Jump to content

pa_blo

Klubowicz.
 • Content Count

  481
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Świerklaniec
 • Akwarium
  110x110x70h 847l

Recent Profile Visitors

3133 profile views
 1. Tylko ten wygląd, nie wiem czy to przejdzie. Poczytam dzięki.
 2. @R3BEL przyjrzę się tym pompom, dzięki @rufik zobaczymy @ norbi2222 chciałbym uniknąć "zawalenia" góry oświetleniem dlatego tak bardzo podobają mi się te Kesiile. Myślałem na początek o dwóch Kessil A360X Tune blue z możliwością dodania jeszcze 3 np, w środku Kessil A360X Tune sun.
 3. O lampach muszę poczytać bo mam tutaj największe zaległości i widzę, że też sporo się zmieniło.
 4. Cześć. Po 5 latach przerwy czas wrócić i postawić znów coś fajnego tym razem w domu a nie bloku. Kończyłem przygodę na kostce 95x95x70h i nowym domu miało być 150x110x70h ale małżonka stwierdziła, że ma być kostka tak jak poprzednio. Jako, że mam przygotowany fundament pod akwarium 150x110 to muszę się poruszać w ramach tych wymiarów no i padło na możliwie największy dostępny czyli 110x110. Przez te parę lat pewnie się sporo zmieniło, kończyłem przygodę na pompie głównej red dragon speedy 3, pompach cyrkulacyjnych vortech, odpieniaczu bubble king 250 i lampie pacific sun. Oczywiście do tego była cała masa innych rzeczy. Akwarium będzie pod schodami widoczne z każdej strony przy czym jedna ze stron będzie zabudowana ponieważ chciałbym tam umieścić komin zewnętrzny. O pompie głównej myślę właśnie znów o red dragon speedy 3 8m3 lub 10m3. Sump będzie pod akwarium więc jakiegoś dużego podnoszenia wody nie będzie. Nie wiem co z odpieniaczem bo mimo, że sobie dobrze radził to miewał swoje humory. Pompy cyrkulacyjne to znów vortech, widzę, że są nowe modele a w związku z tym, że jeden bok będzie zabudowany to świetnie by się tam sprawdziły, można by je tam ładnie zamaskować. Jeszcze nie mam pomysłu co do lampy. Podobają mi się lampy Kessil. Obsada to zapewnie LPS i SPS. Sump również dopiero jest w fazie myślenia ale chciałbym aby był prosty i bez kombinacji. Jak się Wam taki plan widzi?
 5. Z tą fotką ukwiału dywanowego trzeba poczekać ponieważ mam go niestety z tyłu i musze rozwalić skalną konstrukcję. Dodałem nowe zwierzaki i ich fotki.
 6. Nie chce się szukać Skąd:Siemianowice Śląskie Kolor nie jest stalowy, iphone i ledy przekłamują kolory jak dla mnie to standardowy kolor czyli lekko niebieskawy.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.