Skocz do zawartości
dirty_pig

wiercenie w szkle Lublin i okoloce?

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie w Lublinie lub okolicach mógłbym wywiercić w akwarium otwory tak do fi45.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że w Motyczu jest firma ale oni są dziwni bo przez tel mówią co innego a na miejscu co innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj w Arglass


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta.. spróbuj tam gdzie Cię Qlfon wysłał ;) - tylko że miej na uwadze że jak im pęknie szyba przy tym (oczywiście to nie oni wiercą sami tylko zlecają) to jest Twój a nie ich problem i każą Ci pokryć koszty nowej szyby i wiercenia..

wot biznesmeni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

ta.. spróbuj tam gdzie Cię Qlfon wysłał ;) - tylko że miej na uwadze że jak im pęknie szyba przy tym (oczywiście to nie oni wiercą sami tylko zlecają) to jest Twój a nie ich problem i każą Ci pokryć koszty nowej szyby i wiercenia..

wot biznesmeni..

Jednym słowem -- kabaret nie firma. Zrobią ale jak zwalą robotę to na twój koszt.... hahaha

Pewnie taniej wyjdzie taniej jak kupisz narzędzie...

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

allegro kup wiertło i sam wywiercisz


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja miałem z nimi taką historię że zrobili mi mały baniaczek - 50x50x50 na dolewkę, ale dno było za cienkie a w nim przelot i jak dokręcałem zawór (pierwszego dnia po odebraniu) to dno pękło.. trudno , szkło, wszystko się może zdarzyć - zawiozłem do wymiany dna, uzgodniłem cenę, czekam z tydzień i dopytuję - w końcu dowiaduję się że jest do odbioru.

No to jadę odebrać , ale pracownicy mówią że zaraz będzie szef, to się z nim rozliczę.Ok czekam, wpada Artur i mówi że taka sprawa że podczas rozklejania zbiornika pękła im szyba boczna (też w niej był przewiert) i musieli nową wstawić i wywiercić więc cena nie będzie (o ile pamiętam) 70 a 90 pln. Ja się oczywiście nie zgadzam - bo to nie mój problem - ja oddałem z całą szybą boczną i umawiałem cenę za gotowe. Zleciłem niby "profesjonalnej" firmie po to żeby oni to zrobili fachowo - ich zysk , ich ryzyko - sami cenę podali.

Skracając historię po krótkiej, aczkolwiek dynamicznej wymianie zdań skończyło się tym że wycięli mi tą "swoją" szybę boczną, za którą nie chciałem zapłącić extra, oraz tą dolną po czym oddali mi w ręce 3 pozostałe szyby.

Przed tym incydentem zostawiłem u nich w ciągu miesiąca ponad 1000 na różne robótki nigdy nie kłócąc się o cenę. Oczywiście od tego czasu noga moja tam nie postanie jak i innym odradzam.

pozdrawiam

edit: z informacji od kolegów wiem że te moje szyby dalej tam u nich stoją :)

Edytowane przez Fox (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry numer, akurat ich bym o to nie posądzał, kleiłem już któryś z kolei raz i zawsze wszystko było dobrze. Jak to łatwo sobie opinię zepsuć jedną historią za marne kilka złotych. Jedyny problem z Arglass-em to przedłużające się terminy, a to szyby opti nie było a to szlifują u kogoś itp i z 2 tyg. terminu robi się miesiąc lub dłużej. Ale co do baniaków zastrzeżeń nigdy nie miałem.

I gdzie te swoje 3 szyby w końcu skleiłeś w dolewkę :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie skleił zostawił chłopakom w Murenie, można zobaczyć. A jak Paweł opowiadał o tym to tylko do kabaretu by to się nadawało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Slawek mowi zawiozlem do Mureny, w miedzyczasie zmienila mi sie koncepcja i obylem sie juz bez tego baniaczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem u nich zbiornik 320 l - przód i lewo miało być opti - oryginalne z piclinktona (czy jak tm się pisze0 - miało - bo chciałem, a co ? kto bogatemu zabroni, jak mawia Bałtroczyk ? To miał być baniak na który czekałem latami...

Rysował sam szef. Zrobili przód i wzmocnienia z białego szkła - nawet chyba nie guardian. Mój błąd bo zapłaciłem z góry. Odbierałem "na szybko" po godzinach pracy firmy - bo tak miałem samochód. Oczywiście o dowozie do domu nie było mowy. Oczywiście kleili czarnym silkonem...

Słowem, żenada i wstyd. Zadzwoniłem... Nawet pofatygowałem się do nich żeby na rysunkach z zamówieniem pokazać co i jak. Skończyło sie na tym że wyszło "co się klient czepia...." Nie było z kim i o czym rozmawiać.

Obecnie jeżdzę na Głowackiego - dawny zakład z Popiełuszki. Facet robi uczciwie, szybko i solidnie. No i ma duuuuże akwa z trofeusami... :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.