Skocz do zawartości
Gość radiesteta

Zoasy rozwój

Rekomendowane odpowiedzi

Gość radiesteta

Mam zoasy na dość małym kawałku skały. Tak były kupione w sklepie. Ładnie się pompują i wogóle. Ten mały umieściłem na większym wolnym od innego życia. Czy to wystarczy i wraz z rozwojem przejadą na ten większy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak


Pozdrawiam

Robert "Hełmofon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po jakims czasie powinny przejsc same.

Przynajmniej z jedna odmiana jaka ja mam tak bylo- rozsialy sie w najblizszej okolicy ;)


160 litrow OW Cube, T5 , RW 4/ Koralia, DYI Skimmer, NJ2300 na obiegu, Ebtech, glownie SPS , zbiornik oparty na metodzie DSR !!!

"Metoda DSR jako suplementacja mikroelementow " artykul kolegi Jacka (PL wersja)

2538563_logo_wrsdz.png

4d760e1d13df470d8bf412a072665d93u1048a917.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Na to właśnie liczyłem. Może jak kupię klej to obie skały na trwale połącze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to właśnie liczyłem. Może jak kupię klej to obie skały na trwale połącze.

poszukaj na YT jest pelno filmikow jak rozmnorzyc ZOA tzn jak podzielic/pociac dalej przykleic do nowej skalki.


160 litrow OW Cube, T5 , RW 4/ Koralia, DYI Skimmer, NJ2300 na obiegu, Ebtech, glownie SPS , zbiornik oparty na metodzie DSR !!!

"Metoda DSR jako suplementacja mikroelementow " artykul kolegi Jacka (PL wersja)

2538563_logo_wrsdz.png

4d760e1d13df470d8bf412a072665d93u1048a917.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Ja ich ciąć nie chcę. Chcę właśnie by były dużą kolonią tylko wyrastają już ze swojej skały. Swoją drogą mam je koloru zielonego ale kilka oczek jest czerwone. Czy zatem możliwe by to były 2 różne odmiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak ...


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 4 rodzaje w jednej kupie :) Tak że możesz tylko nie mieszkaj małe z dużymi :) bo duże zarosną małe :)


Jest:

Akwarium 170x60x60(650L). Odpieniacz Ati 250. Obieg H2O 4500. Skała około 50 kg. Cyrkulacja 2x Tunze 6105

Było

Akwarium 100x55x40(220L). Od pieniacz H&S 150 na pompie Tunze Hydrofoamer Silence 9430.040. Obieg NJ 3000. Skała około 24 kg!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Nic nie mieszam. Ale te czerwone są piekne. Czy ktoś na forum je ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,pozwolę się podpiąć tutaj ze swoim pytankiem dotyczącym zoaskow.Mam baniaczek 64l kilka miękasków i mala kolonie czerwonych zoasków,które pomału zwiększają swoja ilość oraz zupełnie zanikająca kolonie żółtych parazoaskow.Wcześniej były zielone i pomarańczowo zielone ale brzydal je podskubywał wiec zostały przeniesione do kolegi gdzie zupełnie zanikły :( Pytanie dotyczy ogólnych warunków trzymania,dokarmiania i wszelkich uwag dotyczących zoasow.Chciałbym mieć u siebie kolonie zielonych a w przyszłości inne rodzaje.Parametry baniaczka:No3-15,Po4 0,2,Kh 9,5,Ca-500,Mg-1500

Edytowane przez Cuba41 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Zoasy chyba tylko Baling dokarmia. Brerium mi się prawie rzucają na artemie ale zoa nie reaguja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Parametry baniaczka:No3-15,Po4 0,2,Kh 9,5,Ca-500,Mg-1500

IMO, za wysoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.