Skocz do zawartości
Gość radiesteta

wysyłkowy sklep w Katowicach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość radiesteta

sklep-akwarystyczny.pl

Czy ktoś coś wie o tym sklepie?

Ceny mają ciekawe tylko za nic w świecie nie można odebrać osobiście towaru co raz podnosi jego cenę, a dwa jakoś nie budzi mojego zaufania skoro w swojej siedzibie w Katowicach nie chcą wydać. Mają coś do ukrycia albo niskie ceny rekompensują sobie na kosztach wysyłki czy zwyczajnie nie zależy im na klientach z regionu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep, należy do wlaściciela aquario. Nie miałem z nimi jakich kolwiek problemów, miła obsługa. więc moge polecić


2ef676195c8b05cd1669c2e6d8531c1fu977a854.png

Reefmax - T5 2x15k Sylvania Marinestar + 1x Giesemann Actynic+ + 40w LED Royal blue,

Odpieniacz Hydor slimskim nano 135.35,

Jebao RW4 + JVP 110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Tego aqario? Intrygująca sprawa. Aqario też sprzedaje wysyłkowo i ceny mają niższe od eRybki w tym asortymencie który mają identyczny. Tylko mają go zdecydowanie mniej niż rybka. Mam od nich prawie wszystko. Jakość dobra wiedzę fachową miałem okazję testować naprawili mi filtr ro jak mi się końcówka ubiła. Ale po co kombinacje z 2 sklepami? Faktycznie nie robiłem porównania cen między aquario a tym drugim ale na Allegro ich oferty są ekspozycją stałą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego aquario, :) pozatym sklep-akwarystyczny.pl i jeszcze jeden sklep nie pamietam naazwy, ogolnie 3 sklepy z katowic należą do jednego właściciela, ale nazwy tego trzeciego nie pamiętam. We wszystkich trzech masz ten sam asortyment


2ef676195c8b05cd1669c2e6d8531c1fu977a854.png

Reefmax - T5 2x15k Sylvania Marinestar + 1x Giesemann Actynic+ + 40w LED Royal blue,

Odpieniacz Hydor slimskim nano 135.35,

Jebao RW4 + JVP 110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Taa dziwne. Jeszcze gdyby był inny asortyment. to może by było jakieś uzasadnienie. To ci dopiero zagadka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Aquario kupowałam już kilka razy i bez problemu. Z tym, że wysyłka, ale bardzo szybko. Akwarium ostatnio mi kleili i odebrałam na giełdzie w Krakowie. Ceny mają atrakcyjne, więc myślę, że nawet doliczając koszt przesyłki i tak warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodząc w przyczyny istnienia jedego sklepu pod kilkoma szyldami, pragnę zauważyć, że Aquario to dobry sklep. Kupowałem tam wszystko na start; skałę, piasek, bakterie, testy, sól. Wszystko było okej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez raz kupowalem i wszystko ok. zamowienie mozna zlozyc takze mailowo a nie poprzez logowanie sie do sklepu


Zbiornik: 300L + 112L sump; Obieg: NJ-3000; Cyrkulacja: 3x JVP-102 + obieg; Odpieniacz: Reef Octopus 1000 + Aquabee; Oświetlenie: 4xT5 24W (2x actinic, 2x white 15000K); 35 kg LR; 20 kg LS; 12 kg grys koralowy; 5L Siphorax; Purigen; Phosguard;

Pozdrawiam, Jakub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje tam, ale do slodkiego. Duzy wybor, dobre ceny.

Morszczyzne jednak wole kupowac w sklepie, ktory sie w tym specjalizuje

Co do cen, to np:

http://aquario.pl/ogrzewanie/1366-eheim-jager-grzalka-z-termostatem-100w.html EHEIM Jager Grzałka z termostatem 150W - 89,99

http://erybka.pl/product-pol-6024-Eheim-Jager-150-W.html EHEIM Jager Grzałka z termostatem 150W - 68,00

:/


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Ja też mam tylko niestety ofertę powinni zdecydowanie poszerzyć ofertę w wielu działach np wybór odpieniaczy zwłaszcza z dolnej półki do 200zł jest mniej niż skromny. Brak tak popularnych odpieniaczy np Aqua Medic Miniflotor i innych. Już kilka moich pytań dostałem odpowiedź że niestety produkt nie jest dostępne nawet na zamówienie. Zatem jak ktoś od nich to czyta to niech weźmie do serca sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Kupuje tam, ale do slodkiego. Duzy wybor, dobre ceny.

Morszczyzne jednak wole kupowac w sklepie, ktory sie w tym specjalizuje

Co do cen, to np:

http://aquario.pl/og...tatem-100w.html EHEIM Jager Grzałka z termostatem 150W - 89,99

http://erybka.pl/pro...ager-150-W.html EHEIM Jager Grzałka z termostatem 150W - 68,00

:/

Rybka jest ok ale o ile w niektórych działach jest w czym wybierać: wybór odpieniaczy mają duży i z każdej półki cenowej to już falowniki gorzej. Brak np popularnej serii JVP-102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy sklep "specjalistyczny" czy to z morszczyzna czy np ze sprzetem sportowym (narty, rowery) zaczyna isc w kierunku co najmniej sredniej a potem wyzszej polki.

Takie przynajmniej jest moje subiektywne odczucie.

Zreszta sam w moim biznesie tez to robie ;)

Edytowane przez AdamB (wyświetl historię edycji)

dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

To już filozofia zarówno środowisk ale także biznesu. Zawsze można robić rzeczy z dolnej średniej i wysokiej półki. Nawet w jubilerskich wyrobach ze złota można robić coś z białego złota i drogich kamieni ale da się nawet z próby 0,333 prawie nie złoto ale jednak. Idąc tym tropem można nie robiąc urządzeń do małych zbiorników 100 czy mniej litrowych. Niech "biedna hołota" nie tylka się tak ekskluzywnego hobby. Niech sobie gupiki i mieczyki w słoikach lub tanich akwariach trzyma, a kto ma pieniądze tego będzie stać 20-30 tysięcy dac i ma miejsca na 300 i więcej litrowy zbiornik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.