Skocz do zawartości
Tata

Hurtownia w Krakowie (francuska)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy w tej hurtowni w Krakowie akwarystycznej morskiej jest dostępna żywa skała? W jakiej cenie i jakiej jakości??

Pozdro

Dzieki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest dostępna cena i jakość zależy od dostawy.

Ostatnio była Indonezja jakoś średnia cena około 30 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to cena super, a możesz mi powiedzieć jak dokładnie tam trafić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wyglada sprawa ze zwierzakami ?


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skała jest po 32 zł.tak kupowałem w zeszłym tygodniu

jak trafic - to wy jesteście z krakowa (bez obrazy)

jadąc od matecznego mijacie most debicki i skrecacie w lewo w kosciuszki nastepnie w drugą ulice w prawo to jest tatarska jedziecie 20 metrów. i skręcacie w prawo po 10 metrach zatrzymujecie się i po lewej stronie macie kamienice ( tatarska 5) otwieracie drzwi i idziecie shodami w dół prosto do hurtowni ( jeśli drzwi są zamknięte to na domofonie jest napis ( NOWA REEF)

Jeśli chodzi o zwierzaki to jest terz duży wybór

zresztą wszystko co jest aktualnie na stanie znajdziecie na stronie

www.nowa-reef.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem teraz, za***ista sprawa. !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
adjemis :

skała jest po 32 zł.tak kupowałem w zeszłym tygodniu

jak trafic - to wy jesteście z krakowa (bez obrazy)

jadąc od matecznego mijacie most debicki i skrecacie w lewo w kosciuszki

Jak będziesz jechał następnym razem to nie skręcej w lewo w Kościuszki bo jest zakaz, a tam często przy novotelu jest patrol i kasuje po 500zł (szkoda kasy lepiej kupić zwierzaki) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się i jeszcze można z 8 punk. przykasowac ale przecież jeśli ktoś ma prawko to będzie widział znak zakazujący skręt w lewo i informujący jak dojechac do ulicy po lewej stronie( kościuszki).Porada dla początkujących ( tych co jeszcz jeżdzą w stresie ) jedzcie trochę prosto i zawrócie wtedy kościuszki będzie po prawej stronie dalej tak jak we wczesniejszym opisie( nie dotyczy pieszych )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
adjemis :

zgadza się i jeszcze można z 8 punk. przykasowac ale przecież jeśli ktoś ma prawko to będzie widział znak zakazujący skręt w lewo i informujący jak dojechac do ulicy po lewej stronie( kościuszki).Porada dla początkujących ( tych co jeszcz jeżdzą w stresie ) jedzcie trochę prosto i zawrócie wtedy kościuszki będzie po prawej stronie dalej tak jak we wczesniejszym opisie( nie dotyczy pieszych )

Codziennie tamtędy pomykam do pracy i często widzę takich co mają prawko i dawaj w lewo z mostu.

Jak ktoś nie chce na przełączke to skręcić w prawo w zwierzyniecką i zawrócić, a potem już prosto w kościuszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tam byłam, chłopaki pytali sie o Nipy i inne pokazalam papiery męża i gra:D Ale Occelarisy chore miali, skała beznadziejna, cala biała;0 dwa kawalki tylko byly ladne i je kupiłam. Obawiam sie ze więcej paliwa spaliłam aby tam jechać niż to warte;/ Ale jak ktos jest z irak to moze jechac tylko musi miec działalność gospodarczą związaną ze zwierzakami.

mroofka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej niby Hurtowni to jak narazie nawet na maila nie odpisali którego wysłałem w czwartek z zapytaniem.

Taki mail poszedł do sklepów internetowych oraz hurtowni , zadna nie odpisała.

Poprostu parodia.

Jak czlowiek chce kupic coś do swojego baniaka (coś mniej typowego ale ma duży popyt na rynku)

to lepiej z modeliny se ulepic te rybki.

Sory ale to jest bardzo wku.... jak chcesz kupić a wszystkie firmy olewają Cię.

Tynio

Pozdrawiam


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ze beda sprzedawac detalicznie. Wszystko bedzie dostepne na ich stronach. www.nowa-reef.com.

Maja tez nowy zbiornik ktory ma dla mnie okolo 3000 litrow.

Rybak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Tynio - po prostu oni nie sprzedaja w detalu

@ rybak - no ale pewnie kapke drozej niz w hurcie :)


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ja moge polecić firmę Diadema na Łagiewnickiej. Ceny są ok - porównywalne do cen sklepów internetowych a zawsze zwierzaka odbierasz sam i masz za chwile w domu. Poza tym nigdy nie jesteś pewien co tam z takiego sklepu internetowego do Ciebie wyślą? Może nawet kwarantanny nie robią.

A tak poza tym to gdzie w Krakowie sa jeszcze punkty zajmujące się morszczyzną? Ja osobiście kojarze jeszcze coś na Kalwaryjskiej i Szlaku.

Pozdrawiam


prawie 1000l... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz Racje, na szlaku jest fajny sklep ale nie maja duzo wyboru. Tez Na kalwaryskiej. Punkt jest taki ze nie ma co wybrac w krakowie. Nowa Reef, mi sie bardzo podoba... ludzie fajne, pomagaja. Zdrowe zwierzaki.

Mam mozliwosc zakupu u nich bo mam dzialalnosc. Jak ktos jest zainteresowany to zapraszam zrobimy razem zakupy.

Pozdrawiam

Rybak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ rybak - tylko według mnie na Szlaku oprócz tego, że wybór niezbyt duży to i ceny niemałe.

Dobrze wiedzieć, że jak coś to można z Toba podskoczyć tam na zakupy. Wkrótce mają mieć żywą skałę z Fidżi i może zakupiłbym troche?

Pozdrawiam


prawie 1000l... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć @rybak, jak będziesz się udawał do Nowa Reef to się chętnie podczepię - daj posta kiedy:)

Pozdro

mmaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na przysly tydzien dostana twarde i pojade do nich. Jak ktos jest zainteresowany to prosze dac znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem zainteresowany kontaktem z kims, kto bedzie robil zakupy u Francuzów. Niestety interesuje mnie taka transakcja wiazana dopiero kolo 10 marca.

Jezeli bedzie ktos chetny udzielic mi swojego wsparcia w tym temacie, chetnie skorzystam.

Pozdrawiam

RoBERT


-----------------

Przeszłość: 30 litrów, 54 litry

-----------------

AKTUALNIE: 160 litrów w obiegu (128l + 32l w sumpie),LED DIY, 4 blazny,1 pustelnik,4slimole, 15kg LR, różne miękasy, trochę twardych i niefoto ----------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam od nich skałę- Kenia. Faktycznie wizualnie to nie Indonezja. Ponadto kupowałem w najciezsze mrozy i chyba dostała po d*pie (po glonach znaczy). Ma jednak niezaprzeczalna zaletę - trzyma parametry jak dzwon!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.