Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie wyczytalem w gazecie ze to starozytni egipcjanie wynalezli prezerwatywy. uzywali w tym celu koncowego odcinka jelita grubego kozy... ale dopiero brytyjczycy w XIXw udoskonalili ten wynalazek najpierw to jelito z kozy wyjmujac :D

A jeszcze dodam, że niekiedy w te kiszki wkładali łajno, które jest odczynu kwaśnego i działa plemnikobójczo. Potem w toku ewolucji prezerwatywy, wkładano w te jelita bawełnę nasączoną octem winnym, a efekt był ten sam i tym samym wynaleziono pierwsze środki plemnikobójcze.

I widzicie ile ciekawego "brudasy" wniosły do rozwoju nauki. Penicylinę z tego co pamiętam Fleming wynalał przez "burdel" w laboratorium.

Więc więcej szacunku do brudasów i bałaganiarzy proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dorot

@BAU

nie nie nie zrozumieliśmy się nie mam nic do innych ludzi obojętnie jaka to rasa ludzka, tylko napisałam że mam do czynienia z inną rasą ,,ciemnoskórą,, którzy są nietolerancyjni jest więcej na pewno takich ludzi, ale i są ciemnoskórzy którzy są mili zawsze uśmiechnięci, zadbani, pomocni, mam znajomych murzynów jeden nawet jest częstym gościem u nas w domu, do chinki chodzę robić paznokcie.

Ale są ludzie i ludziska nawet wśród polaków, bardzo przykro mi to stwierdzić ale to prawda, bo jak można przypalać dziecko papierosem to mogą robić tylko brudasy ludzie bez serca i nie wychowani Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.