Skocz do zawartości
slawomir21

proszę o logiczną odpowiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o podanie logicznej odpowiedzi dlaczego jeszcze tydzień wcześniej mogłem w dziale sprzedam wystawić cokolwiek (wystawiam raz na 0,5 roku może) a dzisiaj już nie...otrzymałem odpowiedź że muszę mieć 50 postów, czyli mam teraz co? na siłę pisać te 50? szukać innego forum gdzie nikt nie wydziwia?

Jakoś nigdy nikogo tu nie uraziłem, nie oszukałem, poznałem kilka osób w realu, nie miałem ostrzeżeń, pisać nie lubię bo nie jestem pisarzem... i teraz co??? chyba szukać innego forum trzeba gdzie nikt nie wydziwia.

Nie pojmuję tego..., zakładki "szlachta morska"...udogodnień przez które uciekają ludzie.

sławek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://nano-reef.pl/...dla-nowicjuszy/

ed.

Wyjścia:

- poszukasz innego forum

- zagryziesz wargi i doczekasz do tych 50-ciu postów (za zbyt szybkie pisanie pewnie zostaniesz ukarany)

- napiszesz do Debory, może będzie potrafiła pomóc.

Edytowane przez rs (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie stwierdzili, że za dużo osób rejestruje się po to tylko aby sprzedać coś bez innej aktywności i wkładu własnego na forum.

Brakuje Ci 5 postów. Tutaj nabijesz jeszcze ze dwa w rozmowie. Pochwal kogoś zbiornik, zapytaj o coś dot. akwarium i już :)


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tak jak napisali poprzednicy

tylko proszę bez ironii

zmiany są z troski o dobro klubowiczów jak i merytoryczne podniesienie wartości forum (bierzesz od forum wiedzę, staraj się również też coś od siebie dać z wiedzy), pod wpływem cwaniackich akcji co poniektórych

więc proszę nie cwaniakować


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 5 postów Ci brakuje więc ... nie płacz.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam takie posty to normalnie scyzoryk się otwiera. Czemu już piszę :D

Sławek piszesz nieprawdę i albo z siebie robisz osobę niepoważną, albo ze mnie, albo z forumowiczów.

O godzinie 14:48 napisałeś mi PW z zapytaniem dlaczego nie możesz pisać na targowisku.

O godzinie 15:08 ładnie ci odpisałem podając linki do regulaminu

O godzinie 15:22 odpisałeś mi m.in że chyba zmienisz forum bo cię tu zmuszają do pisania postów...

A o godzinie 15:35 zakładasz nowy temat i ponawiasz pytanie - angażując w to całe forum.

Więc ja się pytam WTF ?

A czemu piszesz nieprawdę ? Bo zmiany są od 6 kwietnia a Ty piszesz że tydzień temu mogłeś pisać ???

Odpowiadając na Twoje problemy:

Szlachta morska - osoby które wychodzą z po za firewall-a i bawią się wspólnie - nie zależnie od przekonań religijnych, przynależności forumowej itp itd w prawdziwym życiu na zlotach - ZAPRASZAMY :)

Gdybyś szukał innego forum polecam SF i AR - ale tam też nie lubią tylko tych co na targowisku siedzą.

I naprawdę gorąco Cię pozdrawiam. Nie trzeba być pisarzem żeby w dwa lata napisać 50 postów (bo nawet masz swój wątek którego nie aktualizujesz)

EOT


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.