Skocz do zawartości

Historia edycji

zegeye

zegeye

Nie potrzeba nawet wurdemani. Wystarczą zwykle czyszczące. Środek do walki to aipex  Grotecha. Zalepiasz nim ze strzykawki pojedyncze polipy, tylko na grubo. Najpierw do gęby a jak się zwinie to jeszcze na zewnątrz. Po takiej operacji aiptazja zaczyna się rozpuszczać. A wtedy dobierają się do niej nawet zwykłe krewetki. Potrzeba tylko cierpliwości i systematyczności. Pozbyłem się tak setek aiptazji. Jeśli róża jest na skale którą można wyjąć to jeszcze lepiej bo wtedy zalewasz ja tym aipex na powietrzu czekasz chwilę aż stwardnieje/przeschnie i wkładasz z powrotem do akwarium. Moje czyszczące rozdlubywaly te zasklepione sakorupki aipex aby dostać się do resztek aiptazji....

Ps. Poproszę o fotki Geniacantusa, śliczne ryby. Szczególnie watanabei.

zegeye

zegeye

Nie potrzeba nawet wurdemani. Wystarczą zwykle czyszczące. Środek do walki to aipex  Grotecha. Zalepiasz nim ze strzykawki pojedyncze polipy, tylko na grubo. Najpierw do gęby a jak się zwinie to jeszcze na zewnątrz. Po takiej operacji aiptazja zaczyna się rozpuszczać. A wtedy dobierają się do niej nawet zwykłe krewetki. Potrzeba tylko cierpliwości i systematyczności. Pozbyłem się tak setek aiptazji. Jeśli róża jest na skale którą można wyjąć to jeszcze lepiej bo wtedy zalewasz ja tym aipex na powietrzu czekasz chwilę aż stwardnieje/przeschnie i wkładasz z powrotem do akwarium. Moje czyszczące rozdlubywaly te zasklepione skorupki aipex aby dostać się do resztek aiptazji....

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.