Skocz do zawartości
TMK

Hurtownia w Krakowie - koniec złudzeń?

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie weszłam na ich stronę i małe zaskoczenie

"Ceny na naszych stronach są ceny detaliczne."

Czyżby sprzedawali normalnie już w detalu?

Ceny detaliczne trochę :) mnie rozczarowały. Kupowałam u nich jesienią krewetki debelius po 90 zł teraz cena 150zł(!)na Kalwaryjskiej były w cenie 120. A w reefshopie teraz 75 zł.

Fakt, że jest wybór, ale z tego co pamiętam z ostatniej wizyty, to ceny poszły w górę o 40 % w porównaniu z październikiem.(a logiczne że zwracałam uwagę na ceny) Czyli wygląda na to, że jest drożej niż na Szlaku i Kalwaryjskiej


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Śledzę wątek na temat "hurtowni francuzów" w Krakowie ponieważ zamierzam wybrać się na zakupy, po odwiedzinach ich strony zdjęcia powalają na nogi, powoli widzę że ceny też będą powalać na nogi.

Jestem w stanie zapłacić więcej za naprawdę zdrowy okaz i nietypowy, ale nie można przesadzać z wysokością narzutu.

Może ktos się wypowie kto był u nich ostatnio.

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Roman Rożek :

Witam

Śledzę wątek na temat "hurtowni francuzów" w Krakowie ponieważ zamierzam wybrać się na zakupy,

Nie Ty jeden,ale przy takich cenach to chyba opłaca się tani bilet lotniczy do Berlina czy Londynu i tam robić zakupy.

Chyba że na fakturę zostawili stare ceny


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem u nich i kupowalem towar.

Warto bylo tam jechac. Na temacie cen mozna sie dogadac.Dogadalem sie. Tez zamowilem sol i preparaty do wody. Polecam ta firme. Co najmniej jest wybor w krakowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w całej polsce ceny zrównają się z cenami francuzów to zmienię hobby.:):):):):):p: Warto zaopatrywać się u jednego sprzedawcy, gdyż można nad rabatem podyskutować i będzie sie bał stracić klienta, jeżeli jakiś śmietnik wciśnie. Miałem tak w czasach słodkich kiedy chciałem coś kupić to sprzedawczyni głową kiwała że nie!

Zacząłem zaopatrywać się u Przemka w reefshopie i muszę przyznać że jestem zadowolony. Ceny dla ludu odpowiednie, tak więc klienta ma u mnie pewnego.

Pozdrawiam! Misiek.


W 60-tce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Byłem tam ostatnio i muszę przyznać, ze wybór jest naprawdę spory. Co do cen to można się targować, ale powiem szczerze, że jak przglądałem ich stronkę to ceny mnie lekko zdziwiły. Tak czy siak wybieram się tam na zakupy jak już skompletuję sprzęt. Wtedy dam znać co i jak?

Pozdraiwam Krakusów :)


prawie 1000l... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jest Vat na ryby i korale?


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam o Vat bo własnie znalazłam cennik z października

stara cena bez vat teraz detaliczna

Krevetka Dancing RhynchocinetesL 35 70

Lysmata ambionensis ML 55 110

Sabella Zółta M 45 70

Slimak czyszczący Turbo L 15 40

Chromis Viridis M 15 30

Chromis Viridis L 20 40

No może nie jest tak tragicznie, ale nie jest to tanio. Może ktoś napisze jak jest z tymi cenami naprawdę. Nie myślę tu o kupowaniu jednej rybki,ale np o większych zakupach na drugi rzut czyli po zakupieniu skały czyścicieli itp chcę załóżny kupić krewetki, grzybowieńce,dokupić ślimaczki kilka miękkich, zooanthusów, może jakiegoś twardziela.

Zakładając że mogę wydać max 1000 i jestem wzrokowcem,to może opłaca się gdzieś jechać na zakupy?

Z Krakowa Gdańsk trochę daleko.Warszawa? Poznań?

Gdzie jest tanio i duży wybór?


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TMK - nie porownujesz moze cen hurtowych z detalicznymi ?

chodz jesli tak jest to niezle przebitki :)

Ja bylem w poznaniu w sobote, ceny na jedne zwierzaki sa atrakcyjne, na inne wyzsze

no ale jak sie dobrze targujesz to cos mozna urwac jeszcze :) (wlasnie zaczelem chodzic na targowisko i trenowac :) )


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TMK vat na zwierzaki jest 3% a co do zakupów hmmm Byłem tam kilka razy i rzeczywiście zwierzaki są w dobrej kondycji a ceny hmmmm jakie są w detalu kazdy widzi. Ja zaopatruje sie u dobrego sprzedawcy i ceny sa dobre a zwierzyna zdrowa.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
joopa :

@TMK - nie porownujesz moze cen hurtowych z detalicznymi ?

chodz jesli tak jest to niezle przebitki :)

Tak właśnie porównuję to znaczy mam nadzieję ze ceny na fakturę pozostały w tych starych zakresach,ale nikt nie chce tego potwierdzić ani zaprzeczyc


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ TMK - a kupowalas Krevetka Dancing Rhynchocinetes ?

jesli tak, bo cena niezla, jak sie zachowuja w akwa?

widac je nieraz?


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, kupowałam Debeliusy, trochę się chowają, ale czasem je widać, no chyba że poczują żarcie to prawie wychodzą z akwa.Są śliczne ładnie rosną, ale jakoś nie noszą jajek-co podobno jest powszechne.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przedwczoraj kupiłem debeliusy (ale nie w Kraku, tylko w korale.pl) i mniejszą chyba moje wundermani załatwiły, albo tylko dokończyły krwawą ucztę. Rano znalazłem rsztki jednego debeliusa i widać było białe debeliusowe kropki w żołądku jednej wundermani.


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... oczywiście fałszywy alarm z tą krewetą... od razu po wpuszczeniu zrzuciła wylinkę skubana... a ja dałem się nabrać...:con


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@joppa ja mam taka krewete u mnie zadko sie pokazuje w dzien ale za to w nocy caly czas jest na widoku prowadzi raczej nocny tryb zycia :) a szkoda bo to ladna bestia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hara pewnie u sprzedawcy miala malo jodu w wodzie a u Ciebie wiecej wiec szybko skorzystala. To sie czesto zdarza ze krewetki po zakupie

"wychodza z siebie" :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TMK :

Pytam o Vat bo własnie znalazłam cennik z października

stara cena bez vat teraz detaliczna

Krevetka Dancing RhynchocinetesL 35 70

Lysmata ambionensis ML 55 110

Sabella Zółta M 45 70

Slimak czyszczący Turbo L 15 40

Chromis Viridis M 15 30

Chromis Viridis L 20 40

No może nie jest tak tragicznie, ale nie jest to tanio. Może ktoś napisze jak jest z tymi cenami naprawdę. ....

Cześć

Co do cen to bym napisał że drogo jest

ja za swoją Lysmata ambionensis - dałem 40 zł

Krewetka tańczonca była po 25 zł

a Debeliusy po 45 zł

I to wszystko ceny detaliczne jednek trzeba jechac osobiście do Poznania inaczej przez internet wychodzi więcej i drozej.

Za ślimaki płąciłem ostatnio 10 zł za ukwiała zostałem policzony chyba ze 40 zł juz teraz za ten okaz bym wzioł sporo więcej.

Błazenki kupowałem po 42 zł

Czy to dorgo ?? chyba nie

A KRakowskie ceny są naprawde wysokie oczywiście jak bym kupiwał tam rybkę i mam 100% pewność że jest srowa i po kwarantannie to moge dać 30-50 zł więcej ale bez przesady


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tynio

Masz na myśli AquaMedic?


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Tynio - a ostro sie targowales?


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TMK

Tak

@Joopa

Nie :)

Jak sie jedzie na zakupy w kilka osób i zostawia sie około 1200-1400 zł to nawet nie trzeba sie targować :)

Ja zostawiłem około 500 zł


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.