Skocz do zawartości
kivi

Fakty i Mity

Rekomendowane odpowiedzi

W poznaniu jest największe akwa morskie w polsce ok 15 tyś litrów i działa bez żywej skały.Wszystko w środku jest z plastiku ,gumy i betonu.Ale podono ma wieeeeeelki filterek biologiczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMK, może zmieścisz trochę skały w sumpie, nie musisz "zagracać" akwa...


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
**akwarysta** :

W poznaniu jest największe akwa morskie w polsce ok 15 tyś litrów i działa bez żywej skały.Wszystko w środku jest z plastiku ,gumy i betonu.Ale podono ma wieeeeeelki filterek biologiczny.

gdzie stoi ten baniak? z ciekawości pytam, choć nie spodziewam się że miałbym ochotę go oglądać.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baniaczek stoi w starym zoo w Poznaniu na jeżycach.Byłem tam już kilka razy.Dosyć spory jest ale taki jakiś pustawy i szary w środku.Zdecydowanie za mało życia przydało by sie kilka krabów i róznych stworzonek morskich. W sumie jest taki duży ,że pewno nawet rekin by sie bez problemu pomieścił.Wg mnie za dużo tam gumowego życia a nawet najlepsza replika ma się nijak to żywych zwierzątek ( :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze kiedys bedziemy mogli przeczytac ich pytanie: "wyniki wody w normie a korale parcieja - co robic?".


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martwa skała po kilku miesiącach jak widać na fotkach jest nie do odróżnienia. więc tak sobie myśle ile osób kupiło ożywioną skałę jako żywą .

jak zakładałem pierwszy zbiornik to za poleceniami znajomych na dno dałem tuf wapienny. Nigdy więcej!!!!!!!1fosforany zawsze górą. wyrzuciłem i jest ok.

Poza tym z żywej skały odrasta dużo życia ale nie zawsze takie jakie chcemy. u siebie mam tylko żywą skałę i nie żałuje. ale tak mnie korci żeby rodzicom założyć solniczkę i pewnie trche skały będę chciał ożywić.


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry że poruszam stary post.Czy wam też nie wyświetlają się fotki w tym artykule?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że autor usunął zdjęcia z serwera.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.