Skocz do zawartości
misiekeg3

Ukwial wcisnal sie w skale :(

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z moim ukwialem... Dwa tygodnie temu zakupilem Atlantic Anemone ... Ukwial z czerwna noga, bialy z fioletowymi koncowkami... Polozylem go na skale na ktorej mial dziure zeby spkojnie ulozyc sobie noge w niej... Wydawalo sie ze bylo mu dobrze bo ani sie z tamtad nie ruszyl... Wlozyl noge w szczeline i pieknie sie pompowalw dzien a w nocy byl jeszcze wiekszy niz w dzien... Przez dwa tygodnie dostal trzy male kawalki krewetki i odrazu zjadal...

Dzis rano zobaczylem ze w szczelinie widac tylko czerwona noge tak jakby ukwial uciekl pod skale i wypia sie mnie...

Nie jestem w stanie okreslic czy sie pompuje bo nie widze co sie dzieje pod skala w szczelinie...

Zostawic go w spokoju ??? Ruszanie skaly raczej mnie przeraza bo cale zycie znow sie zestresuje ktore mam na tej skale...


6167_7847.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostawić go w spokoju sam wyjdzie


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw na razie w spokoju, jeśli wlazł w skałę to sam się musi wydostać, Ty możesz mu tylko krzywdę zrobię przy próbie wyjęcia. A on i tak pójdzie tam gdzie będzie uważał za odpowiednie.


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - parafrazując Kilera - skoro sam wlazł to sam wylezie :)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie... Nie wiedzialem czym moglobyc spowodowane takie zachowanie bo wydawalo sie ze bylo mu ok... Ale balem sie tylko zeby to nie byla oznaka odchodzenia na wieczna rafe i zeby mi nie zasyfil wody ktora w koncu ma dobre parametry od dwoch miesiecy... ;)

No nic wypia sie d*pa ... Zglodnieje to wyjdzie..


6167_7847.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie :) mam w swoim akwa kilkanaście ukwiałów - taki typ zbiornika :) i są takie które zawsze już z natury swojej czają się przed naszym wzrokiem - jakby robiły to specjalnie wiedząc że nas to denerwuje :) kiedy ich nie widzimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj tez sie schowal pod skala ale pare razy rzucalem zarelko blisko i sie otworzyl i wychylil ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muisz poczekac :)

moj pokazal swoje "czulki'' dopiero po 2 tyg :)

cierpliwosci ;P


5815_5899.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chce się podzielić, one tak czasem robią, na czas podziału chowają się w skały.


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.