Skocz do zawartości
wolf

ZLOT w Skrzydlicy i SUPER KONKURS dla klientów! RABAT! Tylko na zlocie drugi koralowiec za 50% ceny!

Rekomendowane odpowiedzi

Miło nam poinformować, że specjalnie dla Was organizujemy Zlot Morszczaków w ogrodzie na tyłach naszego sklepu:) Przewidziane pieczenie kiełbasek, degustowanie pysznych Win i Cydrów:) SUPER RABATY NA CAŁE ŻYCIE! NO I KONKURS!

KONKURS MAJÓWKOWY!

Wybór najpiękniejszego akwarium naszego klienta!

Do rozdania wartościowe nagrody:

Za 1-sze miejsce: 1 x bon wartość 300 PLN,

Za 2-gie miejsce oraz nagroda specjalna: 2 x bon o wartości 100 PLN

Warunki uczestnictwa:

1. Nadesłanie nam zdjęć swojego zbiornika w terminie do 17.05 na adres mailowy sklep@skrzydlica.pl

2. Pojawienie się u nas 18.05.2013 na zlocie

Wybór 1 oraz 2 miejsca dokonają Zlotowicze:))

Nagrodę specjalną przyzna Zespół Skrzydlica.pl:))

Chętnych prosimy o info i o nadsyłanie FOTEK:D

Edytowane przez wolf (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na "całe życie" każdego kupującego ?

Gdybym mieszkał bliżej niż 500 km to bym był,lubie takie imprezki.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TRAKCIE TRWANIA ZLOTU RABAT 25% NA WSZYSTKO CO ŻYWE I SIĘ RUSZA (POZA ZLOTOWICZAMI;)) Gibona możemy obchnąć jak ktoś będzie chciał:p

RABAT NIE OBEJMUJE WCZEŚNIEJSZYCH REZERWACJI:P

Edytowane przez wolf (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm też zastanawiam się jak wysłać swój zbiornik emailem... :thumbup:

Woda do światłowoda ;)

Edytowane przez Niejeden z nas (wyświetl historię edycji)

50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze mam wyjazd bo chetnie bym sie pojawil po raz pierwszy.


120x60x60,odpieniacz DIY rura 200mm AB3000/1.12x20W led made in china,obsada Lps+parę Sps,new jet 2300 obieg,2x6045 cyrkulacja,balling,suplementy AF Coral A i V,Jod, węgiel+biopellety w planach.

6053_6143.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaś imera:d :PP :baby::ball: a będziecie mieć jakieś cukiereczki ?:D

Edytowane przez Chudy112 (wyświetl historię edycji)

Jest:

Akwarium 170x60x60(650L). Odpieniacz Ati 250. Obieg H2O 4500. Skała około 50 kg. Cyrkulacja 2x Tunze 6105

Było

Akwarium 100x55x40(220L). Od pieniacz H&S 150 na pompie Tunze Hydrofoamer Silence 9430.040. Obieg NJ 3000. Skała około 24 kg!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informowanie o tym na siedem dni przed terminem jest tanim chwytem poniżej pasa.

Nie wiem czy uda mi się w kilka dni założyć akwarium i doprowadzić je do odpowiedniego poziomu.

Szkoda, bo mam do załatwienia jedną sprawę w BB, ale muszę to zaplanować z większym wyprzedzeniem.

Jeszcze jedna taka skucha i przestanę was lubić.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chudy ,bart tam ma jakieś cukiereczki w szufladzie :p hehehe

a tak na serio ląduje nam dostawa w czwartek

Informowanie o tym na siedem dni przed terminem jest tanim chwytem poniżej pasa.

Nie wiem czy uda mi się w kilka dni założyć akwarium i doprowadzić je do odpowiedniego poziomu.

Szkoda, bo mam do załatwienia jedną sprawę w BB, ale muszę to zaplanować z większym wyprzedzeniem.

Jeszcze jedna taka skucha i przestanę was lubić.

;)

Rafał nie trzeba mieć akwarium żeby nas odwiedzić ,wszyscy są mile widziani ,kiełbacha i jakiś napitek się znajdzie.

Ps. Ja twoje akwarium pamiętam i pewnie by było jednym z pretendentów do tronu ;D

Edytowane przez Astronotus Ocellatus (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, nie musisz pisać takich rzeczy :)

Moja sympatia dla Skrzydlicy jest niezagrożona :)

Jak mi się uda umówić z Muzeum na koniec tygodnia to wpadnę na chwilę rozmowy.

Tak czy siak, życzę dobrej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mało chętnych czy to jakaś cisza przed burzą? Przyszły weekend podobno ma być bardzo ładny:))

Przyjadą do nas NOWE SUPER MODELE LAMPY LED MAXPECT MAZARRA:)

Luft zobowiązał się zrobić pokaz możliwości tego cuda a na koniec będzie możliwość zakupu lampy w SUPER ATRAKCYJNEJ CENIE!:D

Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły jak uatrakcyjnić spotkanie?! Pisać, dzwonić, postować na fejsie!

PAMIĘTAJCIE ROBIMY TO DLA NAS WSZYSTKICH - MORSZCZAKÓW!! I LICZYMY NA CIEBIE!

już odpowiadam dlaczego robimy to z jedynie tygodniowym wyprzedzeniem:

1. Ci co chcą to zawsze dają radę! Patrząc po Milówce nawet kilkumiesięczne wyprzedzenie nie gwarantuje frekwencji!:)

2. Fotki baniaka mają być takie cykane na "spontana" a nie jakieś wyśrubowane! Dzielcie się z nami tym co widzicie przez szybę na co dzień bo to jest najpiękniejsze! Nie wiem jak zlotowicze, będą oceniać ale zespół Skrzydlicy przyzna nagrodę na podstawie tego czy baniak wygląda swojsko:) Małe glony nas nie przerażą, bardziej liczy się pasja właściciela, ciekawa kompozycja! Nawet baniak z "miękkasami" 100l może wygrać z "twardzielami" w 2000l:))

Nie krępować się i nadsyłać! To ma być zabawa! Chcemy widzieć wszystkie wasze TANKI:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podajcie proszę w jakich godzinach jest planowana impreza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Impreza zacznie się zaraz jak kończymy pracować w sobotę.... 15:00

Bardzo proszę dopisujcie się ilu Was będzie, musimy wiedzieć ile załatwić Wina i Kiełbachy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wino z własnej roboty ? Znoowuuuu piciu. Hheheh pozdrawiam może Się pojawię jeszcze nie wiem.


Jest:

Akwarium 170x60x60(650L). Odpieniacz Ati 250. Obieg H2O 4500. Skała około 50 kg. Cyrkulacja 2x Tunze 6105

Było

Akwarium 100x55x40(220L). Od pieniacz H&S 150 na pompie Tunze Hydrofoamer Silence 9430.040. Obieg NJ 3000. Skała około 24 kg!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły jak uatrakcyjnić spotkanie?! Pisać, dzwonić, postować na fejsie!

dla Panów można załatwić striptizerki, a dla Pań jakichś "czipendejlsów"

o ile zdrowie pozwoli - Tychy w min. 2 sztukach się pojawią :) proszę od razu rezerwację 2 krewetek czyszczących :)


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla Panów można załatwić striptizerki...

... proszę od razu rezerwację 2 krewetek czyszczących

To bardzo rozsądna propozycja. Nie są to jakieś wielkie fanaberie ale lepsze to niż nic.

Jeśli wino będzie białe to krewetek przygotujcie dużo więcej.

Dopiero w czwartek będę mógł potwierdzić mój przyjazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może rozpoczniemy tą listę

1. Skrzydlica Bart Wolf Astronotus Ocellatus

2. luft + Kalina


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Skrzydlica Bart Wolf Astronotus Ocellatus

2. luft + Kalina

3. MojeSumienie + Agnieszka (jeszcze pod znakiem zapytania)

4. T.TOM.T


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Skrzydlica Bart Wolf Astronotus Ocellatus

2. luft + Kalina

3. MojeSumienie + Agnieszka (jeszcze pod znakiem zapytania)

4. T.TOM.T

5. Jaro-M + Jolka


Akwa 200L,sump 70L,oświetlenie 4x39W T5 ,odpieniacz DIY pompa igiełkowa AB2000/1,cyrkulacja 5500l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Skrzydlica Bart Wolf Astronotus Ocellatus

2. luft + Kalina

3. MojeSumienie + Agnieszka (jeszcze pod znakiem zapytania)

4. T.TOM.T

5. Jaro-M + Jolka

6.Inmar+Inga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wino z własnej roboty ? Znoowuuuu piciu. Hheheh pozdrawiam może Się pojawię jeszcze nie wiem.

Czy wino własnej roboty... hm... można i tak powiedzieć:) załatwię bardzo dobre winka marki Prinz Stefan od zaprzyjaźnionej firmy;))) oraz wspaniałą nowość na rynku CIDER INN :))) Degustacja pełną gębą!;) Do tego kiełbacha, palenisko przygotowane:D

WYSYŁAJCIE ZDJĘCIA BANIAKÓW!

Ciągle dostaję info typu: "nie.... mój się nie nadaje", "nie ma co pokazywać", "z czym ja tu będę do ludzi!"

Nie ma co się wstydzić, wstydzić to się można kraść:D z naszych baniaków jakie by nie były należy być dumnym! przygotowujemy to jako pokaz slajdów, fotki będą nie podpisane które czyje, oceniamy akwarium a nie właściciela.... oceniamy wkładane serce a nie kto ma droższe i trudniejsze korale....

NIE BAĆ SIĘ! NADSYŁAĆ! Głosowanie na miejscu! Każdy jest upoważniony do głosowania! Nawet żony, przy czym, nie wolno głosować na swój ani na Męża, Żonę, Kochanka, Kochankę etc:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten Cider to bezalkoholowy napitek?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.