przez LLS (wyświetl historię edycji)

Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.