Skocz do zawartości
ciacho

Morszczaki ze Szczecina i okolic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuje osob ze Szczecina ktore chetnie pochwala sie swoim pieknym akwarium, cos przy tym poradza podpowiedza kompletnemu laikowi (czyt. mi:)). Start mojego baniaka zbliza sie wielkimi krokami a ja na oczy nie widzialem morskiego akwa, jedyne co mam to wiedza teoret. ktora godzinami chlone z forum (choc i tak to kropla w morzu tego co wiedziec powinienem:p)...

Pozdrawiam


Akwarium 110x70x50, 540l w oboegu, Sucha skala 20kg, Zywy piach 27kg, Siporax 15l, Sol FSRF Aquaforest

PacificSun Hyperion r2 300w, Schuran 150, 2x Tunze 6100, Profilux 3.1a+expansion box, UV 36w, NJ4500, Reaktor kopia Dastaco II, loc-line itd..

Start: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A ja jestem ze Stargardu :D Jak nie widziałeś akwa morskiego to udaj się do sklepu na ul. Kadłubka 41 tam mają 3 zbiorniki z morszczyzną. Ja niedługo też startuje z moją solniczką tylko dozbieram jeszcze sprzętu.


465L 130x65x55h + sump 200L 100x50x40h. JEBAO 2xRW8. Grzałka 2x200W. Obieg AC6500. Oświetlenie 4x54w T5 + led 120w + 160w. Odpieniacz DIY 160 na 9420.040, DSB 50x43x10h. Sól BT SPS, LS 18kg, LR 70Kg

Korale: Poccilopora damicornis, Caulastrea (curvata, furcata, echinulata), 2 x Eyphylia Paraancora, Stylophora fioletowa, Ukwiał piaskowy, Acanthastrea lordhowensis, Blastomussa wellsi, Montipora digitata zielona, Duncanopsammia axifuga, Echinophyllia, Akropory

Ryby: Amphiprion ocellaris. Labroides dimidiatus, Lysmata boggessi, turbo, Nassariusy, Tectus, Jeżowiec mespilia globulus, Calcinus laevimanus, Cryptosentrus leptocephalus, Paracanthurus Hepatus, Pseudanthias squamipinnis, Valenciennea sexguttata, Chelmon,

Zebrasoma velifer

Identyfikacja

Stare 180

Nowe 460L

8d1e1a2ed99b757d8e690344053b20d8u341a313.png?upd=20140802221928

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem już tam raz i widziałem 1 baniak ale to nie to samo co baniaki jak na forum... a o taki mi chodzi. Mi tak samo zostało już tylko trochę sprzętu i startuje :)


Akwarium 110x70x50, 540l w oboegu, Sucha skala 20kg, Zywy piach 27kg, Siporax 15l, Sol FSRF Aquaforest

PacificSun Hyperion r2 300w, Schuran 150, 2x Tunze 6100, Profilux 3.1a+expansion box, UV 36w, NJ4500, Reaktor kopia Dastaco II, loc-line itd..

Start: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak będziesz kiedyś w Nowogardzie to zapraszam.

pozdro Grzegorz


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zaproszenie. Kawałek jest i napewno odwiedze jak poniesie mnie w tamte rejony... a póki co poszukuje kogoś bliżej ;))


Akwarium 110x70x50, 540l w oboegu, Sucha skala 20kg, Zywy piach 27kg, Siporax 15l, Sol FSRF Aquaforest

PacificSun Hyperion r2 300w, Schuran 150, 2x Tunze 6100, Profilux 3.1a+expansion box, UV 36w, NJ4500, Reaktor kopia Dastaco II, loc-line itd..

Start: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zaproszenie. Kawałek jest i napewno odwiedze jak poniesie mnie w tamte rejony... a póki co poszukuje kogoś bliżej ;))

Witam

Ja jestem ze Szczecina a w sumie z Warzymic mam aktualnie 130L z panelem od 4 miesięcy więc za dużo Ci nie powiem ale dla kogoś kto nie ma kawa to zawsze coś. Jestem tak jak ty na etapie projektowania kawa 672l + sump więc może wspólnymi siłami coś sobie nawzajem pomożemy :-)


6086_6181.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lidmann prw.

Może znajdzie się ktoś jeszcze?:)

ps. nowych morskich znajomych nigdy za wiele:p

Edytowane przez ciacho (wyświetl historię edycji)

Akwarium 110x70x50, 540l w oboegu, Sucha skala 20kg, Zywy piach 27kg, Siporax 15l, Sol FSRF Aquaforest

PacificSun Hyperion r2 300w, Schuran 150, 2x Tunze 6100, Profilux 3.1a+expansion box, UV 36w, NJ4500, Reaktor kopia Dastaco II, loc-line itd..

Start: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :welcome:

jak trzeba to służę pomocą. Jak coś to na pw. Co do zakupów to też mogę pomóc.

Pozdrawiam

Mirek


baniak 600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@morszczak-2009 napisałem prw;)


Akwarium 110x70x50, 540l w oboegu, Sucha skala 20kg, Zywy piach 27kg, Siporax 15l, Sol FSRF Aquaforest

PacificSun Hyperion r2 300w, Schuran 150, 2x Tunze 6100, Profilux 3.1a+expansion box, UV 36w, NJ4500, Reaktor kopia Dastaco II, loc-line itd..

Start: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam okolica Szczecina Chłopowo koło Choszczna :)


akwa 230x180x80x80h 2500 litra w obiegu skała ok 400kg. 2x GIESEMANN 12x54w i 12x80w Royal Exclusiv Bubble King 500 intern i wszystkie zabawki co potrzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szczecin Śródmieście :)

Pozdrawiam

Piotr


175L w obiegu, odpieniacz TUNZE DOC Skimmer 9410, NJ2300, Pacific Sun 90W + 2x24W ATI, VorTech10, Biopellets, małe refugium + 8W LED, pełny Balling, miękkie, LPS i łatwe SPSy

4117_4119.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie .

Mam plany w okolicach kwietnia postawić pierwsze słone . Oczywiście jestem z Szczecina . :)


Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, też w kwietniu planuję wystartować akwarium 112l, na razie kompletuję sprzęt.

Pan Przemek LLS wkleił mi panel ze szkła i wymienił przednie szkło na Opti White, świetna robota ;)

Planuję zrobić tło strukturalne z żwiru koralowego i płyt koralowych sklejonych CX-15.

Edytowane przez alek_scz (wyświetl historię edycji)

80x35x40- panel, LED 34W CREE 4xXTE CW, 4xXTE RB, 3xXPE RB, Odpieniacz diy 1200l/h, obiegówka 1000l/h, cyrkulacja JVP 100 oraz JVP 115, tło diy, 5 kg suchej skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietnie Tomku :) ! Nie sądziłem że nas tyle będzie w regionie :) Alku dzięki za opinię ,ale jestem Przemek :)


Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alku dzięki za opinię ,ale jestem Przemek :)

Ups ale wtopa.... Poprawiłem.


80x35x40- panel, LED 34W CREE 4xXTE CW, 4xXTE RB, 3xXPE RB, Odpieniacz diy 1200l/h, obiegówka 1000l/h, cyrkulacja JVP 100 oraz JVP 115, tło diy, 5 kg suchej skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.