Skocz do zawartości
grzesiek wo

największa rafa w ....... wrocław a co

Rekomendowane odpowiedzi

http://ww6.tvp.pl/1692,20060124294759.strona

http://architekci.pl/prasa/index.php?id_dzialu=3&id_fragment=1766&od=0#begin

szczegóły niebawem ,bedzie to nielada gratka dla wszystkich pasjonatów rafy morskiej.


Moje akwarium http://nano-reef.pl/...-blekitna-rafa/

i FILMIK mojego baniaka

1 zlot Nano-Reef w Egipcie http://nano-reef.pl/...zdziernik-2007/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pasażu handlowym będzie stało potężne akwarium oceaniczne wysokości 9m. W górnej części będą pływały m.in.: rekiny, płaszczki i mureny, w dolnej wypełnionej przez rafę koralową:)

Zapowiada sie bardzo ciekawie :):)


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I już wierzycie że będą tam korale? A jak je doświetlą?

Pewnie parę xenii i cyjanobakterie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jaka firma podejmie sie servisu tego cuda. no i nie wiem czy wiedza na co sie porywaja - z rekinami juz pare "workow pieniedzy" probowalo i zawsze konczylo sie to klapa.


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że bedzie to blikso mojgo domu (10-15 minut wieczorkiem) to pojade am jak tylko sie pojawi to akwarium.

Jak sie uda to złatwie pół-profesjonalny sprzęt fotograficzny i robie kilka fotek :)

Tynio

Pozdrawiam


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
R@F@L :

W pasażu handlowym będzie stało potężne akwarium oceaniczne wysokości 9m. W górnej części będą pływały m.in.: rekiny, płaszczki i mureny, w dolnej wypełnionej przez rafę koralową;)

Zapowiada sie bardzo ciekawie :):yes

Dokładnie będą dwa zbiorniki , o wymiarach każdy :

8,8m długie

3,5m szerokie

3,4m wysokie

żywej skały około 10 ton


Moje akwarium http://nano-reef.pl/...-blekitna-rafa/

i FILMIK mojego baniaka

1 zlot Nano-Reef w Egipcie http://nano-reef.pl/...zdziernik-2007/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grzesiek wo :

żywej skały około 10 ton

Extra pojade sobie po kilka kilo i wyciągne

na 100% nie dolicza sie że znikło 10 kg

Tynio

Pozdrawiam


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooomatko 10 ton skaly, Grzesiek wo skad masz te informacje na ten temat :)


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jechałem do Budapesztu aby tam popatrzeć se na rafę i rekiny w Tesco ;) A tu za rogiem mi laugunę stawiają :)


Czesc i dzieki za ryby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale extra nie moge sie doczekac podziwiam takich ludzi jak Czarnecki wiecej takich to Polska by byla ladniejsza. Powinni placic stawke 0% podatku.

Ciekawe czy ma w domu morskie akwarjum?? jak tak to na pewno fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byscie czytali uwaznie to byscie wiedzieli ze firma z Berlina bedzie to budowac.Juz to widze jak siren by postawil takie zbiorniki :).


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście o tej inwestycji aquaparku na śląsku gdzieś? Ma powstać między innymi basen dla nurków o głębokości 20m z jaskiniami i rafkami (pewnie plastikowymi bo jak by inaczej - ale zawsze)

Do tego jakieś tam przeszklone baseny od dołu, inne z falami dla surferów i takie tam sci-fiction - uwierze jak powstanie, bo o takich inwestycjach u nas w Polsce to co chwila słychać a u nas nie Dubaj i kończy się na planach.

Co do tego akwarium wrocławskiego to nie wiem czy oni zdają sobie sprawę z kosztów budowy i utrzymania tego - jak się doliczą to skończy się na akwarium 3mx 1mx 1m ze zmęczonymi psiarami (korale miękkie :) ) i zabiedzonym rekinkiem. Obym się mylił.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Toxik :

Ale extra nie moge sie doczekac podziwiam takich ludzi jak Czarnecki wiecej takich to Polska by byla ladniejsza. Powinni placic stawke 0% podatku.

I jeszcze czego - skoro ma tyle kasy to niech płaci 30 %. To mnie osobiście w Polsce dobija, że bogatym to wszelkie ulgi i niższe podatki - chociaż ich stać, a biednemu zawsze dowalą :con

Zgodnie ze zdaniem "Biednemu to zawsze coś - jak nie wiatr w oczy to h.. w d..e"

grzesiek wo :

żywej skały około 10 ton

No to natura ucierpi :)


""""

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat Thom

I jeszcze czego - skoro ma tyle kasy to niech płaci 30 %. To mnie osobiście w Polsce dobija, że bogatym to wszelkie ulgi i niższe podatki - chociaż ich stać, a biednemu zawsze dowalą

Zgodnie ze zdaniem "Biednemu to zawsze coś - jak nie wiatr w oczy to h.. w d..e"

Myslisz ze ktos bogaty bedzie sie dzielil z fiskusem jak Polski rzad bedzie podskakiwal bogatym to sie wyprowadza np:do Monaco cieplo bezpiecznie i stawka podatkowa 0% a swoja kase beda trzymac w Szwajcarji i robic nia na ich dobrobyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.