Skocz do zawartości
nowy_zarażony

mam modliszke!!

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj sie skubana pokazala. Ma jakies 3cm, jest taka przezroczyscie szarawa. Moze po wylince. Siedzi w jednej jaskini. Dzisiaj robie polowanko:D ma ktos jakies doswiadczenia przy lapaniu dziada??


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO to zycze powodzenia, cholernie ciezko ja zlapac, musisz zastawic pulapke, hehe

pozdrawiam


300L+80L sump, Bubble Magus NAC7, newjet 3000, 2 x newjet 3900, UV 11w, pudełko przelewowe

32kg LR, 18kg LS, 2 x ocellaris, 2 x sexy shrimp, hepatus, żółtek, doktorek, escenius midas, centropyge loricula, 2 x krewetka czyszcząca, 3 x euphylia, zoanthusy, grzybki, barierum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wymyslilem ze uzyje do tego kubka od miniflotorka. Przedluzy tylko troche wejscie zeby nie wylazla. Czym ja zwabic??


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modliszka w akwa?? No slyszalem o trzymaniu takowych owadow w terrariach, ale zeby zyly one w wodzi i to morskiej, to nie :/


One man - one bullet. One dog - one bone. ==================== Cy ktos jescze az caly dygłocze?? Nie?? Sfjietnie!! niebanner2zd.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos ostatnio meldowal tutaj ze modliszka jest tak ostrozna ze siedzi zazwyczaj w dziurze z tylko jednym wejsciem. zatkaj jej te dziure jak juz wiesz gdzie siedzi i wyciagnij ten kawalek skaly na powietrze. jak sama nie wylezie to wlej jej tam trochu slodkiej wody to powinno ja przekonac :). chyba ze chcesz polowac to na przynete proponuje niezbyt swieze miesko rybie.


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wczoraj pierwszy raz zapolowalem na dziada. Uzylem do tego starego kubka od miniflotorka:D Niestety miesko rybie wyszlo wiec na zanete dalem mielone krewety (bodaj tetra to robi w takich zoltych saszetach). No i nalapalem:D Rano byla tam cala zgraja malych ktewet, kielzy, jakis wieloszczet. A ta spryciara sie nie pokazala:( No nic. Wybrala akurat taka skale, na ktorej sie inne opieraja:P Bedzie ciezko ale sprobuje...


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawily sie spekulacje ze moja modliszka to... krewetka boksujaca. Na pierwszy rzut oka wydawalo mi sie ze to modliszka, ale teraz juz nie wiem. Co wpisac w google zeby poogladac sobie jej foty?


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak powinna wygladac modliszka http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=5693

Obejzyj filmik


300L+80L sump, Bubble Magus NAC7, newjet 3000, 2 x newjet 3900, UV 11w, pudełko przelewowe

32kg LR, 18kg LS, 2 x ocellaris, 2 x sexy shrimp, hepatus, żółtek, doktorek, escenius midas, centropyge loricula, 2 x krewetka czyszcząca, 3 x euphylia, zoanthusy, grzybki, barierum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam oba te filmiki. Wpisywalem w google mantis shrimp Chce zobaczyc pistoletowa, i nie wiem co wpisac. Moja kreweta zachowywala sie jak ta na filmie. te charakterystyczne zwroty. Jak atakowala kielza, to nie strzelila. Zachowywala sie jak na filmie.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra przyjzalem sie bestii. Wylazla cala. Ma gdzies 2,5cm. Jest czara ale gdzieniegdzie ma kolorowy pasek. Jest troche jakby przezroczysta, moze po wylince. Ma 2 szczypce z czego jeden jest wiekszy i ciagle otwarty. Czyli jednak pistoletowa. Hehe jek jej sie przygladalem, zjawila sie rodzinka. Powiedzieli, ze nie rozumieja czemu jej sie nagle tak przygladam skoro widza ja juz od kilku dni:D no ladnie, nie ma jak wsparcie w rodzinie:P Czy ona bedzie ciagle w tej jaskince? Lapie sie ja tak jak modliszke?


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup jej jakas odpowiednia rybke do towarzystwa :) cos z tych: http://www.meerwasser-lexikon.de/de/13/1645/Amblyeleotris/yanoi.htm


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez o tym myslalem, ale czy jest szansa, ze dobierze sie para? Jakie podloze jest potrzebne? Czy kazda krewetka pistoletowa, dobierze sie w pare z babka? Czy sa jakies tabele typu babka-krewetka, jak te blazenek-ukwial??


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj nowy widzie że chcesz ją sprzedać:):Dbiore ją od ciebie za :):) właśnie dziś kupiłem do niej yelow glob:D:D


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie !

ja mam takie 3 pistol-shrips'y !!!! - cholerniki nie daja sie zlapac , a skaly juz nie rozbiore.. grrrrrrr

pozdrawiam


" Świadomość piękna podwodnego świata jest dla dziecka pasją całego życia..."

Aktualnie pielęgnowane akwarium 1000 L

Poprzednie akwaria 500 L , 1200 L , 400 L (TOTM 02.2013 )

-----------------------------------

gallery_7726_2489_32720.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.