Skocz do zawartości
michu23

Spotkanie morszczaków Toruń

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zorganizowania spotkania morszczaków z Torunia i okolic. Prosiłbym wszystkich chętnych o informacje ze jestescie zainteresowani przybyciem. Spotkanie odbędzie się w kwietniu, a wszelkie szczegóły dogadamy tutaj.

Jeśli możecie pomóc, macie lokal, wiecie kto ma lokal i może pomóc taniej to zrobić jestem otwarty na propozycje.

Wszelkie sugestie co do programu chętnie wysłucham. Serdecznie zaprawszam do tematu. Pozdrawiam! Michał


120x50x50.Odpieniacz EVO3000,RW8,Eheim StreamOn 4000plus,Pacific Sun Metis Hyperion S2 2x75W,Tunze 3163,3162.23kgLS,25kg skaly.LPSy i miekkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Bydgoszczy ale się piszę...


Akwarium 1200L + Sump 450L, Odpieniacz BK500, Oświetlenie LED EcoTech Radion XR30W, Cyrkulacja EcoTech VorTech MP40 + MP60, Obieg Tunze Silence Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez bym się pisal ale w sobote do niemiec jade nie będzie mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy ilu Nas bedzie zalozmy do 5.03, uzgodnimy termin i bedziemy dzialac dalej. Ktos chetny do pomocy w organizacji?


120x50x50.Odpieniacz EVO3000,RW8,Eheim StreamOn 4000plus,Pacific Sun Metis Hyperion S2 2x75W,Tunze 3163,3162.23kgLS,25kg skaly.LPSy i miekkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja również się piszę :) Pozdrawiam.

Krzysztof - Toruń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja oczywiście też się zjawię :)


300 litrów + 100 sump

ATI 6x54W DIMM

WP 40

WhiteSkim200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, świetny pomysł :thumbsup: , ja się piszę :). Pozdrawiam

Edytowane przez tajga (wyświetl historię edycji)

5992_6082.png

30 litrów (40x30x25), start 14/03/2011, koralia nano + kaskada Aquael FZN-2, odpieniek DIY by Tomko, światło 2x15w, 4 kg LR[/b]

90 litrów + sump 35l, obieg New-Jet 1200 ,cyrkulacja 2 x koralia nano 900 + tunze 6015, lampa led 80w, odpieniacz tunze 9004, 6 kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro zbiera się ekipa to może zbiorą się chcętni na wypełnienie jednego samochodu i wycieczkę po żywy towar, kierunek Piła, Łódź lub W-wa. Co Wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi to raczej bez telefonu nie macie po co przyjeżdżać, bo dzisiaj dostawa a jutro połowy już nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok spotkanie pod kopernikiem ;) nie ma w Toruniu sklepu z morszczyzną?


Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

Niestety nie ma. Na szczęście 1,5 h i jesteś w Gdyni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje 2 weekend kwietnia, tj 13 - sobota. Spotkamy się pod Kopernikiem, a potem pojdziemy gdzie trzeba :) A gdzie to jeszcze sie dogada. Bedzie to 1 spotkanie jak wiadomo, zobaczymy co i jak, ilu nas bedzie, fajnie by było spotykać się częściej...


120x50x50.Odpieniacz EVO3000,RW8,Eheim StreamOn 4000plus,Pacific Sun Metis Hyperion S2 2x75W,Tunze 3163,3162.23kgLS,25kg skaly.LPSy i miekkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takze jestem za


Gdy wszyscy wiedzą że czegoś nie da się zrobić pojawia się ten jeden, który nie wie że się nie da i on właśnie to coś robi. Einstein

Moje 42l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi pasuje :thumbup:


5992_6082.png

30 litrów (40x30x25), start 14/03/2011, koralia nano + kaskada Aquael FZN-2, odpieniek DIY by Tomko, światło 2x15w, 4 kg LR[/b]

90 litrów + sump 35l, obieg New-Jet 1200 ,cyrkulacja 2 x koralia nano 900 + tunze 6015, lampa led 80w, odpieniacz tunze 9004, 6 kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi również pasuję :)

Michał ja jeszcze proponuję ustalić godzinę np: 17.00?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kolega Michu23, proponuje 2 weekend kwietnia, tj 13 - sobota godz. 17.00. Spotkamy się pod Kopernikiem, a potem pojdziemy gdzie trzeba.

Tak dla odświeżenia wątku proponuję wpisać się na listę morszczaków, którzy wezmą udział w pierwszym spotkaniu.... czym więcej nas będzie tym lepiej :)))

Do zobaczenia.

Krzysztof.

1) KrzysJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę, kopiujcie listę i dopisujcie siebie.

Z góry dziękuję.

1) KrzysJ

2) Piotr W

3) Dorota W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

i ja również przybędę

1) KrzysJ

2) Piotr W

3) Dorota W

4) tajga - Ania


5992_6082.png

30 litrów (40x30x25), start 14/03/2011, koralia nano + kaskada Aquael FZN-2, odpieniek DIY by Tomko, światło 2x15w, 4 kg LR[/b]

90 litrów + sump 35l, obieg New-Jet 1200 ,cyrkulacja 2 x koralia nano 900 + tunze 6015, lampa led 80w, odpieniacz tunze 9004, 6 kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) KrzysJ

2) Piotr W

3) Dorota W

4) tajga - Ania

5) michu23


120x50x50.Odpieniacz EVO3000,RW8,Eheim StreamOn 4000plus,Pacific Sun Metis Hyperion S2 2x75W,Tunze 3163,3162.23kgLS,25kg skaly.LPSy i miekkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) KrzysJ

2) Piotr W

3) Dorota W

4) tajga - Ania

5) michu23

6) fabi1990


Akwarium 1200L + Sump 450L, Odpieniacz BK500, Oświetlenie LED EcoTech Radion XR30W, Cyrkulacja EcoTech VorTech MP40 + MP60, Obieg Tunze Silence Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.