Skocz do zawartości
michalzgierz1989

Express Ilustrowany - Tygodnik bliżej ciebie, Akwarium Morskie

Rekomendowane odpowiedzi

w tą Sobotę 6.04.2013 albo w przyszłą 13.04.2013, Ukażę się kolejny mój epizod w Gazecie tym razem o szerszym zasięgu będzie można to kupić w trzech Powiatach Zgierskim,Poddębickim i Łęczyckim, Jako dodatek do Expresu Ilustrowanego czyli w Tygodniku bliżej ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no to skany artykułu musisz Michał wkleić koniecznie :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ukażę to wkleję albo podam linka jak będzie na necie :) ale nie wiem dokładnie czy w tą czy przyszłą sobotę się ukażę :) ale ten dla odmiany wszystko zapisywał co trudniejsze nazwy z Książki mu pokazywałem :)

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócę ze szkoły, to wstawię skan co prawda w dużym skrócie to się ukazało ale jest, :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tym razem nie będzie zdjęć. Poprzednio, np. Debora (choć nie tylko ona) zapamiętała wyłącznie fotkę wiszącą nad akwarium, więc nie jest to chyba dobre rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gazecie ITZ to było wycięte tak jest i tutaj :) to tylko na forum były oryginalne zdjęcia bez obróbki wstawione :)

Blizej%20ciebie%20front.jpg

Blizej%20ciebie%20opis.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Ale gdzie ten redaktor widział zaszczepki i krewety o które się wszyscy ocierają? ;) Zalanie rafy niektórym się zdarza... :)


akwariatlogo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarek i tak pominął dużo rzeczy, ja mówiłem "Szczepki" a on napisał zaszczepki :) a Krewetki u mnie są czasami tam czyszczą jak je przegłodzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal jako, ze jestes milym kulturalnym morszczakiem zycze Ci wszystkiego dobrego. Od Ciebie mozna sie uczyc jak cieszyc sie tym co sie ma.

Dla dobra ogółu dobrze z kolega dziennikarzem wspolnie napisac kolejny bardziej przemyslany tekst bo ten wypacza Twoja wiedze jak i propaguje akwarystyke morska w niefortunny sposob od liczenia pieniedzy


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W płockim Zoo od kilku lat nie ma w ogóle akwarystyki. :whistle:


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!

Dopiero gdy czytamy takie "sprawozdania" mozemy sobie uswiadomic, jak wiele wiemy o takim "domowym ogrodku". :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie Gratuluję wywiadu ! a autorowi pomysłu. ... "uprawianie rafy zamiast ogródka" to takie trafne ;), żeby nie robili przedruku w "Działkowcu" ;)


Miękko LPSowe

60x60x50 (180 l), Blau Overflow 3000 (25mm), New Jet 2300, Black Python 110W, Schuran 120, Jebao WP-25,Jager 200W, sump: 57x50x35 (60 l), LR: 18 kg, LS: 9kg Live Aragonite Natural White.

aa9e7f12009aeb87acdcf619fe29ea51u688a610.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W płockim Zoo od kilku lat nie ma w ogóle akwarystyki. :whistle:

Nio nie gadaj,a jeszcze kilka lat temu było sporo morszczyzny.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu było sporo i były plany, żeby było jeszcze więcej. Ale przed wyborami samorządowymi urzędujący Prezydent z partii na 3 litery ( nie SLD i PSL) zabrał 15 mln. zł. na budowę Akwarium i przeznaczył na budowę mola wzdłuż rzeki Wisły. Obecnie do tego "wynalazku" miasto musi dołożyć kolejne 5 mln. zł. A wybory i tak przegrał.

http://www.google.pl...iw=1280&bih=845

Edytowane przez Włodzimierz (wyświetl historię edycji)

"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal jako, ze jestes milym kulturalnym morszczakiem zycze Ci wszystkiego dobrego. Od Ciebie mozna sie uczyc jak cieszyc sie tym co sie ma.

Dla dobra ogółu dobrze z kolega dziennikarzem wspolnie napisac kolejny bardziej przemyslany tekst bo ten wypacza Twoja wiedze jak i propaguje akwarystyke morska w niefortunny sposob od liczenia pieniedzy

Mariusz ja go pilnowałem żeby to z sensem wyglądało, ale on i tak to zrobił po swojemu gazety się rządzą swoimi prawami, to co napiszemy wspólnie nie oznacza że pojawi się w oryginale, bo to nie jest gazeta Akwarystyczna tylko ogólna,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam sie na prasie. Jako dziennikarz staram sie zawsze poznać temat, cytować wypowiedzi by glupot nie pisac. Wiadomo, ze dziennikarz, ktory sie Toba zajal pisze na sztukę byleby zalać wierszowke no ale bez przesady. Kolejny tekst tez chcesz by tak nieszczęśliwie brzmiał?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tym bardziej,że jest to gazeta ogólna to temat kasy można zostawić na koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarek i tak pominął dużo rzeczy, ja mówiłem "Szczepki" a on napisał zaszczepki...

Takie są konsekwencje godzenia się na publikację tekstu bez zatwierdzenia ostatecznej wersji.

Moje słowa też kilka razy zostały przekręcone w prasie (o zupełnie innej tematyce) i chociaż większość ludzi nie zauważyła różnicy, to zdenerwowało mnie to tak bardzo, że teraz nie miałbym cienia litości dla takiego matoła.

Cóż... Pozostaje potraktować to jako lekcję i mieć nadzieję, że następnym razem będzie lepiej. Jakiś początek już jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.