Skocz do zawartości
Jerzy

2 galony piękna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Krótki filmik o małym baniaczku.

http://www.truenorthreef.com/mantis.wmv


Akwa 140x70x60 OW, SUMP 100x50x40 LR 60kg, obieg NewJet 4500, 2xTunze 6105+2x6095,odpieniacz DIY alaBK200 z Tunze 9420.040, 10x54W w T5, Profilux II, pompy dozujące GHL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niepowiem ze byl zly !! byl dobry!!:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE !!

To jest od 18 lat.

Jak by mi sie trafiło cos takiego to chyba bym urlop musiał wykożystać by dorwać tego drania.

Ale film jest fajny to fakt.

Tynio

Pozdrawiam


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare jak swiat... ale z przyjamnością jeszcze raz oblukalem.

Tak przy okazji zaczałem czytac o tych mantis shrimpach. Szalenie ciekawa sprawa! Jezeli ktos chcialby rzucic okiem to tu fajny link:

http://saltaquarium.about.com/cs/msubpestmshrimp/a/aa110498.htm

Z tego co sie dowiedzialem takie akwaria będą niedlugo w ReefShopie :) Z takim maluskim swiatełkiem :) Ciekawe czy Przemek sprowadzi tez mantis shrimpy?


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne zwierze, mysle ze powinna stracic status szkodnika na rzecz normalnego zwierzatka hodowlanego jak np. jakies Dardanusy czy Langusty. To jedno z ciekawszych zwierzat zyjacych na rafie i kazdy kto ja znajdzie w skale powinien zalozyc dla niej jakies najmniejsze nano. Toz to zadne koszta: 12L akwarium, ze 2 kg. skaly, pompka, jakies swiatelko i gotowe.

Oczywiscie Mantis to raczej dla kogos kto ma mocne nerwy bo to taki podwodny bullterier :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie "Ike" jest super,a że ma taką naturę , no cóż taki już jest. Jednak najbardziej podoba mi sie sama ide tej pikorafy.Zastanawia mnie filtracja.W dnie baniaka są dwa otwory, wszystko podłączone do kubełka, w kubełku żywa skała nawet oswietlana.Jak widać jakoś to działa,ale ja jestem pełen podziwu.


Akwa 140x70x60 OW, SUMP 100x50x40 LR 60kg, obieg NewJet 4500, 2xTunze 6105+2x6095,odpieniacz DIY alaBK200 z Tunze 9420.040, 10x54W w T5, Profilux II, pompy dozujące GHL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.