Skocz do zawartości
piona

Piona pieniacz

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie ladne tylko zdjecie troche niewyrazne ;) Dobrze ze nie same Acropory tylko mieszana obsada.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ wedruje dla AQUAMANIAKA....kto dzis usiadzie na goracych krzeslach .to zobaczymy:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piona no wiesz co taki baniaczek i taka fotka jak mogles zrobic to twoim podopiecznym ;):):);):)


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz baniak Twoj widzialem w lepszym obiektywie :)

ale co tu duzo mowic ;) Jakby to Swir powiedzial "[...] baniak zrobiony po mojemu[...]" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem "sporo tam napchane" ;)

ale ja jestem minimalista wiec...

w sumie sie mi podoba :)

prosimy (mam nadzieje ze mowie w imieniu wiekszosci) o wiecej fotek ;)


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek :

Ja juz baniak Twoj widzialem w lepszym obiektywie :)

ale co tu duzo mowic ;) Jakby to Swir powiedzial "[...] baniak zrobiony po mojemu[...]" ;)

Kwiatek chyba musze Cie rozczarowac ale akurat nie po mojemu :):]


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lubie korali miekkich po zatym nie ladne ulozenie skaly juz teraz takie "wysypisko" skaly nie jest mile widziane , wiekszosc akwarystow robi juz teraz bardziej przestrzenne akwaria , o wiele ladniej to wyglonda , po za tym to wszystko OK ;) a jeszcez jedno , chociaz zdjecie jest slabe, to ja widze ze korale nie czuja sie dobrze , nie sa poroskladane tak jak powinny byc , mysle ze je wykonczyles tym "antired`em " tej dupnej firmy :) ... porob lepsze fotki i udowodnij ze jestem w bledzie ;)

A tak ogolnie to duzy postep od tego co pokazales wczesniej , takze mimo wszystko gratuluje :) wez sobie moje "uwagi" do serca a w przyszlosci napewno mnie jeszcze bardziej pozytywnie rozczarujesz .

W sumie to sie nie ma co czepaic , naprawde duzy postep piona .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos tam jednak zostaje nawet po takich gadkach szmatkach , moze Ci sie wydawac ze sie nie przejmujesz i ze s.... na takie gadki ale Twoja podswiadomosc jednak to odbiera i wczesniej czy pozniej to moze sie zdazrzyc tak , ze przy pierwszej lepszej klotni z zona wezmiesz mlotek i doje...w baniak :) hyhyh

Gorzej jak bedziesz po piwie i przy okazji zona wylapie po glowie ;)

Bylo naprzykald kiedys tak , ze moja sasiadka probowala mnie podk...od kilku lat , ja sie slodko usmiechalem i robilem swoje az ja ktoregos dnia zabrala karetka bo dostala zawalu ..niby nic a jednak to ona sie denerwowala ze ja sobie z tego nic nie robilem ...;) roznie to bywa :) moze dodam tylko ze byla to moja tesciowa :) buahahah


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

topic :/

Ps; Nie chwalcie bron bosze piony za ten baniak bo to czubisko nie ztej ziemi , spocznei na "laurach" i zaniedba tan swoj baniak ;)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@piona, nie wiele można po tym zdjęciu powiedzieć, ale widać ze akwa okazałe, nie zgodze się z @Swirlej2 ze miekkie "be" widziałem już takie akwa z różnorodnoscią miekkich ze niejedna acropora mogłaby sie schować, ja bym jednak inaczej ta skałe ułozył oczywiście "SAM" ;) ułożył, ale to kwestia gustu itp., jednym słowem potęzny kawał baniaka.

Pozdrawiam Roman

P.S. Dalsze gorące krzesła po ujawnieniu nowych zdjęć.


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcial bym ten baniaczek na zywo zobaczyc.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okey piona przemilcze to , niech ci sie wydaje ze masz ladny zbiornik ..chociaz ta fotka nei dokonca wiele mowi jak to Roman powiedzial , wiec poczekam jeszze na inen a poznije ci powiem cala prawde i ocenie surowo jak chcesz , czekam na te foty .

pozdr...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Peniek :

Chcial bym ten baniaczek na zywo zobaczyc.

To wpadnij kolo .Zapraszam .Kiedy chcesz. Info na prif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@błazej, a widziałej kiedyś trzy sarcopthony koło siebie rosnące w trzech róznych odmianach barwnych a pod ich kapeluszami w półcieniu ,piękne discosomy , a wokoło dywan soczysto zielonej clavularii - nie widziałes i nie mogłes widzieć bo jakbys to zobaczył to nie napisałbys powyższej wypowiedzi.

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.