Skocz do zawartości
manieko

ReefMaxx only Fish Wałbrzych

Rekomendowane odpowiedzi

poki jest na tyle maly krzywda mu sie nie dzieje ... a wy dalej nie rozumiecie o czym mowie .... Jakbym mial 3 rozne gatunki pokolcy w RM to bylo by tak samo jak ten zbiornik ale on jest zupelnie sam i nie ma stresu ani walki o terytorium

Edytowane przez rs4 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, co jest bardziej beznadziejne.

-to akwarium

czy

-te wasze chore kłótnie.

Ale chyba to drugie. Wszak o gustach się nie dyskutuje.

Jaką nudą było by jak by wszystkie akwaria były takie same.


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W normalnym akwarium garbiki i blazny leja broniac swojego terytorium ... wiele razy jak wkladalem reke to atakowaly bez opamietania . Ty pomieszales te gatunki i dlatego dostajesz wyklad ...]

nie wiem może się mylę, ale z tego co mi się wydaje to błazny też są garbikowate czyż nie, co do grzałki chciałem tylko napisać innym cechy grzałki bo wydaja opinię nie znając tej grzałki, a tego nie lubie jak ktoś pajacuje (bez urazy) bez korzyści dla innych, chorych kłótni tutaj nie ma każdy wypowiada swoje zdanie i tyle co do założeń reef maxx-a to tutaj za dużo nie poszaleję chodzi o to, że ma być to akwarium do oglądania a nie do eksperymentów, na razie póki co jestem zielony z tematu akwarystyki morskiej i powoli powoli do przodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem może się mylę, ale z tego co mi się wydaje to błazny też są garbikowate czyż nie, co do grzałki chciałem tylko napisać innym cechy grzałki bo wydaja opinię nie znając tej grzałki, a tego nie lubie jak ktoś pajacuje (bez urazy) bez korzyści dla innych, chorych kłótni tutaj nie ma każdy wypowiada swoje zdanie i tyle co do założeń reef maxx-a to tutaj za dużo nie poszaleję chodzi o to, że ma być to akwarium do oglądania a nie do eksperymentów, na razie póki co jestem zielony z tematu akwarystyki morskiej i powoli powoli do przodu...

No wracając do wypowiedzi w tym temacie,to w tym ostatnim poście chyba jest napisane wszystko na temat RM FO,Manieko nie ma zielonego pojęcia o akwarystyce morskiej więc założył sobie ze skoro słodkie rybki żyją sobie w małym akwarium i się nie zabijają na wzajem,to podobnie będzie w morskim...powodzenia życzę w prowadzeniu takiego akwarium i dla przyszłych pokoleń na pewno takie tematy będą przestrogą w nie robieniu podobnych błędów,Amphipriony według reeflexu to nie rodzina z Garbikami.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amphipriony według reeflexu to nie rodzina z Garbikami.

Dziwny ten reeflex :) Do rodziny Pomacentridae (Garbikowate) należą: Abudefduf, Acanthochromis, Altrichthys, Amblyglyphidodon, Amblypomacentrus, Amphiprion, Azurina, Cheiloprion, Chromis, Chrysiptera, Dascyllus, Dischistodus, Hemiglyphidodon, Hypsypops, Lepidozygus, Mecaenichthys, Microspathodon, Neoglyphidodon, Neopomacentrus, Nexilosus, Parma, Plectroglyphidodon, Pomacentrus, Pomachromis, Premnas, Pristotis, Stegastes, Teixeirichthys

http://www.itis.gov/...ch_value=170044

Mam wrażenie, że na reeflex należy patrzeć przez palce ;)

Edytowane przez Świrek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam RM FO?Może jakaś foto relacja...


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.