Skocz do zawartości
Rafał M.

Sprzedam... wszystko (HI-END)

Rekomendowane odpowiedzi

Takiego ogłoszenia chyba tu jeszcze nie było- chce sprzedac całe akwarium rafowe ktore u mnie stoi od ok. 2 lat. Pod młotek idzie dokladnie wszystko czyli od ryb, poprzez korale, skala i caly sprzet. Mysle, ze to nie lada gratka.

Kilka slow o akwarium: zalozone ze wszystkimi prawidlami sztuki, nie zalowalem na sprzecie oraz na chemii dlatego do dzisiaj nie mialem z nim zadnych klopotow. Od poczatku na IO+Reef Crystal, nawozone z wyczuciem, nigdy nie bylo leczone, ogromna cyrkulacja i bardzo dobre oswietlenie. Do tego regularne podmianki. Nigdy nie chorowaly mi ryby, nie mialem sinic itd.Wielkosc akwa 150x60x60, dwa kominy, sump i refugium z Miracle Mud. ponad 120 kg zywej skaly najwyzszej jakosci prosto z frachtu, ciage na niej zaskakujaco duzo zycia. Korali nie bede wypisywal ale wiekszosc przesle na fotkach, do tego 4 piekne i zdrowe pokolce i 2 inne ryby, i kupe innych zwierzat jak strzykwy, rozgwiazdy, wezowidla itd. Skala jest umiejscowiona na stelazu i ciagle obmywana 2 pompami od spodu.

Sprzetu nie bede calego wypisywal, tylko to co wazniejsze:

Aquastarlight Future System oświetleniowy HQI ze światłem księzycowym, moc 2x250W (nowe zarniki)

Turbelle® stream Kit TS12 (!)

Turboflotor 5000 Shorty Compact Odpieniacz

do tego: pompy, super reaktor, mikser, pompa dozujaca, Aquaniveau itd. Jest tego na prawde duzo. Mysle ze po tym opisie nikt nie ma juz watpliwosci, ze nie oszczedzalem na tym akwarium i zbudowalem je o najlepsze mozliwe elementy.

Z moich rachunkow wychodzi, ze sam sprzet jako nowy ma wartosc ok. 14tys i to nie liczac szafki oraz szkla (a te bylu na specjalne zamowienie). Rozpiske moge przyslac na PRIV. Oszacowac zycia nawet nie potrafie, korali nie da sie policzyc bo porosly juz prawie cala skale, a tej jest ponad 120kg.Zdjecia porobie jutro i przysle kazdemu zainteresowanemu, moze tez wstawie linka tutaj.

I teraz najwazniejsze:

Nie mam czasu ani mozliwosci/checi zeby sprzedawac wszystko kawalek po kawalku, najchetniej bym sprzedal wsztstko razem ale to raczej nierealne, dlatego pod mlotek najpierw pojda zwierzaki+skala, a potem caly sprzet w jednym kawalku. Oczekiwal bede ok. 50% wartosci co jest jak sadze niezla propozycja. Jak bedzie wieksze zainteresowanie nie wykluczam wystawienia auckji.

Poki co pytam czy ktos bylby zainteresowany caloscia? (wzglednie calym zyciem/sprzetem). Do sprzetu oddam tez kupe chemii (czesc calkiem nowej jak Nowy Knop - KORALlith granulat + Magnesium PRO GroTech) i akcesoriow.Szczegolnie polecam zakup komus planujacymi zalozyc podobne akwarium, bo dostanie od razu wszystko w dobrej cenie i swietnej jakosci.

Uprzedzajac pytania wyjasniam, ze musze sprzedac akwa poniewaz zmieniam miejsce zamieszkania. Plany mam juz na zupelnie nowy i oczywiscie wiekszy rafowy zbiornik, bez obaw. ;-) Akwarium jest zupelnie stabilne, kupujacy jak bedzie chcial moze poczekac nawet 6 tygodni aby sie o tym przekonac. Sprzedac wszystko musze do konca marca. Kupujacemy sluze swoim know how. Lokalizacja akwarium Katowice.

Kontakt: rafiz@rehabilitacja.pl i GG 107658

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey. Jezeli nikt nie kupi calosci, w co niestety watpie, to chetnie kupie kilka zwierzakow. Poszlo na priv.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wział skałę (nawet całość)

(o kurde.. jest opcja zasolenia moich 750 litrow!)


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem chętny ale nie na całość arkadiuszla@poczta.onet.pl

Oczywiście podjade .


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAk byś sprzedawał to na częsci pisze sie na zwierzaki

Bym był wdzieczny za podanie cen oraz co masz

Tynio

Pozdrawiam


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również jestem zainteresowana zwierzakami

pozdrawiam


110x60x50,sump 70l,50 kgLR, LED 2x90W, Fiji Purple 39W, ATI Actinic Blue 39W, Deltec APF600, cyrkulacja 16000l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam chrapke na zwierzaczki a może nie tylko

Ps.Mam nadzieję że jak to mówią kto pierwszy ten lepszy ...


300 litrów, sump 120 l, HQI 150W, T5 2*54W Bluu, odpieniacz Best 400p, 2*marea 2400l/h, pompa w sumpie 3600l/h, skałka 65kg. 1 ocelaris,1 zebrasoma żółta, 2 clarki,krewetka czyszczšca, 2 kraby pustelniki, grzybowieńce 6 gatunków, xenia pulsujšca, xenia sp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allo !

Jestem "nowy" i dopiero sie ogarniam w tej dziedzinie :) Korzystajac z okazji chcialem sie przywitac, co tez czynie z przyjemnoscia. Chce wystartowac w przeciagu 2 tygodni. Tyle OT.

Gdyby nie udalo Ci sie puscic calosci to chetnie bym reflektowal na czesc tego ladunku skaly :)

Zawsze wdzieczny za sugestie, porady i propozycje.

Shrek

Pozdrawiam.

marcin.wasiak@gmail.com


Dom bez szumu odpieniacza jest dla mnie za cichy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mona ceny na email: klimapol@interia.pl i ewentualnie zdjęcia?

Pozdrawiam.

Dojadę na miejsce. OK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez poprosze ceny zwierzakow i ich wykaz na podany nizej adres

akwariummorskie@poczta.onet.pl

Pozdr


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poprosze fotki tych streamerów, skały , refugium na blajo@byziaczek.pl (jestem zainteresowany sakał (70 kg)


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ludzie tego sie nie spodziewalem! Odezwalo sie kilkanascie osob tylko na GG (jak komus nie odpisalem niech wysle maila, bo komunikator mi sie wysypal od tego).

Kilka osob zainteresowanych jest caloscia zycia+skala albo calym sprzetem, dwie osoby zadeklarowaly ze sa sklonne wziasc calosc i nie ukrywam na tym by mi najbardziej zalezalo (chociaz troche martwie sie o zwierzaki). Zaraz zrobie fotki i dam tutaj linka. Poki co nie jestem zainteresowany sprzedaza na sztuki bardzo przepraszam. Jak nie sprzedam calosci pewnie jednak nie bede mial wyjscia.

Duzo sie zmienilo w ciagu 2 lat... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki mam juz fotki. Z gory przepraszam za kiepska jakosc, ale nie najlepszy ze mnie fotograf- staralem sie tylko zeby bylo widac wiecej. Jezeli komus sie wydaje malo kolorowo to dlatego, ze nie mam Photoshopa, na specjalna prosbe moge jednak nad tym popracowac ;-) na zywo wyglada to lepiej. Bardzo tez przepraszam ze nawet nie doczyscilem porzadnie szyb do zdjec- celowo nic nie picowalem. A moze poporostu leniwy jestem. :-)

Pierwsze zdjecie jest pod adresem:

http://www.rehabilitacja.pl/akwarium/1.JPG

http://www.rehabilitacja.pl/akwarium/2.JPG

http://www.rehabilitacja.pl/akwarium/3.JPG itd

jak ktos chce wiecej to niech zmienia numerek az do 22; nakrecilem tez krociutki filmik zeby bylo widac ze ryby nie sa na stale przyklejone do skaly ;-), nazwa pliku film.MPG, ten sam katalog. Zdjecia dosc duze ale Ci ktorzy sa zainteresowani pewnie wola jak najwiecej zobaczyc. W fotkach jest zdjecie sumpa- wstawilem stare zdjecie, bo teraz juz tak ladnie to oczywiscie nie wyglada. ;-) Na zdjeciu 22 jest szafka pod TV ktora na prosbe dolacze do akwarium (robiona na zamowienie jako komplet).

Nie wiem ile jest warte to zycie? Bardzo prosze o oferty na zwierzaki, wzglednie skale+zwierzaki. Chyba ze ktos zdecyduje sie na wszytsko razem ze sprzetem, wtedy bedzie mial pierwszenstwo.

raf

DLA TYCH ZE SLABYM LACZEM:

http://www.rehabilitacja.pl/akwarium/akwarium.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska sprzetu (zdjecia mozliwe jak sprzedam zwierzaki):

Aquastarlight Future System oświetleniowy HQI ze światłem księzycowym, moc 2x250W (nowe zarniki AM)

Turbelle® stream Kit TS12

Turboflotor 5000 Shorty Compact Odpieniacz

Reator wapienny J.Fitas (2 kolumny, odwrocony przeplyw)

Aqua Medic - Aqua Medic Wave 

Filtr RO AM 150

2x pompy OR3500

2x swietlowki aktyniki (eletroniczne) + 2x Marine Glo

Aqua Medic - Aquaniveau - czujnik poziomu - 2 wyłączniki 

Mikser J.Fitas + zapas wapna na rok

Sterylizator UV (wogole nie uzywany poza chwila po wlozeniu skaly)

Pompy inne szt 6

 Aqua Medic Dosing pump - pompa dozująca, nowy wezyk

Czyscik Tunze + AM

Oswietlenie refugium T5

Nowy Knop - KORALlith granulat + Magnesium PRO GroTech

Butla CO2 + porzadny reduktor

grzaka jager

Akwarium 150x60x60

Refugium+sump+zbiornik na RO

Szafka pod akwa + pod TV komplet na zamowienie

Chłodzenie wiatraczki DIY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie to aukcje wystawie? narazie jako 3 czesci:

1. zwierzaki

2. skala

3. sprzet+akwa+szafka i inne

raf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie znajde klienta na calosc sprzedam poszczegolne elementy- pewnie nawet duzo wiecej w ten sposob dostane. Nie chce jednak z domu robic marketu i nie mam specjalnie na to czasu, dlatego chciałbym uniknac takiej opcji. Dam tutaj znac jak sie cos zmieni.

Zreszta spodziewam sie, ze moze ktos kupuc calosc i posprzedawac potem oddzielnie. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafał M. :

Jak nie znajde klienta na calosc sprzedam poszczegolne elementy- pewnie nawet duzo wiecej w ten sposob dostane. Nie chce jednak z domu robic marketu i nie mam specjalnie na to czasu, dlatego chciałbym uniknac takiej opcji. Dam tutaj znac jak sie cos zmieni.

Zreszta spodziewam sie, ze moze ktos kupuc calosc i posprzedawac potem oddzielnie. :-)

Masz racje że wiecej dostaniesz jak na czesci sprzedaż.

JA nawet bym kupiłe kilka szczepek korali (co mi jest bardziej na ręke niż zakup całej skały)

A za takie szczepki juz dostaniesz troszke kasy.

Znalażłem na zdjeciach kilka fajnyh co by mnie interesowały wiec czekam na informację (pewnie nie tylko ja)

Podejżewam że moze byc problem ze sprzedaniem wszystkiego za jednym zamachem.

Proponuje Ci zrobic tak jak Harnas zrobił rozpisac zwierzaki i porobić rezerwacje.

Tynio

Pozdrawiam


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym też kupił pare korali sarkop. czy xenie i ten piasek.

Gdybyś go miał wyrzucić to daj znać podjade zabiore i zapłace.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za całośc (zwierzeta, skala, sprzet) bede chciał 10tys. + nowa szafke pod TV jak ktos bedzie chcial wziasc moja. :-)

Mysle, ze to baardzo uczciwa cena??

za skale propozycja 3tys (25zl/kg) i dorzucam pol wiadra soli IO

sprzet caly wyceniam na 7 tys, do malej negocjacji jak sprzedam reszte

zwierzaki.. nie mam pojecia, czekam na propozycje?

narazie prosze oferty tych ktorzy chca calosc (Ci maja pieszenstwo), wzglednie tych ktorzy chca kupic WSZYSTKIE zwierzeta, cala skale albo caly sprzet

jak sie nie uda bede zmuszony do sprzedazy "na czesci"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ogłoszenie jest aktualne to chętnie wezmę akwarium z szawką i hydrałlike daj znać za ile na e-mail jacekkatowice@poczta.onet.pl i dołaćz proszę zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.