Skocz do zawartości
wolf

ZLOT w Skrzydlicy i SUPER KONKURS dla klientów! RABAT! Tylko na zlocie drugi koralowiec za 50% ceny!

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli kogoś uraziłem - nie będę przepraszał - bo nie czuję się winny.

Nie chcąc zakłócać jutrzejszej imprezy daruję sobie.

Życzę miłej zabawy

Na spokojnie, jutro zapraszamy:) Nie wiem, czy Pan u nas był kiedykolwiek.. Myślę, że może to być dobra okazja aby się poznać i zobaczyć, że z nas nie takie złe chłopaki:)

Nie ma co się obrażać...

Zapraszamy i pozdrawiamy

Zespół Skrzydlica.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiesz czy do nas przyjechać?! Może pomożemy Ci podjąć decyzję!:D

Tylko dziś! Tylko w trakcie zlotu! Takie koralowce możesz mieć nawet za 50% ich nominalnej wartości!!!!!

Dziś kupując u nas 2 koralowce! Ten tańszy dostajesz za 50% ceny!!!

dsc05069q.jpg

dsc05075eg.jpg

dsc05059uhz.jpg

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim co byli na zlocie... super ludzie, super atmosfera... a co nie byli niech żałują ;) nie wspomne o pysznym winku ;) mam nadzieję, że niebawem spotkamy się w podobnym lub większym gronie ;) następnym razem moje akwarium wygra konkurs ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy wszystkim za przybycie, tym co nie dojechali niech żałują!

Konkurs rozstrzygnięty, niestety część akwariów nie wzięła udziału w konkursie gdyż ich właściciele się nie stawili na zlocie a to było jedno z wymagań :) tak więc wygrało akwarium Brevisa! Serdecznie gratulujemy! Piękny zbiorniczek! Drugie miejsce zajęło akwarium Signarusa! Nagroda dodatkowa od Skrzydlicy została przyznana Inmarowi;) Zwycięzcą serdecznie gratulujemy! Tym co nadesłali baniaki a nie dojechali współczujemy bowiem było kilka zbiorników które mogłyby powalczyć o czołowe lokaty a tym samym o nagrody

Oto nasz zwycięzca:

adammacioczyk.jpg

Oto nasze drugie miejsce:

mateuszdajka.jpg

Oto nasza nagroda dodatkowa od Skrzydlicy:

marekmarniok.jpg

A oto pozostałe nadesłane baniaki, niestety właściciel żadnego z nich się u nas nie pojawił, to też nie mogły wziąć udziału w konkursie... nad czym ubolewamy bo naprawdę wszystkie miałyby szanse! (kolejność przypadkowa)

mikoajmixer.jpg

jarekchudy.jpg

dariuszkuma.jpg

danielmrowiski.jpg

Edytowane przez Skrzydlica.pl (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal pod warunkiem, ze ja nie posle fotografii :-P

Dzieki za organizacje i mile towarzystwo a chlopakom laureatom dalszych sukcesow :)


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie było bo przywieźli mi nowe akwarium :p i bardzo mi szkoda :) ale cos za coś transport miał być u mnie o 15-16 to bym zdążył ale przyjechali o 18 :( Więc nie opłacało już mi się jechać :)ale następnym razem napewno będę

Edytowane przez Chudy112 (wyświetl historię edycji)

Jest:

Akwarium 170x60x60(650L). Odpieniacz Ati 250. Obieg H2O 4500. Skała około 50 kg. Cyrkulacja 2x Tunze 6105

Było

Akwarium 100x55x40(220L). Od pieniacz H&S 150 na pompie Tunze Hydrofoamer Silence 9430.040. Obieg NJ 3000. Skała około 24 kg!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Wszystkim za przybycie ci co nie byli mają czego żałować, no i wielkie Podziękowania dla chłopaków z Skrzydlicy za całą oprawę i strawę :)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że nie zgrało się to z wyjazdem do teściów. Zawsze jak jestem w Bielsku z przyjemnością do Was zaglądam.

Pozdrawiam, Marek.


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Bardzo dziękuję wszystkim ze Skrzydlicy i przybyłym morszczakom za cenne rady. Szczególnie takiemu jednemu, a raczej Niejednemu z nas, który przez moje pytania i zdolność do robienia wszystkiego odwrotnie chyba już osiwiał. ;) Na forum można się dużo dowiedzieć,ale nie ma to jak rozmowy w realu.Minęły dwa dni od spotkania,wsio przetrawiłam i mnie oświeciło ;) wiem co mam robić i o co pytać.Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam. :) Ania

Edytowane przez Enia (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem skrobnąć podziękowania za organizację co czynię teraz,piwa i wina nikomu nie brało a kiełbaska była bardzo dobra.Zakupiona Favia lub Favites,nigdy nie wiem która to która prezentuje mi się w zbiorniku bardzo ładnie,.

Trzeba napisać,że chłopaki mają naprawdę przeładowane zbiorniki ładnymi koralowcami i jest w czym wybierać.Ryb też sporo mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.