Skocz do zawartości
Gość radiesteta

Targoisko wyszukiwarka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość radiesteta

Czy jest mozliwe/ planowane wprowadzenie w targowisku wyszukiwarki/filtra ofert wg regionów choćby tylko województw ? Wiem, że często ludzie piszą lokalizację, ale nie zawsze a byłoby to ułatwienie. Ewentualnie dodanie by obok nicku w frazie napisany przez.... pojawiało się województwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat pod tym kątem wiele razy był poruszany.

Kto ma olej w głowie to pisze w tytule miasto

co ułatwia sprawę sprzedającemu i kpującemu.

Tyle w temacie. Targowisko to tylko dodatek dla klubowiczów, a zbyt często dyskusje toczą się wokół tego zagadnienia.

pozdrawiam


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro się toczą, to widocznie Userzy mają problem :) Nie wiem jak w tym silniku forum, ale inne umożliwiają dodanie tagów w temacie.

Zrobić listę podstawowych miast - nie problem. Ewentualnie dodać zapis do regulaminu. A załatwi sprawę.

Tylko tak, jak Luft pisał - trzeba "chcieć". A na razie, targowisko jest mało istotnym dodatkiem do forum :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Jasne, że to nie główny dział tylko...właśnie taka natura polaka. Skoro by coś można zrobić lub usprawnić to dlaczego tego nie zrobić ? Z przekory ? A skoro to aż tak mało istotny i poważany dział to po co go trzymać ? Czemu nie zlikwidować ?

W wolnej chwili może może. A na razie nie. Ale zapisałem

Skoczek

Edytowane przez SkoczekPL (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.